Адвокат дівчини, що заявила про зґвалтування в СБУ, каже, що вона переховується

Дмитро Власенко, адвокат дівчини, яку, з її слів, було зґвалтовано керівником одного з підрозділів УСБУ України в Закарпатській області, каже, що на потерпілу йде тиск, а тому вона переховується.

Адвокат дівчини, що заявила про зґвалтування в СБУ, каже, що вона переховується

"Йде тиск і бажання зам'яти цю справу. Дівчину зараз ховають. У понеділок буде озвучено багато деталей...",  каже Дмитро Власенко.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, військова прокуратура Західного регіону відкрила кримінальне провадження щодо одного із керівників управлінь СБУ в Закарпатській області, який звинувачується у зґвалтуванні лікарки СБУ.

28 грудня 2014р.

Теги: зґвалтування

Коментарі

Марина 2015-01-07 / 12:20:09
Помня миждународный скандал о Доминике Стросс-Кане, понимаю, сейчас, чтоб убрать человека -ничего не стоит заявить об изнасиловании...Все под Богом ходим...Правдв победит!

для "Марины" 2015-01-04 / 21:54:50
Зачем прятаться? Отвечаю - чтобы БУ-шные твари не убили! Теперь понятно?

Марина 2015-01-01 / 20:52:31
Оболгали человека! Зачем прятаться если потерпевшая? Заказали оклеветать человека! Правда победит!Сила в правде!

Кадр 2014-12-30 / 11:09:55
ОГОЛОШЕННЯ: У звязку із плановим скороченням окремих посад в УСБУ прийом заяв від "згвалтованих" усіх статей будуть прийматись в Берегівському психдиспансері при наявності довідки. Участь адвоката - обовязкова!!!

Мітя 2014-12-29 / 01:01:40

З ПИТАНЬ СПІВПРАЦІ З ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Прес-секретар військового прокурора Західного регіону України

ГУЦУЛЯК Микола Дмитрович

тел.: (032) 297-03-89
Електронна пошта: zru.info@ukr.net

народний месник 2014-12-28 / 19:07:21
Прийде скоро кінець безпекашу!!!

Вася 2014-12-28 / 18:57:12
оперуповноважений управління СБУ в Закарпаттті Галушка є законченим наркоманом, нюхае амфетамиіни. Таких там половина. Остальні садисти та гавалтівники, ніхто з них нехоче захищати Україну в АТО, а зарплату мають більше 10 тис. грн. і пільги. Крім того кришують бізнеси, незаконну вирубку лісів та "чорновозів". Майдан стояв даремно.

Адвокату 2014-12-28 / 15:35:58
Який ти адвокат, на теренах закарпаття про тебе ніхто і не чув!!! Ти напевно із клану пересоляка-недоношеного

запитання до адвоката 2014-12-28 / 15:25:23
"переховується" ? так нашто? щоб знову типу "не згвалтував" ? :))

Иван Викторович Хамелеон 2014-12-28 / 15:21:41
Иван Викторович Хамелеон 27.12.2014 о 11:46: "Ех люди, мені соромно за вас, один псевдо журналіст склепав приголомшиву статтю, усі інші перепостили без перевірки! А ви б і раді розіпяти людину не розібравшись чи взагалі було щось! І ніхто не подумав, що можливо не було ні то що згвалтування, але й ніякої спільної пиятики. Що просто жіночка з користливих мотивів вирішила таким чином шантажувати людину, але трошки загралася, та тепер напевно їй доведеться відповідати за наклеп і надання завідомо неправдивих свідчень. Соромно що скоро наші журналісти ні чим не будуть відрізнятись від російських! Таких як
лайфнюз... Любі мої украіньці, прошу Вас, не дайте зробити з себе бездумну біомасу.
Слава Україні."

