Позитивне сальдо становило 167,8 млн.дол. На формування додатнього сальдо найбільше вплинули окремі види послуг: послуги з переробки матеріальних ресурсів та транспортні послуги.
Зовнішньоторговельні операції послугами проводилися з партнерами із 83 країн світу. Експорт послуг країнам Європейського Союзу зменшився майже на третину і становив 88,0% від загального обсягу експорту. Основною країною – партнером в експорті послуг залишається Угорщина, на яку припадає майже чверть від загального обсягу експорту.
Серед країн–партнерів відбулося найбільше зростання обсягів послуг, наданих Німеччині, Панамі та Румунії. Натомість зменшилися обсяги експорту послуг Угорщині, Великій Британії, Російській Федерації та Бельгії.
Структура українського експорту послуг, як і в 2013р. залишається майже незмінною. За 2014 р. найбільші обсяги припадали на послуги з переробки матеріальних ресурсів, які займали 67,1% від загального обсягу експорту та транспортні послуги – 28,4%.
Структура імпорту послуг також залишається практично незмінною протягом останніх років. Майже половину у загальному обсязі імпорту послуг у 2014р. складали транспортні послуги, за рахунок одержання послуг повітряного, залізничного та автомобільного транспорту, ділові послуги – 14,6%, послуг, пов’язаних з подорожами – 14,2%, роялті та інші послуги, пов’язані з використанням інтелектуальної власності – 11,8%.
Частка імпорту послуг, одержаних від країн Європейського Союзу в порівнянні з 2013р. збільшилась і становила 81,0%. Збільшився обсяг послуг, одержаних від Угорщини, Латвії та Франції. Одночасно зменшилися обсяги послуг, одержаних від Австрії, Словаччини та Російської Федерації.
Протягом 2014р. найактивніше здійснювали експортно-імпортні операції з послугами підприємства м.Мукачево, Виноградівського та Мукачівського районів, м.Ужгород та Ужгородського району.
Головне управління статистики в Закарпатській області