"Щасливі діти" пропонують допомогти дітям Сходу, прибравши у власному домі

Зробити генеральне прибирання вдома пропонує ужгородським мамусям та татусям громадська організація «Щасливі діти». А ще краще – долучити до цього процесу власних дітей.

"Щасливі діти" пропонують допомогти дітям Сходу, прибравши у власному домі

Зібрані іграшки та книжки, які уже не цікаві власним дітям, можуть бути неймовірним подарунком для інших дітлахів. Зокрема, для маленьких закарпатців із малозабезпечених сімей або тих, хто проживає у гарячих точках нашої країни – у населених пунктах Луганської та Донецької областей.

Зокрема, на сторінці у соцмережі фейсбук йдеться: «ГО "Щасливі діти" і всі, хто вважає, що кожна дитина має бути щасливою, пропонує "скинутися іграшками" ))) Ми просто прибирали вдома і просто показали власним дітям дітей з Донбасу. Показали фотографії дітей із малозабезпечених родин. В результаті дітвора принесла 3 пакети іграшок і попросила передати тим діткам. Зараз багато хто під новорічні свята збирає іграшки. Ми ж вирішили, що організуємо акцію тривалістю в місяць, не прив’язуючись до свят. Бо ж дітям увага потрібна завжди, а не лише на свята. Одна половина зібраних іграшок, дитячих книжок поїде на схід. До діток, де війна. Інша – до закарпатських малозабезпечених. Точка збору – магазин "Іграшка" на проспекті Свободи, 32 в Ужгороді».

Наразі ужгородці уже почали приносити іграшки. Акція триватиме до 1 лютого, після чого про результати буде повідомлено у ЗМІ та на сайті ГО (наразі на стадії створення). Крім того, організатори пропонують фотографувати власних дітей, які братимуть участь, і надсилати світлини на адресу go.happykids@gmail.com. Всі вони будуть опубліковані на сайті. «Дуже важливо виховувати у власних дітей, крім іншого, такі якості як співчуття і готовність допомогти іншим. А фото, опубліковане на сайті, може стати для них додатковим стимулом», – переконані в організації.

05 січня 2015р.

Теги: іграшки, Щасливі діти

НОВИНИ: Соціо

14:07
На Закарпатті прикордонники викрили 44-річного чоловіка з фальшивими документами Фото новина
20:00
"Мадяр", "Гуцул" та правнук Ілька Липея. Жертовний чин родини Гаврішів
16:01
На 75-му році життя помер знаний закарпатський скульптор В’ячеслав Віньковський Фото новина
11:14
У Києві пропонують перейменувати вулицю на честь відомого закарпатця Степана Гіги
09:04
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW Фото новина
17:09
На Закарпаття почали доставляти вакцину проти ВПЛ для безоплатних щеплень
15:11
В Ужгороді пройшла благодійна різдвяна коляда Фото новина
11:18
У центрі Ужгорода запроваджують односторонній рух на двох вулицях (КАРТА)
09:18
Після поранення у львівському госпіталі помер Герой із села Букове на Берегівщині Олексій Чорний Фото новина
18:21
/ 1
Евакуаційний потяг із Дніпропетровщини прибув до Мукачева Фото новина
17:04
В Ужгороді патрульні затримали п’яного водія після ДТП
16:37
На Закарпатті немовля народилося вдома до приїзду медиків Фото новина
15:48
У столиці Чехії розшукують 42-річного закарпатця Фото новина
14:28
На Закарпатті біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця Фото новина
11:42
На Закарпатті туристичних гідів навчали надавати першу медичну допомогу туристам Фото новина
10:48
Додаткові поїзди на Закарпаття курсуватимуть з кінця грудня до кінця січня
18:02
/ 3
Підлітку, який планував теракт у школі на Тячівщині, призначили іспитовий термін Фото новина
11:06
У Мукачеві ще одну безпритульну собаку прилаштували в родину Фото новина
10:01
У Мукачеві патрульні затримали нетверезого водія Фото новина
09:05
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 грудня
18:03
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Тячева Іван Онa Фото новина
14:27
Офіційно підтверджено загибель Захисника з Виноградова Юрія Будогазі Фото новина
11:20
/ 1
На війні з рф поліг прикордонник із села Сойми на Міжгірщини Юрій Бунча Фото новина
08:55
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 24 грудня
21:33
"Зорі зійшлися – ми з Кайрою знову разом!": прикордонник з Чопського загону після полону повернувся по свою собаку-"пенсіонерку" Відео новина
» Всі новини