Подібних до Ужгородської інфекційної лікарні в Україні майже немає, стверджують фахівці

Учора, 25 вересня, в Ужгороді відкрився реконструйований корпус обласної інфекційної лікарні, що в Ужгороді. На урочистостях побували голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші та начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Михайло Турянчик.

А першу чергу відремонтованого корпусу загальною вартістю 3 млн. 824 тис.грн. було введено в експлуатацію торік у березні. Нинішній ремонт відповідає європейським стандартам, проводився за кошти обласного бюджету. Усього з початку проведення ремонтних робіт було виділено 9 млн. 478,4 тис.грн.

 — Вважаю, в такому стані мають бути всі наші  лікарні. І не лише в обласному центрі, а передусім амбулаторії в районах, — відзначив Олег Гаваші. — Фінансування здійснене за кошти обласного бюджету. Треба 12 млн. грн., 9 млн. уже профінансовано, і 3 мільйони — гарантую, профінансуємо у наступному році, аби повністю завершити реконструкцію, — пообіцяв керівник краю.

Наразі ж повністю відремонтовано стаціонар, відкрито реанімаційне відділення. Наступного року планується збудувати центральну бактеріологічну лабораторію, відремонтувати адмінкорпус, завершити облаштування території.

Обласна інфекційна лікарня розрахована на 100 ліжок, в т. ч. – 40 дитячих, і надає стаціонарну медичну допомогу інфекційним хворим області. Те, що заклад протягом трьох років працював у режимі ремонту, не впливало на процес лікування. Всі, хто потребував медичної допомоги, отримували її.

 До речі, в Ужгороді будується хірургічний корпус, великі роботи ведуться в онкодиспансері, кардіодиспансері. За останні два роки за кошти обласного бюджету закуплено 40 санітарних авто, найближчим часом планується придбати ще чотири. У 2004-2006 рр. за кошти облбюджету закуплено медобладнання на суму 380,5 тис. грн., а також за рахунок видатків держбюджету  на суму 218,3 тисячі гривень. Цьогоріч у рамках обласної програми «Зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я комунальної власності області на 2004-2007 рр.» закуплено медобладнання на 32,2 тисячі гривень.

А сьогодні, 26 вересня, у Великих Лазах Олег Гаваші та Михайло Турянчик вручили ключі від п’ятьох санітарних автомобілів з апаратами штучної вентиляції легенів, придбані за рахунок видатків державного бюджету на суму 428,5 тис.грн., які розподілені між відділеннями швидкої медичної допомоги Великоберезнянського, Свалявського, Виноградівського районів та пунктами швидкої медичної допомоги с. Колочава Міжгірського та с. Батьово Берегівського районів. Крім того, 20 холодильників на суму 19,8 тис.грн. та 6 комп’ютерів в комплекті на суму 19,9 тис.грн., закуплених за рахунок видатків обласного бюджету, теж будуть направлені в сільські заклади охорони здоров’я.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської облдержадміністрації
26 вересня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:59
Командиру роти 128-ї закарпатської бригади присвоєно звання Героя України Фото новина
17:31
В Ужгороді затримали чоловіка за пошкодження фітнес-клубу Фото новина
15:15
В Ужгороді відбудеться «Містечко здоров’я»: безкоштовні щеплення та обстеження для всіх охочих
13:20
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Владиславом Шитіхіним Фото новина
12:16
На Закарпатті судитимуть 49-річного громадянина Туреччини, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
11:01
На Закарпатті водій намагався провезти через кордон понад 230 кг одягу без декларації Фото новина
16:53
/ 1
Мукачівець став єдиним українцем на офіцерських курсах у США Фото новина
16:46
/ 1
У Міжгір’ї 17-річний водій спричинив ДТП з шістьма потерпілими Фото новина
15:01
В Ужгороді під час «Сакура фесту» зібрали понад 1,2 млн грн для ЗСУ Фото новина
13:54
На Рахівщині нетверезий чоловік вчинив домашнє насильство та кинувся на поліцію з сокирою Фото новина
12:40
В Ужгороді попрощалися із 30-річним військовим Андрієм Трещаком Фото новина
18:47
В Ужгороді попрощаються із полеглим прикордонником Романом Самолюком Фото новина
15:58
/ 2
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Юлієм Калі Фото новина
11:40
На кордоні з Угорщиною вилучили понад 52 тисячі незадекларованих євро Фото новина
10:28
/ 4
Боєць закарпатської 128-ї бригади провів 343 дні на передовій без ротації Фото новина
09:32
/ 2
На Закарпатті 15-річна дівчина загинула через ураження електрострумом
13:42
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Трещаком Фото новина
15:12
/ 1
Закарпаття представили на Всеукраїнському туристичному саміті у Львові Фото новина
14:17
/ 1
У Мукачеві розквітла унікальна двоколірна сакура Фото новина
12:35
/ 1
У Верхньому Бистрому на Хустщині провели в останню путь воїна Василя Бодню Фото новина
09:03
/ 2
До «Сакура Фест» в Ужгороді підготували безкоштовні екскурсії Фото новина
08:14
Прикордонника із Закарпаття нагородили посмертно орденом «За мужність» Фото новина
19:14
На Тячівщині зіткнулися три автомобілі Фото новина
18:19
/ 1
В Ужгороді на Закарпатській облаштують додаткову смугу Фото новина
17:26
На війні з рф поліг Герой із села Водиця на Ужгородщині Анатолій Фіцай Фото новина
» Всі новини