В Ужгороді переселенці ініціюють об’єднання у єдину спілку для самодопомоги і взаємопідтримки

У середу, 4 березня, в актовому залі НВК «Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І-ІІ ступенів» активісти учнівського врядування школи подарували дітям зі Сходу свої іграшки.

В Ужгороді переселенці ініціюють об’єднання у єдину спілку для самодопомоги і взаємопідтримки

Збір дарунків проводився силами учнів навчального закладу протягом минулого навчального семестру. Паралельно, учениці 10-го класу – Куштан Наталія, Чорнак Анна, Іванишин Даніела та решта активу школи  підготували розважальну програму для дітей, а члени ГО «Закарпатська громада» організували перегляд українського мультсеріалу «Лис Микита».

В той же час, за ініціативи активних переселенців Ужгорода та за сприяння «Закарпатської громади» у суміжному приміщенні ліцею відбулася зустріч внутрішньо переміщених осіб з метою об’єднання у єдину спілку для самодопомоги і взаємопідтримки, адже подібні процеси вже налагоджені в багатьох областях України. «Створення спілки є дуже актуальним, оскільки це зможе запустити ефективний процес самопомочі нашим землякам, зокрема у сфері юридичного, соціального  забезпечення, ефективнішого пошуку роботи», – зазначив представник переселенців. Учасники проявили неабияку активність та одразу взялися до роботи і в результаті було домовлено про наступну зустріч, яка має відбутися за декілька днів. 

«Подібна спілка має стати ланкою у всеукраїнській. Люди які сьогодні зібралися постраждали від  агресії і  їх  мета - зосередити свою діяльність на досягненні перемоги та миру в Україні», – заявив представник ГО «Закарпатська громада» Тарас Гайдук. 

До заходу долучилися також представники Закарпатського обласного та Ужгородського міського центру зайнятості, які презентували Програму працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщених осіб на 2015 – 2016 роки.

05 березня 2015р.

Теги: переселенці

НОВИНИ: Соціо

15:15
/ 1
Дніпрянина засудили до 7 років за сексуальне насильство над дітьми у Мукачеві Фото новина
14:57
Воднева долина Закарпаття: експортна мрія чи екологічна пастка?
13:37
На Закарпатті викрили переправницю, яка «продавала шлях» до ЄС Фото новина
12:28
На Ужгородщині поліцейські затримали рецидивіста, причетного до серії крадіжок Фото новина
11:11
/ 2
На Рахівщині двоє чоловіків із Миколаївщини ледь не загинули, намагаючись незаконно потрапити до Румунії Фото новина
10:16
/ 4
Ужгородська суддя Шепетко, яка "посприяла" депутату-"корупціонеру" та випустила під заставу "кримінального авторитета", буде працювати в апеляційному суді
17:59
На Закарпатті адвокат і його «помічник» організували незаконне переправлення через кордон Фото новина
16:43
/ 1
Жителю Берегівщини повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з собакою Фото новина
15:42
Закарпаття прощається із захисником Іваном Павликом, який загинув у ДТП Фото новина
14:38
/ 1
На Закарпатті припинили діяльність підпільного «бізнесу» на алкоголі й сигаретах Фото новина
13:47
На Рахівщині 21-річний водій вантажівки перекинувся після удару в стовп Фото новина
12:39
Ужгородські патрульні повернули жінці загублену сумку Фото новина
10:56
Ветеран війни Владислав Горнодь виборов золото для України на Чемпіонаті світу у Великій Британії Фото новина
09:50
/ 1
В Ужгороді судитимуть організаторів і працівників кол-центру, який ошукував громадян Чехії на інвестиціях Фото новина
09:00
Сьогодні в Ужгороді відбудеться благодійний фестиваль «Золото літ» для людей поважного віку
18:09
Мукачівські спортсмени — чемпіони світу з Комбат Самозахисту ICO Фото новина
17:03
На Закарпатті зріс рівень захворюваності на грип і ГРВІ Фото новина
15:39
/ 1
На Закарпатті рідним полеглого прикордонника Дмитра Цацури вручили медаль «Захиснику Вітчизни» Фото новина
14:22
У Перечині затримали чоловіка, який навів гвинтівку на незнайомців Фото новина
14:13
/ 9
Воловецька суддя Софілканич, яка звільнила від покарання ґвалтівників дівчинки і чиновника-хабарника, не пройшла оцінювання та не працюватиме в апеляційному суді
13:13
/ 1
На Хустщині загинув 56-річний чоловік через падіння авто в урвище Фото новина
12:05
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалася обікрасти магазин Фото новина
11:07
/ 1
На Тячівщині зафіксували випадок сказу після укусу кота
10:03
/ 1
Лабрадор, над яким жорстоко познущався господар на Берегівщині, вже одужує Фото новина
09:07
/ 6
У Лондоні викрали з фури близько 3 тис. пляшок закарпатського вина Chateau Chizay Фото новина
» Всі новини