На Закарпатті розпочали кримінальне провадження стосовно суддів апеляційного суду за звільнення підозрюваних у вбивстві

Сьогодні, 5 березня прокуратурою Закарпатської області розпочато кримінальне провадження стосовно суддів апеляційного суду Закарпатської області за фактом постановленням ними завідомо неправосудної ухвали – ч.2 ст. 375 КК України.

На Закарпатті розпочали кримінальне провадження стосовно суддів апеляційного суду за звільнення підозрюваних у вбивстві

Як пояснив прокурор Закарпатської області Володимир Янко: 27 лютого апеляційний суд Закарпатської області  в складі головуючого та двох суддів, грубо порушуючи вимоги ч.3 ст.331 КПК України, постановили завідомо  неправосудну ухвалу, якою скасували ухвалу суду першої інстанції про продовження строку тримання під вартою двом особам, підозрюваним у резонансному вбивстві. При цьому, 27 лютого апеляційний суд оголосив лише резолютивну частину ухвали, а оголошення повного її тексту переніс на 4 березня, тобто дату, до якої було продовжено строк тримання під вартою підозрюваним.

В результаті таких протиправних дій суддів апеляційного суду, 2 березня, без повідомлення прокурора, ймовірних вбивць було безпідставно звільнено з-під варти, що унеможливлює притягнення їх до кримінальної відповідальності за вчинення особливо тяжких, насильницьких  злочинів.  Один з них підозрювався у вчиненні злочинів за ч.3 та 5 ст. 27, п.п. 11,12 ч.2 ст. 115, ч.1 ст.263 та ч.4 ст.358 КК України (організація і вчинення умисного вбивства на замовлення, за попередньою змовою групою осіб, незаконне поводження зі зброєю і  підроблення та використання завідомо підробленого документа), іншому було інкриміновано п.п. 6, 11, 12 ч.2 ст. 115, ч.1 ст. 263 КК України (умисне вбивство вчинене на замовлення, за попередньою змовою групою осіб і незаконне поводження зі зброєю).

За санкцією статті, яку наразі інкриміновано суддям - ч.2 ст.375 КК України - постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови, що спричинили тяжкі наслідки або вчинені з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах, передбачено покарання  у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти років до 8 років - наголосив прокурор.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

05 березня 2015р.

Теги:

Коментарі

закарпуття 2015-03-08 / 02:33:42
чому люстрацііія не торкнулась першого хабарника області (Андрійцьо В.)?????????

ген 2015-03-07 / 09:07:58
є інформація, що в у вівторок буде повідомлено про підозру миші і сімаченці, це 100%

Олег 2015-03-06 / 22:38:06
У Дiдика була по вказаному рiшенню окрема думка, яка не спiвпадала з рiшенням колег. На жаль маэмо недосконалий КПК. Процесуальний керiвник (прокурор)у данному провадженнi настоящий "Плуг". Результат - суддi хабарники, а прокуратура порушуэ кримiнальне провадження. Думаю, що державнi обвинувачi самi собi пiдсунули свиню.

Бенца 2015-03-06 / 17:40:40
Нич сим суддям не віруйте люди, ходіт до прокурору

Правник 2015-03-06 / 17:38:44
Деже правильно у такій ситуації поступив прокурор, розпочавши стосовно "ИСЧАДИЙ АДА" Мишинчук Наталії та Сімаченко Лілії і Дідика Василя кримінальне провадження. Їм горіти в аду та нести невідворотне покарання перед Законом... А вбивці то на волі... Хто наступний?!! Бабло перемагає зло.

адвокат 2015-03-06 / 17:32:15
розправа над суддями, що прийняли обгрунтовану ухвалу і не захотіли прикривати помилки і відверті підробки правохоронців.

123 2015-03-06 / 17:18:29
Перехожий правильно написав, де були прокурори? чому до сих пір не предявили обвинувачення? може гроші взяли? а тапер все на суддів звалюють. І ніхто чомусь не замислився а може ті кого тримали під вартою взагалі тут ні до чого раз їм до сих пір не предявлено звинувачення? Скільки не винних людей посадили ці прокурори????

раб 2015-03-05 / 22:56:31
Всіх суддів треба посадити і най менти із прокурорами всіх судять. Точно буде по-закону.

Перехожому 2015-03-05 / 22:55:02
Це ти випустила(в) нутром відчуваю....тепер живи у страхові....))))))

перехожий 2015-03-05 / 22:47:44
Хто так любить прокурорів і не любить суддів - нехай їх судять прокурори. І тоді вже точно всі у кого грошей немає - сядуть.

??? 2015-03-05 / 22:42:58
Це про вбивство власника кав'ярень у Мукачеві?

Мишинчуці 2015-03-05 / 22:38:17
Щоб ті кого ти випустила прийшли за твоіми дітьми і діиковими

Правдолюбк 2015-03-05 / 22:33:36
Лошара вручають повідомлення про підозру а не обвинувачення. Ти су..ка причетний до цього -ми скоро за тобою прийдемо

??? 2015-03-05 / 22:24:32
А що за "резонансне вбивство"?

правдолюб 2015-03-05 / 22:15:07
Прокурори як завжди брешуть - самі набаранили а із суддів хочуть робити крайніх бо ті не захотіли їх прикривати. За півроку прокурор не міг вручити затриманим обвинувачення !!!!!? Тут уже скоріше пахне криміналом у діях прокуратури - і халатність ... і втручання втручання в роботу суду.... і незаконне порушення кримінальної справи...

перехожий 2015-03-05 / 22:03:20
27.02.2015 оголошено резолютивну частину ухвали
04.03.2015 оголошено повний текст ухвали
04.03.2015 дата, до якої було продовжено строк тримання під вартою підозрюваним
02.03.2015 без повідомлення прокурора, ймовірних вбивць було безпідставно звільнено з-під варти
щось тут не логічно))
якщо тримали під вартою до 04.03, то чому випустили 02.03? судді випустили чи правоохоронці?
з тексту резолютивної частини ухвали прокурор бачив яке рішення виніс суд

спортбаза Берегово 2015-03-05 / 20:13:09
посадити цих суддів довічно...вони всі рішення виносять за гроші...так всі рішення приймались і по спортбазі...колектив звільнених дуже просить прокуроратуру розібратись у цьому питанніі у захваті бази алкоголіками...