Через черговий "липовий" виграш машини, мукачівка позбулася майже 10 тис грн

Під приводом виграшу автомобіля марки «Chevrolet» довірлива жителька м.Мукачево переказала на рахунок невідомого пройдисвіта гроші в сумі 9800 гривень. Ці гроші буцімто мали піти на оформлення виграного автомобіля.

Через черговий "липовий" виграш машини, мукачівка позбулася майже 10 тис грн

До молодої мукачівки на мобільний телефон надійшло повідомлення про те, що вона стала щасливим власником нового автомобіля марки «Chevrolet Cruze». Жінка за інструкцією в смс-повідомленні перейшла на буцімто офіційну сторінку автосалону, де знайшла номери телефонів, рахунків, на які потрібно було перерахувати гроші на оформлення виграного автомобіля.

Як розповіла потерпіла, невідомий чоловік, відрекомендувавшись представником компанії,  запропонував їй перерахувати один відсоток від вартості нової машини на вказаний рахунок. Після цього переказу жінка відразу стане власником автомобіля. Довірлива мукачівка це зробила. Та коли через деякий час знову зателефонувала, намагаючись уточнити, де і як вона зможе забрати свою машину, номер уже був відключений.

Зробивши ще кілька спроб зателефонувати й зрозумівши, що її ошукали, жінка звернулась із заявою до Мукачівського міського відділу міліції. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (Шахрайство).

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС
06 лютого 2015р.

Теги: виграш, мукачівка, шахрайство

Коментарі

випадковий 06.02.2015 / 11:03:41
у Рахові недавно відбувся такий розвід по такій самій схемі тільки сума була 2000 гр.Видно яке місто така і сума.У міліцію незверталися - видно було стидно що попалися на розвід

НОВИНИ: Кримінал

11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 9
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 3
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
» Всі новини