У Хусті священики та пастори влаштували «духовну мобілізацію» у рамках тижня молитов за єдність України

Священики та пастори Хуста влаштували в місті над Тисою «духовну мобілізацію» у рамках тижня молитов за єдність України. Представники різних конфесій протягом трьох днів збиралися на спільну молитву «За мир в Україні» у кульових спорудах райцентру, аби попросити в Бога захисту та припинення війни.

У Хусті священики та пастори влаштували «духовну мобілізацію» у рамках тижня молитов за єдність України

Тож 29 січня вірники Хуста разом із духівниками Олександром Сулінчаком, Василем Зейканом та  Людвігом Йовзоном молилися у костелі святої Анни. Відтак наступного дня спільна літургія відбулася у Свято-Вознесенському греко-католицькому соборі, а 30 січня – у найстарішій кам’яній фортифікаційній споруді Хуста, зведеній у ХІІІ сторіччі – Єлизаветинському реформатському костелі.

Молитва повинна згуртовувати людей, а не роз’єднувати, – зазначив для настоятель собору Святого Вознесіння отець-декан Василь Зейкан. – Тим більше тепер, коли за мир проливається кров патріотів, найкращих синів України. Просимо у Всевишнього терпіння, аби витримати іспит долі на мужність і подолати ворога. Ми бачимо, що, на жаль, поки що ситуація в державі не покращується. Тож метою наших молитовних зібрань є навернення краян до Бога, мобілізація сил задля того, щоб разом рухати нашу країну вперед. Завершився захід спільним виконанням церковного гімну «Боже великий, єдиний нам Україну храни».

Марина Алдон, Карпатський об’єктив

01 лютого 2015р.

Теги: екуменічна молитва

НОВИНИ: Соціо

18:07
Підтвердили загибель на війні з росією захисника із Воловця Володимира Кравчука Фото новина
15:14
/ 2
На Закарпатті виявили сім’ю, де діти роками жили без школи та медичної допомоги Фото новина
11:10
В Ужгороді прощатимуться із загиблим захисником Едуардом Голяком Фото новина
10:24
У селі Батрадь на Берегівщині прощаються із полеглим воїном Володимиром Сідеєм Фото новина
16:35
У Мукачеві військовому після служби на Донеччині провели складне лікування суглобів
14:48
На Закарпатті судитимуть посадовця комунального підприємства через забруднення земель Фото новина
14:14
/ 1
В Ужгороді планують безкоштовно ремонтувати житло ветеранам та родинам загиблих військових Фото новина
12:19
У Закарпатській обласній лікарні провели складну реконструктивну операцію пораненому військовому Фото новина
11:03
В Ужгороді 14 травня попрощаються із захисником Денисом Дзюїним Фото новина
17:27
/ 1
Службові собаки на Закарпатті винюхали наркотики, сигарети та понад 88 тисяч доларів
16:24
Закарпаття вперше приймає фінал «Учителя року» у чотирьох номінаціях Фото новина
15:10
У селі Лавки на Мукачівщині попрощалися з полеглим захисником Сергієм Світим, який досі вважався зниклим безвісти Фото новина
13:45
У Карпатах серед ночі заблукав турист із Київщини Фото новина
12:02
У селі Батрадь на Берегівщині підтвердили загибель захисника Володимира Сідея Фото новина
10:00
/ 8
Частина Ужгорода та передмістя залишилися без води через аварію
16:13
/ 1
Туристи з Київщини заблукали в Карпатах і випадково опинилися на Закарпатті Фото новина
11:54
У селищі Батьово в останню дорогу проведуть полеглого Героя Олексія Щетину Фото новина
10:02
У Мукачеві попрощаються із полеглим військовим Володимиром Сурняком Фото новина
09:15
У Хусті відзначили 936-ту річницю міста Фото новина
18:27
У Мукачеві патрульні виявили водія з понад 2 проміле алкоголю в крові Фото новина
15:42
У селі Велика Бакта на Берегівщині попрощалися з померлим захисником Миколою Даніловим Фото новина
11:03
/ 1
На Закарпатті митники вилучили п’ять старовинних листівок з зображенням Адольфа Гітлера Фото новина
20:24
У неділю в Ужгороді покажуть прем’єру вистави про закарпатських мишенят
17:43
/ 1
Машиніст вантажного потяга намагався вивезти сигарети до Угорщини через Чоп Фото новина
15:20
У селі Лази на Тячівщині автомобіль збив дитину, яка раптово вибігла на дорогу Фото новина
» Всі новини