Реклама B3

До Великодня в Іршаві планують остаточно завершити роботи в церкві, облашування якої триває вже чверть століття (ФОТО)

24 роки тому розпочалося будівництво найбільшої церкви в Іршаві. Звести будівлю вдалося за 9 років і вже у 2000 році у Свято-Іллівському храмі почали проводити Богослужіння.

До Великодня в Іршаві планують остаточно завершити роботи в церкві, облашування якої триває вже чверть століття (ФОТО)

Роками тривали роботи по внутрішньому оздобленню, облагородженню території тощо. Найскладнішим було питання зовнішньої штукатурки, загальна площа якої сягає 3000 м². Завдяки спільним зусиллям настоятеля, церковної двадцятки та прихожан у вересні 2013 року бригада спеціалістів приступила до робіт по оздобленню фасаду будівлі. Кошторисна вартість їх добігає до 700 тис. гривень. 

Більше року тривали зовнішні роботи. Доволі пізня зима дозволила довше працювати і на зараз лишається ще дві сотні квадратних метрів.

Як зауважує настоятель церкви о.Михайло (Юрина), «Із настанням теплих днів штукатурні роботи продовжуватимуться, щоб з Божою поміччю, Пасху 2015 року прихожани освятили біля повністю оздобленої церкви.

Окрім цього святиню продовжують розмальовувати всередині. Цим займаються художники із Тернопільщини, повідомляють в Іршавській міській раді.

 

14 січня 2015р.

Теги: церква, Великдень, чверть століття, облаштування, Іршава

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 1
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
15:16
/ 3
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 6
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
22:58
/ 1
Суд визнав незаконними рубки лісу під дорогу для вітропарку на полонині Руна
22:41
Підтверджено загибель на війні Михайла Бабія з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
09:00
14-річну ужгородку, яка зникла з дому, знайшли на Тячівщині Фото новина
18:12
У Липчі на Хустщині попрощаються із захисником Андрієм Одинцем, серце якого зупинилося в лікарні Фото новина
» Всі новини