На Закарпатті судами задоволено 638 позовів прокурорів на загальну суму понад 18 млн грн

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатскої області.

На Закарпатті судами задоволено 638 позовів прокурорів на загальну суму понад 18 млн грн

З метою захисту інтересів громадян та держави органами прокуратури вжито низку заходів представницького характеру. Судами задоволено 638 позовів прокурорів на загальну суму понад 18 млн. грн.

Набрали законної сили рішення судів на суму більш як 16 млн. грн., у т.ч. про сплату коштів до бюджету – на суму 6 млн. грн.                  

Сума, на яку реально виконано рішення судів, зросла і складає понад 15 млн. грн. Відсоток реального виконання становить 95,2% при загальнодержавному – 65,3%. 

За позовами прокурорів, а також шляхом оскарження та вступу у справи стягнуто коштів і попереджено незаконне вибуття майна в інтересах громадян і держави на суму майже 30 млн. грн.

Судами задоволено заяви та позови в інтересах громадян на суму понад 2,5 млн. грн. За рішеннями, що набрали законної сили, присуджено до стягнення 2,1 млн. грн.

На користь громадян виконано рішень судів на суму майже 2 млн. грн.             Відсоток виконання судових рішень з цих питань становить 76,1% 

З питань стягнення заборгованості з оплати праці у судовому порядку, судами задоволено 321 позовів прокурорів на загальну суму майже 2 млн. грн. З них присуджено до виплати за рішеннями, що вже набрали законної сили - 1,7 млн. грн. Реально вже стягнуто заборгованої заробітної плати на суму понад 1,2 млн. грн.

У сфері земельних відносин судами вже задоволено 124 позови на суму майже 10 млн. грн. За рішеннями, що набрали законної сили, підлягають поверненню 150 га земель та 94 га на загальну суму понад 7,7 млн. грн. вже реально повернуті. 

Також поновлено права 2174 дітей. На захист їх прав розпочато 12 кримінальних проваджень, з яких до суду вже направлено 9, відшкодовано майже 700 тис. грн. До суду пред`явлено 33 позови на 1,5 млн. грн. Судами задоволено 23 позови на суму 799 тис. грн.

Судові рішення, які постановлені на захист прав дітей, набрали законної сили на суму 730 тис. грн.

На захист прав дітей прокурорами здійснено вступ у розгляд судами 225 справ.

Відмічається зменшення кількості кримінальних правопорушень, скоєних неповнолітніми або за їх участю. 

Торік закінчено досудове розслідування у 182 кримінальних провадженнях зазначеної категорії.

За незакінченими кримінальними провадженнями станом на 1 січня 2015 року під вартою перебували 3 неповнолітні (Хустський район).

Про застосування примусових заходів виховного характеру до суду направлено 12 клопотань. Особи у приймальник-розподільник для дітей не поміщались.

Минулого року відбувся незначний ріст кількості звернень до органів прокуратури. За цей період вирішено майже 6 тис. звернень громадян та юридичних осіб, з них задоволено 157(2,6%). 

На особистому прийомі прийнято 4213 звернень, з них кожне сьоме особисто керівником прокуратури.  На 7% збільшилася кількість вирішених звернень з питань досудового розслідування. Близько половини (48,1%) цих звернень на дії і рішення слідчих МВС (1152), з яких 33 (майже 3%) задоволено. Вирішено 11 звернень щодо незаконних методів розслідування, при цьому жодне з них не задовольнялось.

 
05 лютого 2015р.

Теги: прокурори, судами, задоволено

НОВИНИ: Кримінал

17:09
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
11:36
/ 1
На Закарпатті викрили канал переправлення чоловіків до Словаччини Фото новина
09:41
/ 6
СБУ викрила розкрадання понад 100 млн грн під час будівництва захисту для електропідстанції на Закарпатті Фото новина
08:40
/ 4
СБУ затримала агента рф, який шпигував за оборонними підприємствами на Закарпатті Фото новина
16:59
/ 1
На Хустщині чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття знайомого Фото новина
14:30
/ 2
На Закарпатті ліквідували канал збуту боєприпасів під виглядом повидла Фото новина
» Всі новини