Ужгородські бюджетники отримали зарплати вчасно, однак наполягають на індексації

Медики та освітяни Ужгорода отримали заробітну плату за січень вчасно, - інформує фінансове управління Ужгородської міської ради.

Ужгородські бюджетники отримали зарплати вчасно, однак наполягають на індексації

На освіту місто отримало з державного бюджету субвенцію в січні у розмірі 7 млн. 962 тис. 500 гри., з яких на заробітну плату з нарахуваннями пішло 6 млн. 311 тис. 700 грн. Субвенція для медичної галузі була нарахована у сумі 6 млн. 833 тис. 700 грн., на заробітну плату пішло 5 млн. 457 тис. 700 грн.

У лютому також уже надійшли кошти: 4 млн. 555 тис. 700 грн. на медицину та 5 млн. 120 тис. 900 грн. на освіту. Гроші на виплату зарплати перераховано, здійснюються виплати за першу половину лютого.

Проблема полягає лише у тому, що працівники бюджетних установ наполягають на підвищенні виплат за рахунок індексації. З цим питанням ужгородська міська влада, як і місцеві органи самоврядування інших міст, зверталися до Верховної Ради України.

23 лютого зареєстровано Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» щодо скасування обмежень на індексацію пенсій. Доки немає відповідного рішення депутатів чи Кабінету Міністрів України, можна лише очікувати.

25 лютого 2015р.

Теги: зарплати, отримали, індексація, бюджетники

НОВИНИ: Соціо

16:50
/ 2
У Глибокому на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні Олександром Топорницьким Фото новина
09:25
/ 2
На кордоні з Румунією фотопастки зафіксували рись Фото новина
15:08
Подорож на Драгобрат: екоосвітня програма у високогір’ї Карпат Фото новина
13:13
/ 3
У селі Ботфалва на Ужгородщині попрощаються з полеглим на війні з росією Миколою Колбасом Фото новина
23:23
Стартував фестиваль "Ужгородська палачінта" Відео новина
22:53
В Ужгороді попрощалися із Сергієм Жганичем, що поліг ще в жовтні 24-го Фото новина
15:42
/ 5
Закарпатські прикордонники викрили серію підроблених «Зелених карт» Фото новина
14:33
У Мукачеві волонтери зустріли родину з Краматорська, яка постраждала від обстрілу Фото новина
13:11
/ 2
Берег Закарпатського Моря – ландшафтний заказник Фото новина
12:45
На Закарпатті рятувальники розшукали в лісі знесиленого чоловіка, який заблукав через туман Фото новина
11:22
У Тячеві попрощалися з полеглим Героєм Павлом Гриньком, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:05
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 13 лютого
18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
12:46
/ 7
В Ужгороді обговорили запуск поїзда «Sakura Train» як символ українсько-японської дружби Фото новина
11:45
/ 1
На Рахівщині гірські пошуковці врятували подружжя з Одещини Фото новина
11:26
/ 1
Руськокомарівський ліцей: "Охрімова свита" місцевого самоврядування
10:28
/ 2
На кінець 2025-го середня зарплата на Закарпатті становила 29 тис. грн
01:56
/ 1
На війні з росією поліг Роберт Зубан зі Солотвина на Тячівщині Фото новина
01:44
/ 1
У лікарні у Гайвороні на Кіровоградщині помер захисник Юрій Галаговець з Лютої Костринської громади Фото новина
01:24
/ 20
Як Ужанський нацпарк став на бік руйнування Карпат, а надлісництва через вітряки втратили сертифікати FSC
11:50
Синевир – «морське око», «озеро зі сліз» та кінолокація Фото новина
11:36
У Дубриничах крім приміщення для ВПО, зданого в оренду "вітропаркам", виявили ще одне необліковане Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 11 лютого
» Всі новини