Виноградівці на благочинному концерті зібрали майже 20 тис грн на лікування земляка Олега Кравчука (ФОТО)

Благодійний концерт на підтримку уродженця Виноградівщини з села Онок, який потребує допомоги внаслідок отримання важких опіків, відбувся сьогодні за участі учнів та викладачів дитячих шкіл мистецтв району.

Виноградівці на благочинному концерті зібрали майже 20 тис грн на лікування земляка Олега Кравчука (ФОТО)

Сьогодні, 6 лютого, у міському будинку культури відбувся благодійний концерт „З Україною в серці” участь у якому взяли керівники району, представники громадський організацій, депутати, підприємці, жителі району, учнівська молодь, рідні та близькі Олега Кравчука.

Головною метою концерту став збір коштів для лікування та реабілітації важкопораненого в зоні АТО прапорщика Олега Кравчука, жителя с.Онок.

Концертну програму для глядачів підготували учні та викладачі дитячих шкіл мистецтв району. Під час концерту можна було почути твори Рахманінова, Мартіна, Ліста, Моцарта, Вівальді. Для гостей виступили самодіяльний народний оркестр народних інструментів під керівництвом Віктора Марушки, камерний хор викладачів дитячої школи мистецтва, ансамбль скрипалів, учні та випускники дитячих шкіл мистецтв.

Під час концерту всі присутні вшанували хвилиною мовчання героїв Виноградівщини, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

Завдяки благодійному концерту вдалося зібрати кошти в сумі 19 089 грн., які передали мамі дружини Олега Кравчука, повідомляють у Виноградівська РДА.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, Олег Кравчук, 1980 року народження, старший прапорщик 128 окремої гірсько-піхотної бригади (м Мукачево). 22 грудня отримав важкі травми в результаті вибуху біля м.Дебальцеве. Зараз знаходиться у важкому стані з опіками 3-4-го ступеня (ураження 40%) в госпіталі м.Харкова. Одружений, батько 4-х дітей.

 

06 лютого 2015р.

Теги: концерт, Олег Кравчук, лікування

НОВИНИ: Соціо

18:34
На Мукачівщині поліція розслідує поширення інтимних відео
12:52
/ 1
У Мукачеві затримали двох чоловіків, які намагалися пограбувати склад Фото новина
11:51
На Закарпатті ліквідували масштабну пожежу на території курорту Фото новина
11:22
/ 1
У селі Пилипець на Хустщині попрощаються із полеглим воїном Василем Рогачем Фото новина
18:06
В Ужгороді вшанували пам’ять загиблого прикордонника Віктора Синька Фото новина
17:03
На Ужгородщині пожежа в гаражі ледь не перекинулася на житловий будинок Фото новина
16:01
У Мукачеві попрощалися із загиблим захисником Петром Будкаєм Фото новина
14:44
/ 1
Голову сільради на Ужгородщині судитимуть за заволодіння землею та легалізацію доходів Фото новина
12:15
/ 4
Мера Мукачева нагородили відзнакою 54-ї бригади Фото новина
11:38
В Ужгороді спіймали водія під наркотиками Фото новина
06:59
У четвер в Ужгороді згадають героя-прикордонника Віктора Синька
18:10
/ 1
У Чопському прикордонному загоні відкрили меморіал полеглим воїнам Фото новина
17:13
На Берегівщині відновили розгляд справи про невиплату допомоги дітям
15:47
У Підвиноградові на Берегівщині підтвердили загибель Героя Івана Демчика Фото новина
14:40
/ 1
До Ужгорода приїхав «Sakura Train» — символ дружби України та Японії Фото новина
13:42
/ 1
На Ужгородщині через підпал сухої трави згоріла дача Фото новина
11:42
Закарпатець сховав в авто контрабанду електронних сигарет і втратив машину Фото новина
09:05
У Бобовищі на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Василем Гонаком, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:14
Громади Закарпаття отримають гранти на розвиток екотуризму Фото новина
17:09
На Закарпатті розпочинається сезон цвітіння унікальної Долини нарцисів
16:17
В Ужгороді попрощалися із полеглим військовим Артуром Каташинським Фото новина
13:19
В Ужгороді розшукали зниклу школярку Фото новина
12:50
/ 6
Службовий пес на КПП «Ужгород» викрив спробу вивезення $100 тисяч Фото новина
10:17
В Ужгороді можливі ускладнення руху на вулиці Карпатської України
09:09
На Ужгородщині затримали водія, який влаштував ДТП у стані сп'яніння Фото новина
» Всі новини