Родичі бійців 128-ї закарпатської бригади пікетуватимуть Генштаб та вручать звернення військовому керівництву

Про запланований на вівторок, 17 лютого, пікет Генштабу повідомляють родичі бійців 128-ї закарпатської гірсько-піхотної бригади, яка нині утримує позиції під Дебальцевим.

Повідомляється, що пікетування Генштабу розпочнеться у вівторок, 7 лютого. Заради участі в протестному заході на підтримку вояків та для спілкування із військовим керівництвом стосовно ситуації під Дебальцевим до Києва збираються родичі вояків не тільки із Закарпаття, але і Вінничини, Льввщини, Івано-Франківщини.

Відтак, заплановане вручення звернення до очільників Генштабу та Міноборони з вимогою звернути увагу на 128-у закарпатську бригаду, яка нині перебуває у самому пеклі війни. Повідомляючи про звернення, родичі оприлюднили і його текст:

"Шановні керівники Міністерства оборони України. 

Черговий раз звертаємось до Вас з проханням звернути увагу на 128 бригаду. З травня місяця 2014 року бійці 128 бригади по теперішній час перебувають в зоні активних бойових дій. З вересня місяця вони перебувають в районі Дебальцево без ротацій та заміни особового складу. Активна фаза бойових дій йде з 20 січня 2015 року, це виснажливі бої та з танками при підтримці важкої артилерії. Бригада в Дебальцево займає 80 відсотків фронту. З боку командування сектору С резервів не було створено. Командуванням було залишено Вуглегірське напрямку без посилення, що призвело до прориву противника та блокування траси в районі населеного пункту Логинове, та було захоплено господарюючі висоти, що дало можливість противнику контролювати маршрути підвезення харчування, медикаментів, питної води, та візуально вести спостереження за дорогами, якими надходить постачання. Командуванню сектору С неодноразово висувалися прохання про зміцнення та укріплення Вуглегорського напрямку виснажених взводних опорних пунктів. Резервів у Командувача сектору С не було створено. А ті резерви, що надходили, відмовлялись виконувати завдання та втікали.

Командир сектору С не володіє сьогоденною ситуацією, він навіть не знає, які підрозділи і де знаходяться. Організації між підрозділами не має. Внаслідок відсутності взаємодії були взяті в кільце опорні пункти 40-го батальйону територіальної оборони, що призвело до прориву противника в місто та дало можливість зайняти певну частину міста Дебальцево.

Хочемо довести до Вашого відому, що працівниками Генерального штабу сил АТО подається керівництву недостовірна інформація про ситуацію, яка склалась на сьогоднішній день… 

Все це при тім, що про можливість виникнення Дебальцівського котла велися неодноразові розмови щонайменше три тижні тому. 

Ми, жінки, матері та рідні бійців 128 бригади, вимагаємо негайно приймати рішучі дії щодо надання допомоги військовим 128-ї бригади.  

Зараз тут, під вікнами Генерального штабу АТО, знаходяться багато жінок та матерів зі всієї України.. і попереджаємо Вас, що ми готові до будь-яких дій, щоб врятувати життя наших чоловіків".

Закапаття онлайн

16 лютого 2015р.

Теги: родичі, 128 бигада, пікет, Генштаб, звернення

НОВИНИ: Соціо

17:59
На дорогах Закарпаття проводять покіс трави та розчищення узбіч Фото новина
17:00
На Пагорбі Слави в Ужгороді поховали військового Івана Бабуку Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті жінка наколола руку на кілок під час роботи на городі Фото новина
14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
14:02
В Ужгороді три дні безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
12:50
На Мукачівщині через суд конфіскували земельну ділянку у громадянина росії Фото новина
10:22
На війні загинув Герой із села Плоский Потік на Мукачівщині Павло Малярчик, який понад рік був безвісти зниклим Фото новина
09:15
В Ужгороді біля ринку «Краснодонців» тимчасово змінюють схему руху
17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 1
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
13:08
/ 2
На КПП «Ужгород» утворилися черги на виїзд до Словаччини Фото новина
12:11
На Мукачівщині підліток поранив руку канцелярським ножем Фото новина
11:11
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Іваном Бабукою Фото новина
10:01
/ 2
Район Червениці в Ужгороді залишився без води через ремонт мережі
17:47
/ 2
На Закарпатті 74-річний водій потрапив у ДТП через втрату керування Фото новина
13:05
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та ймовірними наркотиками Фото новина
09:41
/ 2
«Лавандова гора» відкривається для відвідувачів 13 червня Фото новина
18:14
На війні з рф поліг захисник із Королева на Берегівщині Сергій Бутко Фото новина
14:07
Школярі Закарпаття демонстрували навички порятунку під час гри «Сокіл» Фото новина
11:10
У селі Березинка на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Сергієм Савченком Фото новина
17:05
/ 36
Суд обрав запобіжний захід посадовцю Ужгородського РТЦК та СП Фото новина
15:35
Підземелля Ужгородського замку знову відкрили для відвідувачів Фото новина
13:13
/ 2
До унікального «Смерекового каменя» на Закарпатті облаштували новий маршрут Фото новина
10:24
Закарпатські та румунські рятувальники обмінялися досвідом під час спільних навчань у Румунії Фото новина
15:33
/ 2
Житель Дніпропетровщини намагався підкупити закарпатських прикордонників Фото новина
» Всі новини