На Берегівщині жінка два місяці змушувала жебракувати 12-річного племінника

Працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Берегівського райвідділу міліції у місті Берегово, біля місцевого супермаркету виявили 12-річного смаглявого хлопчика, що жебрав гроші у перехожих. Як з’ясували правоохоронці, його до цього спонукала рідна тітка.

На Берегівщині жінка два місяці змушувала жебракувати 12-річного племінника

37–річна жінка, мешканка окремого хутора міста Берегово, не заміжня, сама виховує трьох малолітніх дітей віком один, три й вісім років, а також на вихованні у неї – ще й 12–річний племінник. В будинку сестри жінки, матері хлопчика, місця для всіх не вистачає, тому вони вирішили, що підліток мешкатиме у тітки. Адже гамірний табір живе одною великою родиною.

Жінка ніколи ніде не працювала, освіти не має, закінчила лише 4 класи середньої школи. Раніше вона вже притягувалася до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічного злочину.

Жінка з дітьми живе лише на кошти соціальної допомоги від держави. Її місячний дохід сягає трохи більше 2000 гривень так званих «дитячих грошей». Інших джерел доходів вона не має. Цих коштів, звісно, не вистачало, тому жінка вигадала, як саме можна поповнити сімейний бюджет.

Спершу вона пробувала жебрати сама, але дорослій жінці перехожі милостиню давали неохоче. А от до маленького хлопчика «з голодними очима» люди ставилися із співчуттям та жалістю, тому радо давали гроші на їжу. Ці гроші смаглявка забирала собі та купувала за них їжу для себе і дітей.

Як бідкалася тітка, того дня, коли працівники міліції спіймали її племінника на  жебрацтві, її однорічний син цілий день плакав, бо хотів їсти, але грошей на дитяче харчування у жінки не було, тому вона й змусила хлопчика йти просити милостиню.

Таким чином жінка спонукала хлоп’я жебракувати упродовж майже 2 місяців по 3-4 рази на тиждень.

Жінці повідомлено про підозру у вчиненні нею кримінального правопорушення,  передбаченого ч.1 ст.304 (Втягнення неповнолітніх у заняття жебрацтвом) Кримінального кодексу України. За це передбачено позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.

 

Яна Денисюк, Берегівський РВ УМВС

26 січня 2015р.

Теги: жінка, плимінник, жебракувати, Берегівщина

НОВИНИ: Кримінал

16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 1
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 7
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 6
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
14:41
У Виноградові чоловік обікрав пацієнтку лікарні під час відвідувань Фото новина
12:48
/ 1
У Ракошині 30-річний чоловік під час застілля зарізав знайомого Фото новина
16:33
На Закарпатті військовому дали 2 роки умовно за переправлення чоловіків через кордон
11:26
На Закарпатті за тиждень викрили три нові схеми переправлення ухилянтів за кордон Фото новина
15:25
/ 5
У поліції розпочали перевірку за фактом загибелі лебедів у Буштині через ймовірне умисне отруєння Фото новина
15:38
На Закарпатті викрили канал переправлення військовозобов’язаних до Угорщини Фото новина
11:02
/ 16
Керівниці поліклініки в Міжгір'ї, яка за хабарі направляла чоловіків на МСЕК, випустять з-під варти за 60 тис. грн застави Фото новина
09:29
/ 4
Громаді Ужгорода через суд повернули привласнену колишнім депутатом автобусну зупинку
08:47
/ 8
Головного травматолога Тячівської лікарні, який за хабарі робив інвалідність, оштрафували на 17 тис. грн
» Всі новини