Майновий «дерибан» в Ужгороді із планами продажу 78 комунальних об'єктів, завдяки обуренню громади, поки відкладається

Рішення про доповнення програми приватизації об’єктів комунальної власності на нинішній сесії депутати, під тиском громадськості та аргументованою позицією окремих представників депутатського корпусу, депутати відклали на доопрацювання.

Згаданим проектом рішення передбачався продаж 78 об’єктів комунального майна. Кожен з них, як зазначалось, мав принести у бюджет міста по 9-10 тис. грн.., тоді як в загальному продаж об’єктів забезпечить надходження до бюджету у розмірі 25 млн. грн.  

Обурена громадськість вимагала зняття проекту рішення з порядку денного, позаяк по поверненню Віктора Погорєлова у крісло мера через суд останній обіцяв не виносити на сесії питання продажу комунального майна та землі. Міський голова, натомість, спростовував таке твердження і запевняв, що «передбачені від продажу кошти закладені в міський бюджет».

Якщо спочатку депутати за звичкою відмовлялись слухати громадськість – за надання слова представнику Громадського конвенту Юрію Світлику проголосували 25 депутатів – за кілька хвилин, із накалюванням ситуації в міській залі та за підтримки окремих представників депутатського корпусу, депутати проект рішення відклали на доопрацювання.

Одночасно проголосували за додатки, якими передбачено доопрацювання положення про Департамент міського господарства – щодо ціноутворення на кожен з об’єктів, що пропонується на продаж, механізм проведення аукціонів тощо. 

 
19 лютого 2015р.

Теги: дерибан, майно, громада, відкладається

Коментарі

Актив 19.02.2015 / 19:55:09
Ибанату Волошину не дали аферку провернуть Учатся на ошибочках что-ли

НОВИНИ: Соціо

18:06
В Ужгороді вшанували пам’ять загиблого прикордонника Віктора Синька Фото новина
17:03
На Ужгородщині пожежа в гаражі ледь не перекинулася на житловий будинок Фото новина
16:01
У Мукачеві попрощалися із загиблим захисником Петром Будкаєм Фото новина
14:44
/ 1
Голову сільради на Ужгородщині судитимуть за заволодіння землею та легалізацію доходів Фото новина
12:15
/ 3
Мера Мукачева нагородили відзнакою 54-ї бригади Фото новина
11:38
В Ужгороді спіймали водія під наркотиками Фото новина
06:59
У четвер в Ужгороді згадають героя-прикордонника Віктора Синька
18:10
/ 1
У Чопському прикордонному загоні відкрили меморіал полеглим воїнам Фото новина
17:13
На Берегівщині відновили розгляд справи про невиплату допомоги дітям
15:47
У Підвиноградові на Берегівщині підтвердили загибель Героя Івана Демчика Фото новина
14:40
/ 1
До Ужгорода приїхав «Sakura Train» — символ дружби України та Японії Фото новина
13:42
/ 1
На Ужгородщині через підпал сухої трави згоріла дача Фото новина
11:42
Закарпатець сховав в авто контрабанду електронних сигарет і втратив машину Фото новина
09:05
У Бобовищі на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Василем Гонаком, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:14
Громади Закарпаття отримають гранти на розвиток екотуризму Фото новина
17:09
На Закарпатті розпочинається сезон цвітіння унікальної Долини нарцисів
16:17
В Ужгороді попрощалися із полеглим військовим Артуром Каташинським Фото новина
13:19
В Ужгороді розшукали зниклу школярку Фото новина
12:50
/ 5
Службовий пес на КПП «Ужгород» викрив спробу вивезення $100 тисяч Фото новина
10:17
В Ужгороді можливі ускладнення руху на вулиці Карпатської України
09:09
На Ужгородщині затримали водія, який влаштував ДТП у стані сп'яніння Фото новина
07:06
/ 9
Екскерівник прокуратури Закарпаття Казак зі Швеції через суд вимагає майже 5 млн грн недоотриманої зарплати
17:33
У селі Невицьке на Ужгородщині попрощаються із Героєм Анатолієм Макаровичем Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським Фото новина
16:15
/ 8
На Закарпатті поліцію звинуватили у незаконному проникненні до будинку
» Всі новини