Реклама B3

У Мукачеві вилучено прострочених салютних установок на 7 тис грн (ФОТО)

Працівники дозвільної служби Мукачівського міського відділу міліції притягнули до відповідальності 3 недобросовісних власників «лівої» піротехніки.

У Мукачеві вилучено прострочених салютних установок на 7 тис грн (ФОТО)

Під час  профілактичних рейдів щодо попередження та припинення фактів продажу піратської піротехнічної продукції у Мукачеві інспектори дозвільної служби міськвідділу міліції викрили місце торгівлі салютними установками, термін дії  використання яких зійшов. Як розповіли правоохоронці, власник орендував частину магазину з дитячими іграшками та спорттоварами практично у центрі Мукачева, по  вул.І.Зріні.

Під  час перевірки дозвільних документів на продаж салютів, феєрверків та петард правоохоронці виявили, що частина продукції вже давно мала бути знищена через прострочені терміни її використання. В результаті, працівники міліції  вилучили з  магазину небезпечні салютні установки на суму понад 7 тисяч гривень.

За незаконну торгівлю та використання піротехнічних засобів передбачено адміністративну відповідальність за ст.195-6 (порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Максимальне покарання – штраф у розмірі від шістдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів, повідомляє Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС.

30 грудня 2014р.

Теги: салют, прострочені, Мукачево

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

18:25
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 1
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 22
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
» Всі новини