Голова Закарпатської облради на робочому місці в робочий час "мировою" вирішив власне питання з гуртожитком (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 17 січня, близько 30 мешканців гуртожитку, що на вулиці Богомольця, 18 в м. Ужгороді, котрі вже не один рік судяться із підприємством «Ужгородхліб», разом із адвокатом Ганною Монастирецькою, а також з представниками Товариства з обмеженою відповідальністю «Ужгородхліб» в особі директора Наталії Щербан прийшли до голови облради Володимира Чубірка.

Голова Закарпатської облради на робочому місці в робочий час "мировою" вирішив власне питання з гуртожитком (ФОТО, ВІДЕО)

Як повідомляє прес-служба Закарпатської облради, люди втомилися від поневірянь і просили очільника облради вийти на " правовий  механізм вирішення конфлікту, який затягнувся на роки". 

Люди розповіли про те, що міська рада розпочала роботу щодо передачі гуртожитків в управління громад і вказали як на добрий приклад гуртожиток на вул..Джамбула, 50, де люди отримали офіційне право приватизувати житлові приміщення.  Мешканці гуртожитку вул. Богомольця борються тільки виключно за житлові приміщення. Перший поверх, де були розташовані спортзал та хлібопекарня,  їх не цікавить. 

Адвокат ТОВ Ярослав Греца запропонував врегулювати питання шляхом укладання Мирової угоди.

Володимир Чубірко запропонував опрацювати текст Мирової угоди і погоджений варіант підписати, щоб поставити в цій історії крапку. З ним погодилися і представники  Товариства.

Після обговорення зауважень і пропозицій та відповідних уточнень,  спрямованих на врегулювання питання, текст Мирової угоди був підписаний обома  сторонами. Тепер узгоджений  документ має бути затверджений  при  вирішені  спору в суді.   

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, через певних осіб В.Чубірко є власником ТОВ "Ужгородхліб" разом з екс-депутатом обласної ради Віктором Трикуром.

Жителі гуртожитку, що на вулиці Богомольця, 18 в м. Ужгороді, вже не один рік судяться із підприємством «Ужгородхліб». Списані стоси скарг, направлено низку звернень у різні інстанції щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків у рамках чинного законодавства шляхом приватизації тих приміщень у гуртожитку, в яких вони проживають цілими сім'ями не один рік і які вони відремонтували власним коштом.

17 січня 2015р.

Теги: Ужгородхліб, гуртожиток, Володимир Чубірко

Коментарі

Знаючий 18.01.2015 / 10:34:27
Брехня все це, ніколи Чубірка чоловіком уже не буде. Це позорище для Балоги Віктора. Але за бабло сайти починають Чубірку розкручувати, перед виборами мера Ужгорода буде ще більше. Але мером він не буде ніколи, всі Ужгородці добре знають що це за проходимець. Яка би не була в Ужгороді провернута афера, сліди обов"язково приведуть до цього афериста. Після останніх принципових голосувань в Раді, до Балоги повертається довіра, яку він був уже втратив із-за таких дєльцов. Ось хто такий Чубірко.

зуби 18.01.2015 / 00:05:52
Цікаво про що тепер гавкатиме Щедей?

службовець 17.01.2015 / 21:45:00


Степан Крук, Чубірко і зробив людям цю проблему. Тепер вони його дотисли, от і мусів піти назустріч.

Ну а в робочий час, у службовому приміщенні приватні справи, справді, вирішувати не можна. Це використання службового становища і, навіть, корупція.


Степан Крук 17.01.2015 / 20:11:36
Приклад цивілізованого вирішення питання! Судова волокіта могла затягнутися років на десять. А якщо взяти до відома, що лише 60 відсотків судових рішень виконує ДВС, тоді зрозуміло, що краще вирішувати питання компромісно.

стоп цензурі 17.01.2015 / 19:02:35
Піар хід перед виборчою кампанією Чубірка. Спочатку помордував їх пару років, нахилив своїх депутатів проголосувати, щоб забрати ці гуртожитки, а тепер підписав мирову, хоч добре, що все таки на цьому питанні покладена крапка, проте недобре, що стільки років нагружав людей. Не подобається мені цей Чубірко, гнилий він якиїсь.

НОВИНИ: Соціо

17:53
У Тур’ї Поляні на Ужгородщині попрощаються із полеглим захисником Валерієм Кучерявим Фото новина
15:10
/ 3
В Ужгороді забудовників двох елітних ЖК, зокрема "пальмового" Crystal-а Пересоляка, змусили повернути громаді понад 6 млн грн
15:09
/ 1
В Ужгороді заборонили катання та риболовлю на замерзлих водоймах
13:18
/ 1
На Закарпатті виявили понад 2 тисячі випадків домашнього насильства за 10 місяців
12:10
Підтверджено загибель військового із Горінчева на Хустщині Павла Дуткевича Фото новина
10:20
У Мукачеві зупинили водія, який вдруге за рік їздив напідпитку та без права керування
17:29
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 49-річним сержантом Михайлом Луп’яком Фото новина
15:53
У Мукачеві обговорили пошукову роботу щодо полонених та зниклих бійців Фото новина
14:47
У селі Великі Лази на Ужгородщині проведуть в останню путь полеглого Героя Івана Довганича Фото новина
13:29
Понад пів сотні жителів Ізи пройшли тест на гепатит А Фото новина
12:20
Закарпатці можуть отримати 6 500 грн у межах програми «Зимова підтримка»
11:01
На Мукачівщині підприємиця «віджала» сусідську землю під ресторан Фото новина
08:54
Стало відомо, коли 25 листопада вимикатимуть світло на Закарпатті
17:38
Закарпатські прикордонники затримали чотирьох чоловіків біля кордону з Румунією Фото новина
16:51
В Ужгороді попрощаються із захисником Михайлом Луп’яком Фото новина
16:24
До Мукачева прибули евакуйовані родини з Дніпропетровської та Запорізької областей Фото новина
15:52
На Тячівщині згоріла новозбудована лазня під час першого розпалювання Фото новина
11:27
На гірських дорогах Закарпаття рух ускладнений через сильний снігопад Фото новина
08:54
Оновлений графік вимкнень електроенергії на 24 листопада від Закарпаттяобленерго
17:46
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Горошником Фото новина
14:29
Поліція перевіряє можливий незаконний відстріл диких тварин на Хустщині Фото новина
13:18
У селі Абранка на Мукачівщині попрощалися з полеглим Героєм Олександром Крамаренком Фото новина
08:05
В Ужгороді вшанували жертв Голодоморів Фото новина
13:55
У Ізі на Хустщині розблокували дорогу та послабили карантинні обмеження через спалах гепатиту А
09:01
/ 1
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 22 листопада
» Всі новини