До Дня усіх закоханих в обласній книгозбірні в Ужгороді відбудуться "Закарпатські позиралки" (ВІДЕО)

Побачення серед книг для ужгородської молоді влаштують у Закарпатській обласній науковій бібліотеці. Акція «Закарпатські позирали» матиме формат швидкісних побачень. Її приурочать дню усіх закоханих.

Як розповіла бібліотекар Євгенія Напуда, швидкісні побачення є продовженням серії акцій, які впродовж минулого року проводили у бібліотеках області. До прикладу, торік серед книг влаштували рок-вечорниці, а цьогоріч у стінах бібліотеки молодь зможе знайти друзів, колег чи коханих.

«Під час цих позиралок ми будемо обговорювати питання планування сім’ї, статевих відносин, сучасної контрацепції. Плануємо запросити наших партнерів з-за кордону, які розкажуть про європейський досвід статевого виховання і планування сім’ї, адже він відрізняється від українського. Плануємо запросити якийсь музичний гурт, аби музика розбавила атмосферу», – зазначила Євгенія Напуда.

Також для учасників акції приготують виставку книг, конкурси, інтерактивні ігри. Взяти участь у швидкісних побаченнях зможе будь-хто. Зараз бібліотекарі працюють над програмою події і як тільки буде визначено точну дату, про неї повідомлять на сторінках бібліотеки у соціальних мережах. Аби прийти на побачення буде достатньо зробити інтернет-реєстрацію та заповнити анкету.

Вікторія Жуйко-Сабо, телеканал ZIK

13 січня 2015р.

Теги: Закарпатські позиралки, книгозбірня

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини