Із Закарпаття до державного бюджету "мобілізовано" понад 600 млн грн

Станом на 1 березня до бюджетів усіх рівнів Закарпатської області надійшло податків і зборів (обов’язкових платежів) у сумі 859,8 млн. грн., що більше за відповідний період 2014 року на 47,9 % або на 278,5 млн. гривень.

Із Закарпаття до державного бюджету "мобілізовано" понад 600 млн грн

До  державного бюджету мобілізовано без врахування відшкодованого податку на додану вартість 633,0 млн. грн., що становить 170,3 % до відповідного періоду минулого року, або більше на  261,4 млн. гривень.

До місцевих бюджетів області надійшло податків і зборів (обов’язкових платежів) у сумі 226,8 млн. грн., що на 8,2 % або на 17,1 млн. грн. більше за відповідний минулорічний період. При цьому, доходи загального фонду зросли на 34,1 % або на 56,3 млн. грн., а спеціального – скоротилися на 87,5 % або на 39,1 млн. гривень.

За оперативними даними план доходів загального фонду місцевих бюджетів за січень-лютий поточного року виконаний на 135,7 %, понад план надійшло 58,2 млн. гривень. Затверджені показники виконали всі бюджети міст обласного значення та зведені бюджети районів, а також обласний бюджет, повідомляє Департамент фінансів Закарпатської ОДА.

05 березня 2015р.

Теги: держбюджет

НОВИНИ: Соціо

18:39
Підтверджено загибель понад рік тому 25-річного Василя Поповича зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:34
Нетверезий водій з’їхав у кювет у Мукачеві Фото новина
13:02
/ 1
На гірськолижному курорті на Ужгородщині травмувався сноубордист Фото новина
09:56
Підтверджено загибель Михайла Поповича з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти з червня 2023 року Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 12 січня
18:13
/ 2
У Карпатах зафіксували рись поблизу державного кордону Фото новина
16:14
/ 1
У Дротинцях на Берегівщині попрощалися з полеглим військовим Іваном Келеменом Фото новина
14:41
/ 7
У Мукачеві оголосили результати конкурсу «Червене вино 2026» Фото новина
12:45
/ 4
У Бороняві на Хустщині попрощалися з 26-річним Героєм Сергієм Клованичем Фото новина
09:00
/ 1
Коли вимикатимуть світло на Закарпатті 11 січня
16:20
До Мукачева прибули евакуйовані родини із Запорізької області Фото новина
13:17
/ 3
Три з кожних чотирьох гривень у закупівлях витрачали з порушеннями – підсумки контролю тендерів на Закарпатті впродовж 2025 року
12:36
На лекції в ужгородському скансені розкажуть про бабу-повитуху та її сакральну роль в традиційній культурі Закарпаття
12:13
/ 1
У Мукачеві в неділю нагородять переможців конкурсу "Червене вино"
10:21
Поїзди на Закарпаття курсують із суттєвими затримками
09:14
/ 7
В Ужгороді відбудуться громадські слухання щодо перейменування кількох вулиць і частини Ротарі-парку
09:13
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 10 січня
16:07
Рятувальники знайшли двох заблукалих туристів на Рахівщині Фото новина
14:23
На Рахівщині рятувальники знайшли туристку, яка заблукала під час катання на сноуборді Фото новина
08:37
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 9 січня
21:51
/ 2
Найбільшими платниками туристичного збору на Закарпатті торік були Поляна, Ужгород і Баранинці
20:43
/ 3
Офіс Омбудсмана виявив у циганському таборі у Великолучківській громаді покусану пацюками дитину, туберкульоз у дітей і фіктивне батьківство Фото новина
19:39
/ 1
У Хустській громаді зустрічали захисника Івана Єрмаковича з Ізи, що помер у лікарні Фото новина
19:28
/ 1
На війні з росією поліг Сергій Клованич з Боронява Хустської громади Фото новина
18:20
/ 1
У Пенсійному фонді Закарпаття роз’яснили нові правила дитячих виплат-2026 Фото новина
» Всі новини