Реклама B3

Торік на Закарпатті через корупційні злочини 7 осіб звільнено з роботи

За період 2014 року правоохоронними органами області розпочато 135 кримінальних проваджень про корупційні злочини. У розпочатих кримінальних провадженнях притягнуто до кримінальної відповідальності за вчинення корупційних злочинів (повідомлено про підозру) 76 осіб, з яких від займаних посад відсторонено 24, ще 7 звільнені з роботи.

Торік на Закарпатті через корупційні злочини 7 осіб звільнено з роботи

За результатами досудового розслідування до суду передано 65 обвинувальних актів стосовно 72 осіб, в тому числі 10 – з угодами про визнання винуватості.

По направленим до суду обвинувальним актам 31 - про злочини, пов’язані із одержанням неправомірної вигоди,, 2 – про надання неправомірної вигоди, 29 – щодо привласнення бюджетних коштів, 3 – щодо зловживання службовим становищем.

Крім того, із вказаних обвинувальних актів 3  - про злочини, вчинені у сфері освіти, 3 – у галузі охорони довкілля, 29 – в бюджетній сфері, 2 – щодо земельних відносин, 4 – у сфері охорони здоров’я, 1 – у паливно-енергетичному комплексі, 1 – у банківській системі, 1 – у сфері приватизації.  

До кримінальної відповідальності, за переданими до суду обвинувальними актами притягнуто 3 працівників лісової охорони, по одному щодо військовослужбовця, працівника муніципальної поліції, працівника державної виконавчої служби та працівника державної служби надзвичайних ситуацій, два - щодо працівників митниці, 3 - щодо трьох працівників податкової, 2 - щодо трьох працівників ОВС,. 

У закінчених провадженнях встановлені збитки в сумі 1 млн 977 тис. 808 грн., з яких відшкодовано 296 тис 790 грн.

З метою забезпечення відшкодування збитків слідчими накладено арешт на майно на загальну суму 4 млн 790 тис. 416 грн., у тому числі вилучено готівки та іншого майна на суму 232 тис 225 грн., заявлено позовів на суму 873 тис. 238 грн.

Упродовж минулого року судами області розглянуто 56 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях про корупційні злочини щодо 61 особи. Проводилася робота з протидії корупції адміністративно-правовими заходами.

 За 12 місяців 2014 року спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено і направлено до суду 77 протоколів про корупційні правопорушення. За вказаний період за рішенням судів 52 правопорушника притягнуто до адмінвідповідальності у вигляді штрафів, повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

10 лютого 2015р.

Теги: корупційні злочини, звільнення

Реклама B4

Коментарі

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ 11.02.2015 / 08:17:56
Коли вже наведуть порядок із корупціонерков Бурдихою секретаркою Майданської сільської ради у Міжгірї.Та умудрилася пристроїти доньку в 2013-14 роках сторожихов у сільську раду та завгоспшов у дитячий садік, та таким шляхом відкачували гроші із бюджету.А донька її проживала в Ужороді. А покривав всю цю корупцію голова сільради Маркович.

Кмрмк 11.02.2015 / 00:12:07
а коли наведете порядок в Міжгірському паспортному столі з хабарником Куруцом С нач паспортного столу який за виготовлення паспорта нового взірця вимагає 2000 гривень хабаря .

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 21
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
» Всі новини