Підприємство з закарпатського Зняцева купило на Рівненщині несправне «чортове колесо» (ФОТО)

Атракціон у міста атомників Кузнецовська купило Зняцінське мале підприємство – центр культури і дозвілля «Експеримент» у Закарпатській області.

Підприємство з закарпатського Зняцева купило на Рівненщині несправне «чортове колесо» (ФОТО)

Непридатним до експлуатації старий атракціон «Колесо огляду» визнали ще два роки тому. Тому міськрада Кузнецовська вирішила його списати. Адже на ремонт атракціону потрібно було понад 623 тисячі гривень. Хоч колесо важить понад 34 тонни, продавати його як металобрухт виявилося менш вигідним, ніж як списаний атракціон. Тож його продали на Закарпаття за майже 90 тисяч гривень, тобто за ринкову ціну такого атракціону плюс ПДВ. До того ж покупець погодився сам його демонтувати і оплатив вартість проведення експертної оцінки.

Замість «чортового колеса» у парку Кузнецовська встановлять дитячий майданчик, повідомили в Рівненській обласній державній телерадіокомпанії.

 

17 лютого 2015р.

Теги: чортове колесо, Рівне, Кузнецовськ

Коментарі

пост1 26.02.2015 / 09:54:43
Так воно ж визнане непридатним.

Ferko bacsi 17.02.2015 / 10:33:45
Колесо огляду? Тать пак то даяка "фрасОва карІка"! А вадь нє?

фленько 17.02.2015 / 08:57:14
тут все ясно. ця контора має атракціни на шацьких озерах, і колесо поїде туди ж. у них ще є кілька бродячих лунапарків. керівник Фленько.

НОВИНИ: Соціо

15:15
/ 1
Дніпрянина засудили до 7 років за сексуальне насильство над дітьми у Мукачеві Фото новина
14:57
Воднева долина Закарпаття: експортна мрія чи екологічна пастка?
13:37
На Закарпатті викрили переправницю, яка «продавала шлях» до ЄС Фото новина
12:28
На Ужгородщині поліцейські затримали рецидивіста, причетного до серії крадіжок Фото новина
11:11
/ 2
На Рахівщині двоє чоловіків із Миколаївщини ледь не загинули, намагаючись незаконно потрапити до Румунії Фото новина
10:16
/ 4
Ужгородська суддя Шепетко, яка "посприяла" депутату-"корупціонеру" та випустила під заставу "кримінального авторитета", буде працювати в апеляційному суді
17:59
На Закарпатті адвокат і його «помічник» організували незаконне переправлення через кордон Фото новина
16:43
/ 1
Жителю Берегівщини повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з собакою Фото новина
15:42
Закарпаття прощається із захисником Іваном Павликом, який загинув у ДТП Фото новина
14:38
/ 1
На Закарпатті припинили діяльність підпільного «бізнесу» на алкоголі й сигаретах Фото новина
13:47
На Рахівщині 21-річний водій вантажівки перекинувся після удару в стовп Фото новина
12:39
Ужгородські патрульні повернули жінці загублену сумку Фото новина
10:56
Ветеран війни Владислав Горнодь виборов золото для України на Чемпіонаті світу у Великій Британії Фото новина
09:50
/ 1
В Ужгороді судитимуть організаторів і працівників кол-центру, який ошукував громадян Чехії на інвестиціях Фото новина
09:00
Сьогодні в Ужгороді відбудеться благодійний фестиваль «Золото літ» для людей поважного віку
18:09
Мукачівські спортсмени — чемпіони світу з Комбат Самозахисту ICO Фото новина
17:03
На Закарпатті зріс рівень захворюваності на грип і ГРВІ Фото новина
15:39
/ 1
На Закарпатті рідним полеглого прикордонника Дмитра Цацури вручили медаль «Захиснику Вітчизни» Фото новина
14:22
У Перечині затримали чоловіка, який навів гвинтівку на незнайомців Фото новина
14:13
/ 9
Воловецька суддя Софілканич, яка звільнила від покарання ґвалтівників дівчинки і чиновника-хабарника, не пройшла оцінювання та не працюватиме в апеляційному суді
13:13
/ 1
На Хустщині загинув 56-річний чоловік через падіння авто в урвище Фото новина
12:05
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалася обікрасти магазин Фото новина
11:07
/ 1
На Тячівщині зафіксували випадок сказу після укусу кота
10:03
/ 1
Лабрадор, над яким жорстоко познущався господар на Берегівщині, вже одужує Фото новина
09:07
/ 6
У Лондоні викрали з фури близько 3 тис. пляшок закарпатського вина Chateau Chizay Фото новина
» Всі новини