Хірургу ужгородської міської лікарні оголошено про підозру в одержанні 3 тис грн хабара

Прокуратурою Закарпатської області оголошено про підозру лікарю-хірургу Ужгородської центральної міської клінічної лікарні в тому, що він 19 грудня 2014 р. та 17 січня 2015 р. одержав від закарпатця неправомірну вигоду в загальному розмірі 3000 грн., за виготовлення та видачу дублікату виписки з історії хвороби.

Хірургу ужгородської міської лікарні оголошено про підозру в одержанні 3 тис грн хабара

Кваліфікація вказаного кримінального правопорушення -  ч. 4 ст. 354 КК України - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання працівником підприємства, установи чи організації, неправомірної вигоди за вчинення будь-яких дій з використанням становища, яке займає працівник в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, вчинені повторно - караються штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, із спеціальною конфіскацією.

Досудове розслідування кримінального провадження проводить СУ УМВС України в Закарпатській області, за процесуальним керівництвом прокуратури. 

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному лікарю-хірургу запобіжного заходу.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

20 січня 2015р.

Теги: ужгородська міська лікарня, хірург, хабар

Коментарі

До Гарчар Й.Й. 2018-06-20 / 21:04:42
Люди не йдіть до того взяточника. він хворих людей вбиває морально примушуючи йти на операцію.якщо ні ..і говорить хворому Ви помрете .А ставлення в їх тубдиспансеру ужес

марія 2017-02-01 / 17:43:24
Й.Гарчар(зав.торакальна хі-гія)ужгорода є вбивця,скільки грошей від мене виманив, а доньку на той світ відправив,гандон нещасний щоб він своїх дітей так хоронив

марія 2016-12-21 / 18:33:24
Завідуючий йосип гарчар від мене виманив багато грошей,обіцяв що вилікуе дочку,10місяців пролежала в лікарні,а тепер нагло сміеся каже,про операцію даже не мечтайте,довів так що тепер не, можна вилікувати не одного на той світ відправив взяточник,щоб він так мучився і його діти

Янчук 2015-01-24 / 20:37:39
Я перщий писок набью Курваху,піде у мене назад в Латірку коз пасти-я вже з хлопцями договорився!

Вася 2015-01-23 / 08:56:12
Грязна заказуха Курваха.Скільки на сись раз за ставку візьме?

Анжеліка 2015-01-23 / 01:33:17
І дурак зрозуміє що це підстава.....чомусь за останній тиждень новин ми тільки й читаємо,що наші правохоронні органи затримали на хабарах: викладачів,сільського голову,лікарів і т.д.,це тільки вони такі чесні взятки не беруть 2000-3000 тис. гр,вони в далларах беруть "КОЗЛИ-МЕНТИ",а простого хірурга підставили (но чомусь не самого пана Кураха,який в цій лікарні бере само більше)-це все банда Закарпатська.І коли вже цьому настане кінець.............

КУРАХ 2015-01-22 / 19:22:49
я ти казав шо тяся здихаву!Больниця моя і всі гроші тоже мої!!!

Галина 2015-01-22 / 16:14:51
це було два роки назад...я попала із серцевим нападом до обласної лікарні...із того світу мене "витяг" лікар кардіоцентру.Коли мій стан покращився,мене відправили додому, бо у лікарні не буцло місця..Звичайно мій чоловік і моя мама на знак вдячності пропонували гроші лікарю, а він не взяв...уявляєте...хтось із медперсоналу мені сказав пізніше, що прізвище цього лікаря МОРОЗ.Докторе, я Щиро дякую Вам за допомогу і за Вашу людяність...

Людмила 2015-01-21 / 20:58:23
Хабарі беруть не тільки в лікарні лікарі, беруть лікарі і санітарних служб.У Воловецькій СЕС сан.лікар Лазівський О.В.,проводячи фізико-хімічні виміри для акредитації дитячих закладів по району, у кожному закладі від завідуючих сам вимагав гроші.

курах 2015-01-21 / 10:35:12
Всьо правильно-у моїй лікарні оперувати і брати гроші маю лише я і точка!

Стоп хабар!!! 2015-01-21 / 09:53:40
А я знаю таке: хворі, які скаржилися головному лікарю онкодиспансеру на хабарникі-лікарів закладу (лікуючих, хірургів і т.д.) повертали свої кошти назад. Не треба боятися відстоювати свої права. Хочеш - йди у прокуратуру, хочеш - до головного лікаря або до начальника медицини області. Хабарник кошти поверне ще й отримає ТАКИХ ...люлей.

Закарпатець 2015-01-20 / 19:33:28
Дохторь майжінь паскуда дайте го в АТО там ун всьо порозуміє.

Сміх 2015-01-20 / 18:32:32
Шановні прокурори. Не смішіть закарпатців,особливо хворих, бо від сміху, а не від хвороби покинуть цей грішний світ. Яке велике досягненні вашої роботи. Порада вам - опитайте людей, що змушені були скористатись послугами наших лікарів, особливо хірургів. Кожен з них вимушений віддавати від 2 до пя"ти і більше тисяч грн.за операцію. Половина з них стикаються з прямою вимогою оплати в конкретних сумах. Конкретно - в облонкодиспансері завітайте під виглядом пацієнта в палату післяопераційних хворих та заведіть довірчу розмову про суми хабарів, буде вам роботи та прес-службі про що писати (звичайно, якщо ви зацікавлені в такій інформації). PS: Майже на кожних дверях диспансеру вивішено об"яву про безкоштовне лікування.

Степан Крук 2015-01-20 / 15:49:52
Неписане українське правило:"Не той хабарник, котрий мзду бере, а той хто попався!".

Оглядач 2015-01-20 / 14:29:02
Ха! Точно підстава. Знайомі кажуть, що занадто язикатий хірург. Взявся воювати в свій час за правду. І довоювався...

Оглядач 2015-01-20 / 14:27:13
Пояснять, а це стаття така "оголошено підозру"? А чому не оголошують підозру у отриманні вигоди (хабаря) працівникам прокуратури, суда, міліції які живуть невідповідно своїм офіційним прибуткам? І як оперативно інформацію в і-нет скинули! Невже в нас немає більш солідних правопорушників. Пропоную прогулятся новобудовами Миная... І оглосити всим цим "бідолагам" підозру

OLEG 2015-01-20 / 13:58:49
Типова підстава - циган і 3000 гривень за виписку, речі несумісні,повірте ,проробивши там не один рік,можу таке писати!

Степан Крук 2015-01-20 / 13:45:45
Обіцяю цьому крутелику від медицини виготовити дублікат вироку суду безкоштовно!

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн