Закарпатські депутати схвалили угоду з Угорщиною про фінансову допомогу Закарпаттю у 155 млн форинтів

Депутати обласної ради своїм рішенням погодили угоду з Міністерством зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини. Йдеться про договір між Закарпатською обласною радою та Міністерством зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини про співпрацю у виконанні проектів розвитку, що здійснюються в рамках Програми Східного партнерства в Україні у 2015 році, укладену 23 січня 2015 року.

Закарпатські депутати схвалили угоду з Угорщиною про фінансову допомогу Закарпаттю у 155 млн форинтів

Угоду підписали керівник облради Володимир Чубірко та міністр Петер Сійярто.

Зокрема, угорська сторона зобов’язується надати фінансову допомогу у розмірі 155 млн. угорських форинтів. Ці кошти підуть на модернізацію закладів, що представляють значну культурну та національну цінність, на реалізацію проектів модернізації систем енергозбереження та опалення шкіл, соціальних, культурних і церковних закладів освіти, розвитку медичних закладів, збереження історичної та культурної спадщини Закарпаття, що має європейське значення тощо.

Завдяки фінансовій допомозі, що була надана сторонами у 2012-2013 роках у розмірі 1,1 мільйон доларів США, було виконано 76 проектів розвитку в 50-ти закладах Закарпаття.

Для виконання проектів у 2013-2014 роках МЗЕЗС надало фінансову допомогу (у форинтах) в розмірі близько 500 тисяч доларів США в рамках угоди про допомогу.

Прес-служба Закарпатської облради

06 березня 2015р.

Теги: угода, Угорщина, інвестиції

НОВИНИ: Соціо

14:45
У Міжгірській громаді попрощаються з Дмитром Терелею з Верхнього Бистрого, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
Через поранення, отримані ще в 2023-му, помер Йосип Фріндт з Ясіні на Рахівщині Фото новина
09:48
У понеділок в Ужгороді представлять книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття"
16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
/ 1
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
18:10
/ 2
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
/ 1
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 4
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 6
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
10:03
/ 2
Підтверджено загибель зниклого безвісти воїна з Білок Ігоря Скогорева Фото новина
08:56
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали водія з 2,33‰ алкоголю в крові Фото новина
18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 2
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
10:20
На кордоні зі Словаччиною тимчасово сповільнять пропуск пішоходів через пункт «Малі Селменці»
09:26
На Закарпатті стартує конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026» Фото новина
09:03
/ 1
На схилах Чорногори зацвіла рідкісна наскельниця лежача Фото новина
18:12
/ 3
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
» Всі новини