Учні Буштинської гімназії під час благодійних акцій зібрали 10 тис грн на закупівлю транспорту для бійців АТО (ФОТО)

Події на Сході України не залишили байдужим колектив Буштинської гімназії-інтернат. Понад 10 тисяч гривень вдалось зібрати школярам в рамках доброчинних акцій, які проведено в школі 14 грудня.

Учні Буштинської гімназії під час благодійних акцій зібрали 10 тис грн на закупівлю транспорту для бійців АТО (ФОТО)

Вихованці гімназії підготували благодійний концерт «Ми за мир в Україні» та благодійний ярмарок «Допоможемо Україні разом». У залі зібралось чимало глядачів – майже весь педагогічний колектив школи, батьки, школярі та інші гості свята.

Директор школи Орос Олена зауважила, що всі виручені кошти від проведених доброчинних акцій будуть спрямовані на закупівлю транспорту для військових на Донбасі.

Вона наголосила, що на базі гімназії вже неодноразово проводились благодійні заходи на підтримку військовослужбовців. Окрім збору коштів, продуктів харчування, засобів особистої гігієни та інших необхідних військовим речей, учні також відправляли солдатам сувеніри-обереги та листи зі своїми побажаннями. 

Розпочалось свято Державним Гімном України у виконанні першокласників та всіх присутніх. Під звуки мелодії «Пливе кача» учасники зустрічі вшанували хвилиною мовчання загиблого військовослужбовця з Тячівщини Олександра Шимона та всіх військових, які відділи своє життя за мир в Україні.

Талановиті декламатори прочитали твори патріотичного спрямування, зокрема і авторські: поезію «Чуєш, ти чекай мене, над усе чекай» виконав Коротков А., свої власні вірші прочитали Бейсенов Д. та Біба А.-М. Музичні колективи та солісти виконали ряд особливо актуальних на сьогодні пісень, зокрема і нові композиції, присвячені героїзму Небесної Сотні, військових АТО та любові до рідної країни. Оригінальністю вразив «Танець із свічками» у виконанні колективу школярок.

По завершенню концертної програми всі присутні відвідали благодійний ярмарок, де кожен міг собі придбати щось до вподоби і тим самим допомогти армії. Для продажу тут були представлені різноманітні дитячі вироби, оригінальна сувенірна продукція, прикраси, іграшки – і все це виготовлено школярами власноруч. Та найбільший ажіотаж викликали солодощі, які діти випікали разом зі своїми батьками, повідомляють у прес-службі Тячівської РДА.

15 січня 2015р.

Теги: Буштинська гімназія, транспорт, допомога

НОВИНИ: Соціо

18:13
/ 1
Рятувальники допомогли туристу з Одеси, який травмувався на Говерлі Фото новина
17:45
/ 1
Патрульні зупинили в Мукачеві мотоцикліста без прав і номерних знаків Фото новина
16:35
/ 1
Ужгород вчетверте за серпень побив температурний рекорд
13:29
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з росією захисником Володимиром Йорданом Фото новина
11:19
На площі Народній в Ужгороді чоловік влаштував дебош Фото новина
10:26
Троє людей постраждали під час бійки в Ужгороді
18:05
Закарпатські рятувальники допомагають гасити масштабні лісові пожежі у Франції Фото новина
17:10
В Ужгороді 5 серпня перекриють частину вулиці Фединця
16:00
В Ужгороді 5 серпня попрощаються із захисником Богданом Югасом, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
15:30
Суд розірвав договір на будівництво автобази в Ужгороді за понад 155 млн грн Фото новина
14:23
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який дві доби блукав у Карпатах Фото новина
12:15
Через спеку до +40 °C у Карпатах посилили охорону лісів Фото новина
11:09
Підтвердили загибель захисника із Нанкова на Хустщині Юліана Гербея Фото новина
17:29
/ 1
Закарпатські рятувальники врятували грибника, який заблукав у лісі Фото новина
16:23
/ 1
На Петросі турист двічі впав під час походу Фото новина
11:07
У Карпатах за день врятували п’ятьох туристів Фото новина
11:45
Через спеку до +37 °C у Карпатському регіоні посилили охорону лісів Фото новина
09:48
На війні з рф поліг військовий з Виноградова Ігнат Роздяловський Фото новина
16:41
Війна забрала життя 25-річного захисника із Горонди на Мукачівщині Мар'яна Тягура Фото новина
15:16
/ 2
На Закарпатті 82-річний чоловік впав із даху та отримав тяжкі травми
16:56
У Чинадійові на Мукачівщині попрощалися із військовим Ярославом Рущанином, якого понад два роки вважали зниклим безвісти Фото новина
16:20
Спортсмен підкорив шість найвищих вершин Карпат за один день Фото новина
14:53
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали дебошира з кастетом і висувним ножем Фото новина
09:37
/ 1
У Солочині на Мукачівщині проведуть в останню путь захисника Володимира Уліганця, який понад два роки був зниклим безвісти Фото новина
09:04
На Хустщині під час земляних робіт чоловік знайшов артилерійський снаряд часів Другої світової війни Фото новина
» Всі новини