Берегівський міський голова пропонує виділити на притулок для собак 140 тис грн (ФОТО)

Як свідчить статистика, у травматологічне відділення Берегівської ЦРЛ минулого року через укуси бродячих собак звернулися 53 громадян. Небезпеку рана, завдана твариною, становить і через імовірність зараження сказом.

Берегівський міський голова пропонує виділити на притулок для собак 140 тис грн (ФОТО)

Нещодавно також у міську раду надійшов лист Берегівського відділення Укрпошти, де працівники просять вжити заходів щодо відлову бродячих собак. Адже, за інформацією у листі, на вул. Кутузова, Берчені, Вузькій, Суворова є великі скупчення собак, що перешкоджають безпечній роботі листонош.

В Україні та ще деяких країнах світу навіть існують рухи так званих догхантерів. Ці громадяни об’єднуються у групи відстрілюють чи то отруюють тварин, від чого чотирилапі помирають повільно, болісно й у конвульсіях. Винищення цих  живих істот заходить за рамки гуманності й є антизаконним. На противагу таким радикалам, інші берегівчани хочуть, аби безпритульних тварин стерилізували та утримували в притулку. Стерилізація у приватного ветеринара на Берегівщині в середньому коштує 250 грн (для «дівчинки») і 100–150 – для «хлопчика». В Управлінні державної ветеринарної медицини в  Берегівському районі, очільником якої є Юрій Бердар, розповіли, що також проводять стерилізацію тварин. Обійдеться операція значно дешевше  50–100 грн (гроші на знеболювальне). Тут зазначають, що стерилізацію можуть проводити лише при транспортуванні тварини у саме управління, адже нема в наявності спеціальних автівок для відлову. Адреса управління: м. Берегово, вул. Б. Хмельницького, 108, тел. 2-30–32.

У Берегові, де вже фактично існує платформа для нормального функціонування притулку для бездомних тварин на базі ГО «Берегівське товариство захисту тварин», облаштовані 20 вольєрів.

Однак для запуску цього надважливого проекту бракує бюджетних коштів, як, наприклад, торік. Цьогоріч міський голова пропонує виділити на притулок 140 тисяч гривень. Парадоксально, але не всі депутати Берегівської міської ради це підтримують, вважаючи проблему бездомних тварин другорядною для міста. Ці кошти зокрема потрібні й для забезпечення гідної оплати праці людей, котрі обслуговуватимуть тварин: від їх гуманного вилову й до надання медичної допомоги, пише Берегсазньюс.

 

21 січня 2015р.

Теги: Берегово, притулок, собаки

Коментарі

галя 23.01.2015 / 21:13:42
бабяку нетерпиться поділити державні гроші з якимець ,бо немають за що лишній раз на лижах покататися Патріоти ліпшеби за вчителів подумали ідітям в школах харчування забезпечили бо вже ся з жируся бісять

якимець 23.01.2015 / 21:04:15
дякую тобі мамочко за підтримку, нам 140 тисяч лишніх не помішае, а пси нехай собі живуть і плодятьяс для нашого збагачення

БАБУСЯ 21.01.2015 / 17:15:09
Вдячна авторові статті та меру за намагання вирішити дуже актуальну проблему нашого міста.Не розумію позицію наших депутатів,які щоразу перед виборами обіцяють вирішити це питання,а зараз тормозять процес.А ми- бабусі і батьки щоразу,як онуки йдуть до школи, або просто гуляють переживаємо за них.Депутати Берегівської міської ради підтримайте пропозицію мера!!!

НОВИНИ: Соціо

18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 1
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
10:20
На кордоні зі Словаччиною тимчасово сповільнять пропуск пішоходів через пункт «Малі Селменці»
09:26
На Закарпатті стартує конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026» Фото новина
09:03
На схилах Чорногори зацвіла рідкісна наскельниця лежача Фото новина
18:12
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
18:14
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
18:22
/ 1
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
/ 1
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 2
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 12
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини