Вранці на проїжджих частинах Берегівщини, Іршавщини та Перечина через бурю падали дерева (ДОПОВНЕНО)

Вранці 31 січня одразу в кількох населених пунктах області через негоду дерева впали на проїжджу частину й тим самим завадили руху транспорту.

Вранці на проїжджих частинах Берегівщини, Іршавщини та Перечина через бурю падали дерева (ДОПОВНЕНО)

Так, о 06:25 до оперативно-рятувальної служби Берегівського району надійшло повідомлення про те, що на автошляху за межами с. В. Бийгань у напрямку с. Косонь впало 5 дерев. Через це утворився затор із десятка машин. На місце події виїхали бійці 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини, які розпиляли дерева за допомогою бензопил й відтягли їх із проїжджої частини. Вже о 07:45 шлях для проїзду автомобілів повністю розчистили.

Крім цього, повалені сильним вітром дерева обмежили рух транспорту на відрізку дороги між м. Іршава та с. Сільце Іршавського району. Відповідне повідомлення надійшло до служби порятунку о 07:05. Шестеро рятувальників протягом двох годин звільняли автошлях від перешкод, розпилявши 5 дерев і відтягнувши їх на узбіччя.

Аналогічна ситуація склалася і в м. Перечин. О 08:25 поступив сигнал про падіння дерева на вул. Борканюка, внаслідок чого машини не могли проїхати дорогою. На місці події четверо бійців ДСНС розпиляли повалене дерево й о 08:50 повністю відновили рух транспорту.

У ДСНС України у Закарпатській області

31 січня 2015р.

Теги: проїжджі частини, дерева, падали

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

15:35
/ 2
Поляком, який загинув при перекиданні авто на Мукачівщині, є монах-францисканець о. Косма, що служив в Україні понад 25 років Фото новина
21:32
У суботу тривали роботи на дільниці Ясіня – Вороненко, де позавчора просіла колія – "Укрзалізниця" Фото новина
20:28
/ 1
В Ужгороді 16-річний студент покінчив з життям, вистрибнувши з 6 поверху гуртожитку Відео новина
17:28
Триває відновлення інфраструктури на дільниці Ясіня – Вороненко, де вчора просіла колія – "Укрзалізниця" Фото новина
11:45
Через проблеми з колією поїзди не доїжджатимуть до Рахова протягом 3-х діб – "Укрзалізниця" Фото новина
11:28
На Рахівщині гірські рятувальники та прикордонники відшукали 3-х "туристів", що виснажились і заблукали Фото новина
02:33
Через провал земної породи та просадку колії 23 травня зупинено курсування поїздів до Рахова
18:23
В Ізі на Хустщині реєструються поодинокі випадки гепатиту А, під наглядом сімейних лікарів – понад 400 осіб
11:28
У Буштині від прибудованої тераси ледь не згорів будинок Фото новина
14:06
У Торуні Міжгірської громади в понеділок вигорів будинок (РОЗШИРЕНО) Фото новина
11:12
У Гаті Берегівської громади у зіткненні шкільного автобуса і легковика постраждав водій авто
11:05
У Торуні Міжгірської громади в понеділок згорів будинок, а в Хусті – ВАЗ
16:34
Стали відомі обставини загибелі киянина, що зірвався зі снігового карниза в горах на Рахівщині Фото новина
12:51
На Драгобраті, зірвавшись зі снігового карниза, загинув турист з Києва
12:40
У Минаї біля Ужгорода вночі горів Renault Laguna Фото новина
11:07
У Тернові на Тячівщині у Тересві виявили тіло літнього чоловіка
14:09
У Виноградові через пожежу в кімнаті ледь не вигорів будинок
11:26
На пожежі будинку в Сваляві врятували його власника (ОНОВЛЕНО)
23:03
/ 2
ФОТОФАКТ. Біля Ужгорода мікроавтобус злетів із траси під білборд, є постраждалі Фото новина
20:50
/ 1
В Ужгороді діагностували сказ у кішки, на кількох вулицях запроваджено карантин
17:42
В Ізі на Хустщині з ознаками гепатиту А до медиків звернулося 11 осіб
15:32
/ 1
У Заброді Великоберезнянської громади врятували від повного знищення вогнем будинок Фото новина
13:37
Чоловіком, що загинув, впавши в Тису в Гетині на Берегівщині, виявився житель Черної Королівської громади
12:47
У Мукачеві зіткнулися два автомобілі Фото новина
11:01
/ 5
На Рахівщині жінка з Харківщини повідомила про своїх чоловіка і сина, що виснажились у горах Фото новина
» Всі новини