Прокурор Закарпаття зустрівся з представниками Моніторингової місії ООН

Сьогодні, 18 лютого у прокуратурі Закарпатської області відбулась зустріч між керівництвом прокуратури області та керівником Львівського офісу Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Камалем Мірзаєвим та національним спеціалістом з прав людини Тетяною Істеревич.

Прокурор Закарпаття зустрівся з представниками Моніторингової місії ООН

Зустріч провів прокурор Закарпатської області Володимир Янко, за участі його заступників Івана Шимона та Павла Русняка і старшого прокурора прокуратури області з міжнародно-правових доручень Лесі Палінчак.

Прокурор Закарпатської області Володимир Янко, висловивши вдячність гостям за цей візит та приділену увагу до проблем дотримання прав людини у нашій державі та на території Закарпатської області зокрема, зазначив, що ситуація в Україні наразі є надзвичайно складною. Багато людей  гинуть і отримують поранення у зв’язку з подіями на Сході держави.

Весь світ став свідком кричущого порушення усіх можливих норм міжнародного права у зв’язку із фактичною інтервенцію військ Російської Федерації на територію України – наголосив прокурор області.

Незважаючи на оголошене перемир’я, проведення переговорів та досягнуті Мінські домовленості, продовжуються обстріли та бойові дії, внаслідок яких гинуть українські військові та мирні жителі –зауважив прокурор області.

На зустрічі з представниками Львівського офісу Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні обговорено ряд важливих питань. Зокрема, питання мобілізації та пов`язаних з цим проблемами і кількість кримінальних проваджень за фактами ухилення від мобілізації та вироки судів з цього приводу; факти торгівлі людьми; кримінальні провадженнями щодо злочинів проти основ національної безпеки України, тероризму та злочинів з мотивів національної чи релігійної нетерпимості; випадки незаконного поводження зі зброєю з початку проведення АТО; наявність скарг затриманих та підозрюваних на жорстоке поводження з боку працівників міліції та реакція прокуратури на них; питання протидії корупції в регіоні та реформування органів прокуратури.

На завершення, Володимир Янко зауважив, що прокуратура Закарпатської області готова до діалогу та подальшого плідного співробітництва з Моніторинговою місією ООН з прав люди в Україні для забезпечення дотримання прав людини в нашій державі і на території області.

18 лютого 2015р.

Теги: Володимир Янко, ООН

Коментарі

АНТОН 18.02.2015 / 18:50:58
МІЖГІРСЬКОМУ СОБЕСІ НАЧАЛЬНИЦЯ КРАДЕ ВДЕНЬ ПО 1000грн

НОВИНИ: Соціо

16:07
Рятувальники знайшли двох заблукалих туристів на Рахівщині Фото новина
14:23
На Рахівщині рятувальники знайшли туристку, яка заблукала під час катання на сноуборді Фото новина
08:37
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 9 січня
21:51
/ 1
Найбільшими платниками туристичного збору на Закарпатті торік були Поляна, Ужгород і Баранинці
20:43
/ 3
Офіс Омбудсмана виявив у циганському таборі у Великолучківській громаді покусану пацюками дитину, туберкульоз у дітей і фіктивне батьківство Фото новина
19:39
/ 1
У Хустській громаді зустрічали захисника Івана Єрмаковича з Ізи, що помер у лікарні Фото новина
19:28
/ 1
На війні з росією поліг Сергій Клованич з Боронява Хустської громади Фото новина
18:20
/ 1
У Пенсійному фонді Закарпаття роз’яснили нові правила дитячих виплат-2026 Фото новина
17:50
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох харків’ян неподалік кордону зі Словаччиною Фото новина
13:06
Обласна бібліотека презентує "Календар краєзнавчих пам’ятних дат Закарпаття на 2026 рік"
09:07
/ 7
Закарпатська облрада "новорічно" відкорегувала будівництво школи біля Мукачева до 225 млн оточенню Комарницького і Тищенка
08:47
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключень електроенергії на 8 січня
18:21
/ 2
До Мукачева евакуаційним потягом прибули вимушені переселенці з прифронтових територій Фото новина
17:08
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Райнишем Фото новина
14:22
/ 1
Помер військовослужбовець із села Боржавське на Виноградівщині Михайло Кіш Фото новина
09:08
Графік відключень електроенергії в Закарпатті на 7 січня
20:57
/ 6
Закарпатська прокуратура не захистила заказник "Темнатик" і праліси на схилах Боржави від забудови курортом Каськіва-Львочкіна
17:41
/ 1
На війні з росією поліг Олексій Керпатенко зі Сваляви Фото новина
17:01
/ 1
Закарпатські прикордонники заборонили проросійському італійцю в’їзд в Україну на 3 роки - ЗМІ Фото новина
15:07
/ 1
Підтвердили загибель захисника із Дубівської громади Юрія Мотринця Фото новина
13:55
Двоє туристів із Тернополя заблукали в горах Закарпаття Фото новина
11:41
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів горами до Румунії Фото новина
11:15
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Миколою Райнишем Фото новина
16:53
В Іршаві попрощалися з Героєм Іваном Котубеєм Фото новина
15:50
У Словаччині розшукують зниклого 46-річного закарпатця Фото новина
» Всі новини