Тіло майора Постолакі доставили в Ужгород. Із Героєм місто прощатиметься у четвер (ФОТО)

Зустрічали полеглого у російсько-українській війні Віталія Постолакі сьогодні пообіді в Ужгородському аеропорту. Церемонія прощання із Героєм, котрий загинув під Дебальцевим, відбудеться завтра о 12.30 в Закарпатському обласному музично-драматичному театрі.

Тіло майора Постолакі доставили в Ужгород. Із Героєм місто прощатиметься у четвер (ФОТО)

Як відомо, літак із тілом майора 128- гірсько-піхотної бригади, котрий добровольцем пішов боронити країну від російського агресора і загинув у новітній російсько-українській війні, вилетів з Дніпропетровська до Ужгорода сьогодні після полудня. 

В ужгородському аеропорту "борт" із полеглим Героєм зустрічали бойові побратими, військовики, друзі та товариші бійця на псевдо "Апостол".

Про загибель В.Постолакі стало відомо ще 14 лютого. Його тіло якийсь час залишалося в Дебальцевому. Пізніше в ЗМІ з'явилася інформація, що в "Урал", який перевозив тіла загиблих, серед них - і ужгородця Віталія Постолакі - влучив снаряд.

Майор Віталій Постолакі як офіцер запасу із самого початку воєнних дій на Сході, навідувався у військкомат, аби потрапити на Схід добровольцем. Втім, його прохання про мобілізацію військкомат задовільнив тільки із третьої спроби.

Боєць 128-ї закарпатської гірсько-піхотної бригади Віталій Постолакі із позивним "Апостол" виконував обов’язки командира розвідувального підрозділу.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, о 12.30, у Закарпатському обасному музично-драматичному театрі. Панахида призначена на 14.00.

Закарпаття онлайн, фото - Кліпньюс

11 березня 2015р.

Теги: Постолакі, тіло, майор

Коментарі

сссдддддд 12.03.2015 / 11:34:00
Вічна пам'ять!

док62 11.03.2015 / 20:03:36
Смерть Путину.Герою ВЕЧНАЯ ПАМЯТЬ!!!!

НОВИНИ: Соціо

03:17
Розвідник "Азіат"
20:26
/ 1
Від травм, отриманих у боях з окупантами, у лікарні помер Степан Куруц з Ракоша на Хустщині Фото новина
20:03
/ 1
На Харківщині поліг Михайло Мучичка з Ґоронди на Мукачівщині
19:35
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Рішко з Дубового Фото новина
16:12
/ 12
За наслідками зустрічей в прокуратурі екоактивісти констатують бездіяльність правоохоронців щодо "вітрякового" злочину на полонині Руна Фото новинаВідео новина
22:15
/ 20
Зеленський призначив закарпатця Роберта Бровді командувачем Сил безпілотних систем
17:48
/ 1
У Петрівці Чопської громади у п'ятницю попрощаються з полеглим на Донеччині Святославом Рубішем Фото новина
16:23
У Верхньому Водяному на Рахівщині згоріла каплиця (РОЗШИРЕНО) Фото новина
12:00
Відкрито реєстрацію на перше заняття екоклубу в Ясінях на Рахівщині
19:50
Реєстрація на літні освітньо-природничі табори для дітей в Ужгороді
13:01
/ 1
Підтверджено загибель ще в липні 2024-го Олександра Басараби з Великого Бичкова на Рахівщині Фото новина
04:09
80 тис. грн на підтримку захисників зібрали в Ужгороді під час першого у сезоні велозаїзду "Big City Ride" Фото новина
02:28
/ 3
Обіцяні під парк "Чорні озера" в Ужгороді продовжують засипати сміттям Фото новинаВідео новина
01:18
/ 4
У Свалявському надлісництві продовжують рубку старовікового лісу під нову автодорогу від села Збини до гори Гостра і полонини Рівна
19:40
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим на війні Михайлом Ярошем Фото новина
13:22
Жителі Калин на Тячівщині, що відстоюють від ГЕСів Тересву, планують "антивітряковий" сімейний похід на Апецьку
12:45
На Закарпатті останній дзвінок прозвучав для 10 456 одинадцятикласників, в Ужгороді – для 993, у Мукачеві – для 659
20:10
/ 9
Незаконне будівництво вітряків на Руні триває. Держекоінспекція розпочне перевірку лише з понеділка Фото новинаВідео новина
17:41
/ 1
Міндовкілля видало наказ на перевірку забудови полонини Руна вітряками (ДОКУМЕНТ) Фото новинаВідео новина
11:56
Денні табори, екскурсійні тури, екоклуб: "Щасливі діти" розповіли про активне літо із проєктом "Зелені скарби Карпат"
11:14
/ 1
У Виноградові попрощаються з Василем Красним, що помер внаслідок важкого поранення Фото новина
23:04
/ 1
Підтверджено загибель на війні з росією Івана Кинча з Репинного Міжгірської громади, що вважався зниклим безвісти з листопада 2024-го Фото новина
00:30
/ 12
Голова Держаудитслужби представила в Ужгороді нового керівника Управління в Закарпатській області Красиленка Фото новина
15:31
/ 11
Прощавай, Рівна… У Тур’є-Реметах готуються прийняти останні земельні рішення на користь ВЕС на полонині
12:31
"Щасливі діти" розкажуть в Ужгороді про активне літо в межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
» Всі новини