Кращими "лабухами" країни стали музиканти ужгородського гурту "Ватага" (ФОТО, ВІДЕО)

Серед 50-ти весільних колективів із 6-ти областей Західної України нарешті обрано найкращих лабухів. Ужгородський оркестр радості «Ватага», який шокував своїми спортивними «адідасками» ще на регіональному відборі у Закарпатті, врешті довів: за одягом треба лише зустрічати, а проводжати... «Лабух-шоу» проводжає «Ватагу» як переможців із чеком на суму 50 тисяч гривень – для придбання музичних інструментів.

Кращими "лабухами" країни стали музиканти ужгородського гурту "Ватага" (ФОТО, ВІДЕО)

Кодова назва «Лабух-шоу» – головна забава року. Тож символічно, що переможцем конкурсу врешті став колектив, який, як ніхто інший, вміє забавляти. Від етапу до етапу «Ватага» не втомлювалася дивувати своїм запалом, доброю божевільністю, підкріпленою справжньою майстерністю, вмінням імпровізувати і дивувати. Спортивні костюми і зовнішність «пацанчиків із району» насправді виявилися маскою, за якою – супер-професійний рівень.

Самі ж хлопці після оголошення переможців «Лабух-шоу» зізналися: такого хвилювання, як у фіналі проекту, давно не відчували.    

Фіналісти «Лабух-шоу» «Ватага» і «Чачка» були конкурентами, а стали хорошими друзями

«Перемога на «Лабух-шоу» – це дуже круто! Нарешті омріяний диплом переможців у нас, –  поділилася «Ватага» емоціями одразу після нагородження. ­­– Дякуємо проекту за емоції, дякуємо за пережите. Так, упродовж конкурсу ми дотримувалися іміджу – таких собі впевнених і навіть дещо самовпевнених. Але насправді ми дуже хвилювалися. Тим паче, що мали дуже серйозних суперників, інтрига зберігалася до кінця».

Головним конкурентом «Ватаги» за звання найкращого весільного колективу була луцька «Чачка», яка упродовж усього «Лабух-шоу» вражала знаннями народних традицій і автентичних пісень.

«Ватага»: Ви ще не раз почуєте про «пацанчиків» із Закарпаття

«Відверто кажучи, ми дуже вболівали за «Чачку», – визнали «ватагівці». – За час турніру ми по-справжньому потоваришували. Думаємо, що обов’язково створимо із «Чачкою» якийсь спільний проект. Бо «Чачка» – це бомба як виконавці, як музиканти, як люди. Узагалі всі колективи, з якими нас звело «Лабух-шоу»,  – прекрасні».

Отож, уже за кілька днів після перемоги у Турнірі небитих музикантів «Ватага» вирушила купувати  гітари-баяни. 

13 січня 2015р.

Теги: лабухи, країна, Ватага

НОВИНИ: Соціо

21:44
Комісія погодила скандальне будівництво на набережній в Ужгороді Фото новина
18:03
/ 1
У Берегові немовля отримало хімічну травму очей через конфлікт дорослих
16:51
/ 1
У Карпатах рятувальники евакуювали травмованого туриста Фото новина
14:10
/ 2
В Ужгороді з 1 серпня зросте тариф на вивезення побутових відходів
09:49
У Тячеві врятували 92-річну жінку Фото новина
18:15
На Закарпатті власник обгорів, рятуючи від вогню свій автомобіль Фото новина
17:15
/ 3
На війні з рф поліг захисник із Ракова на Ужгородщині Сергій Грабар Фото новина
13:15
На Берегівщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
10:11
/ 3
В Ужгороді через аварійні роботи тимчасово призупинять водопостачання в частині міста
09:05
/ 3
Закарпатець Роман Козак повернувся додому із золотом Міжнародної хімічної олімпіади Фото новина
03:05
У середу відбудеться засідання погоджувальної комісії по Ботанічній набережній в Ужгороді
22:42
/ 5
Шуфрича-молодшого мобілізували, але він пішов у відпустку і більше не повернувся
18:57
Підтверджено загибель у жовтні 2025-го Бориса Іванова з Керецьок Хустськоого району Фото новинаВідео новина
18:00
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій у горах жінці Фото новина
16:21
/ 1
На Закарпатті за чотири дні сталося понад десять пожеж в екосистемах
15:25
У Мукачівській громаді безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
14:33
На Берегівщині виявили родину, де 13 дітей роками жили у жахливих умовах Фото новина
13:26
/ 2
На «Тисі» митники вилучили брендові речі на понад пів мільйона гривень Фото новина
18:23
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Артемом Ромчаком Фото новина
15:04
У Новому Давидкові на Мукачівщині попрощаються із Героєм Олександром Варгою, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
10:56
/ 2
Учень із Міжгірщини здобув золоту медаль на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
17:53
У Мукачеві попрощалися з полеглим на війні з росією прикордонником Дмитром Погребаком Фото новина
23:14
/ 15
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
20:30
/ 6
Ціна занедбаної дерев'яної хати в курортному Пилипці на аукціоні зросла у 2000 разів - з 895 грн до 1,75 млн
» Всі новини