Найбільше для Закарпаття зробив Віктор Балога, — Олег Гаваші дав оцінку нардепам від області

«Пропрацювавши 2 роки на посаді губернатора, мені багато доводилося спілкуватися і звертатися до депутатів. І, мабуть, найбільше для Закарпаття зробив Віктор Балога, займаючи різні посади, у тому числі будучи депутатом Верховної Ради», – розповів під час прес-конференції в Ужгороді губернатор Закарпатської області Олег Гаваші.

Олег Гаваші
Олег Гаваші

Натомість Олег Гаваші зазначив, що такої співпраці «ні з Олександром Ледидою (Партія регіонів), ні з Олександром Кеменяшем (БЮТ), ні тим більше з Михайлом Товтом (СПУ) – не було. А Едуарда Матвійчика (Партія регіонів) я взагалі не бачив на Закарпатті», — сказав голова Закарпатської ОДА.

Щодо Нестора Шуфрича, який від Кабінету міністрів закріплений за Закарпатською областю, то міністр-надзвичайник «один раз на десять хвилин з’явився в області, наобіцяв, що всі питання будуть вирішені, дамби будуть побудовані, поїхав і забув де знаходиться Закарпатська область». Губернатор поскаржився, що ні на одне звернення з проханням виділити кошти, у першу чергу стосовно зсувних процесів, які у нас і надалі продовжуються. Шуфрич не відповів.

Також висловив свою думку О.Гаваші про кандидатів у народні депутати від «Нашої України» Ігоря Кріля (номер 40 у виборчому списку кандидатів у нардепи), Василя Петьовку (номер 60) та Станіслава Аржевітіна (номер 63). «Якщо подивитись приблизно у прохідний список, то ці люди (Ігор Кріль, Василь Петьовка та Станіслав Аржевітін, — ЗІК) готові працювати на Закарпатті і для закарпатців», — сказав губернатор.

ЗІК
26 вересня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:23
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
15:36
Прикордонники Чопського загону затримали двох іноземців на Закарпатті Фото новина
13:19
В Ужгороді водій BMW керував авто у стані алкогольного сп’яніння
16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
14:13
У Данилівці на Берегівщині підтвердили загибель на війні прикордонника Мирослава Матьовки Фото новина
20:44
/ 3
Пішов із життя легендарний закарпатський співак Степан Гіга
18:02
/ 1
В Ужгороді попрощалися з головним сержантом Володимиром Бирою Фото новина
17:48
/ 1
Митниця на Закарпатті виявила порушення на майже 250 млн грн за 11 місяців Фото новина
16:56
Прикордонники Чопського загону долучилися до всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" Фото новина
14:04
/ 1
На Запорізькому напрямку поліг військовий із Берегова Сандука Болог Фото новина
10:42
Жителеві Рокосова на Хустщині в Інституті серця пересадили донорське серце Відео новина
10:10
/ 2
На Закарпатті заборонили святкову ілюмінацію та підсвітку рекламних вивісок
09:02
Оприлюднено графік погодинних вимкнень електроенергії на Закарпатті 12 грудня
18:20
/ 1
У Мукачеві зустріли родину, що прибула з Дніпропетровщини Фото новина
17:20
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 27-річним прикордонником Дмитром Павличем Фото новина
15:06
/ 1
Довгожителька із Закарпаття Ніна Пудченко відзначила 100-річний ювілей Фото новина
13:39
Ужгород спрямує 100 мільйонів на підтримку військових у 2026–2027 роках
13:15
В Ужгород та Мукачево привезуть Вифлеємський Вогонь Миру 14 грудня
11:23
/ 2
У Воловці в річці потонув 75-річний чоловік
10:16
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Володимиром Бирою Фото новина
16:37
/ 1
На війні з РФ поліг захисник із Виноградова Сергій Калмиков
15:37
На Закарпатті за тиждень зафіксували 646 випадків перевищення швидкості
13:23
У Мукачеві розподілили понад 3,5 млн грн на допомогу військовим, родинам та хворим
12:17
В Ужгороді завтра попрощаються із захисником Дмитром Павличем Фото новина
16:51
/ 2
ВККС внесла до ВРП рекомендації про призначення 10 переможців конкурсу на посади в Закарпатському апеляційному суді
» Всі новини