Відбулося засідання двадцять шостої сесії Виноградівської районної ради

13 січня відбулося засідання двадцять шостої сесії Виноградівської районної ради, участь в якому взяли т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіта Петеї, депутати районної та обласної рад, керівники правоохоронних органів, сільські, селищні та міський голови, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники засобів масової інформації.

Відбулося засідання двадцять шостої сесії Виноградівської районної ради

На початку роботи сесії самодіяльний народний хоровий колектив працівників культури і любителів хорового співу, учні загальноосвітньої школи №1 м. Виноградів та колектив художньої діяльності с. Новоселиця привітали всіх присутніх із новорічними та різдвяними святами.

Перед початком пленарного засідання, присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих у зоні проведення антитерористичної операції.

Депутатами районної ради розглянуто та підтримано наступні питання порядку денного - Програма економічного і соціального розвитку Виноградівського району на 2015 рік та основні напрямки розвитку на 2016-2017 року, затверджено статути навчально-виховних комплексів Виноградівського району, надано дозволи на передачу приміщень в орендне користування, виділення коштів для участі у аукціоні з придбання службового автомобіля для амбулаторії загальної практики сімейної медицини селища Вилок.

Підтримали депутати і звернення депутатів Іршавської районної ради до центральних органів влади із проханням розглянути можливість збільшення у 2015 році мінімального розміру зарплати.

Не отримав підтримки у районних депутатів проект рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами с.Веряця, у контурі №1 де передбачалося утворення кар'єру з видобутку природних матеріалів.

Завдяки тому, що всі питання було попередньо розглянуто на постійних комісіях і президії районної ради, пленарне засідання пройшло конструктивно та плідно, повідомили в Виноградівській РДА.

15 січня 2015р.

Теги: сесія Виноградівської районної ради

НОВИНИ: Соціо

17:43
На Донеччині поліг Олександр Росоха з Берегова Фото новина
16:48
Через загибель захисника Івана Головчака у Нижньоворітській громаді у середу оголосили жалобу Фото новина
11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
» Всі новини