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=765511996856667&id=110908405650366&comment_id=765688726838994&offset=0&total_comments=12

ЗМІ 2014-12-28 / 14:57:10
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ про дискредитацію діяльності журналістів, яка суперечить моральним засадам суспільства, з ознаками сепаратизму та створення ґрунту для ескалації громадянського конфлікту головним редактором видання «Трибуна» Павло Федакою
http://www.ua-reporter.com/novosti/161999

ЗМІ 2014-12-28 / 14:56:22
Хто ж насправді винний у "сексуальному" скандалі з СБУ ?
http://zak-kor.net/susplstvo/3307-hto-zh-naspravd-vinniy-v-seksualnomu-skandal-z-sbu-.html

Дембель 2014-12-28 / 12:50:03
Теж мені Моніка Левінська нашлась. Докази де і які вони можуть бути? Це проста помста за звільнення керівнику медслужби. А адвокат піариться і гребе гроші.

Пенсіонерці 2014-12-28 / 12:48:30
Бабуля! Якщо ви в молодості комусь давала,хто просив,то це ваша особиста справа.Та не треба до себе рівняти інших.Розкошелюйтесь на дачу і зараз. А може вже ви нікому не потрібна,бо дуже виснажена в молодості?

Чесний 2014-12-28 / 12:24:02
Ну, Дмитро, успіхів тобі у захисті потерпілої.Доведи справи до логічного завершення. Нехай цей сбушник понесе покарання на яке заслуговує. Удачі тобі в нелегкій праці.

до адвоката 2014-12-28 / 11:54:31
Будь-ласка не дайте можливості "спустити" цю справу "на тормозах". На днях на одному із сайтів появилася інформація прес-центру СБУ області про те,що згвалтування скоїв простий робітник СБУ,а не начальник управління.Правда не наголошувалося до якої категорії працівників відноситься така особа. Щоб спасти честь мундира,СБУ всілякими методами буде відхрещуватися від цього кричущого на всю Україну та й на весь світ інциденту. Для чого країні таке СБУ, в якому гвалтують? Завтра від цього відомства можна очікувати масового мордування невинних людей. Справу необхідно довести до кінця і показати народу України, які уроди працюють в окремих правоохоронних структурах. Їх всіх треба негайно люструвати і не дати можливості подонкам і надалі обіймати престижні посади в державних відомствах та їздити на шикарних авто і будувати для себе палаци та вілли.

Пенсіонерка 2014-12-28 / 10:01:03
Поговорюють про якийсь неприродній спосіб, що то таке є, скоро би вже й умирати, а я ще так не провбувала. Ніхто мене ще й не насилував, хто просив я давала. Жаль що типир ніхто не просить.

ВВП 2014-12-28 / 09:55:52
А може она сеперетистка?

НОВИНИ: Кримінал

11:31
Справу "земельного" хабарника з Синевирської сільради скеровано до суду
15:02
У Клячанові на Мукачівщині чоловік битою вбив вдома свого гостя
15:29
/ 3
Справу по підпільному нафтопереробному заводу кума Медведчука Чубирка в Мукачеві передано до суду
14:34
Мешканця Мукачівщини судитимуть за незаконне зберігання зброї, боєприпасів і переправлення через кордон "ухилянтів"
01:23
/ 7
На Берегівщині 18 "ухилянтів" перерізали огорожу і втекли в Угорщину
21:39
"Систематичного" наркоторговця з Хуста засудили до 7 років тюрми з конфіскацією
17:52
/ 4
У Воловці чоловік побив співмешканку, її 10-місячну дитину та поранив ножем поліцейського
17:41
/ 2
У затриманої групи мукачівських наркоторговців вилучили метамфетаміну на майже 250 тис. грн
20:51
В Ужгороді зупинили водійку, вп'ятеро п'янішу за норму
17:06
/ 2
Трьох закарпатців за ухилення від призову на військову службу засудили до позбавлення волі
16:30
У Мукачеві у п'яного водія мопеда виявили 2 гранати, а вдома – ще 30 набоїв
11:13
/ 23
На Закарпатті вантажівка з 32 "ухилянтами" прорвала державний кордон в угорщину
15:02
/ 4
У 19-річного мукачівця вилучили важких наркотиків на майже 1 млн грн
20:54
/ 1
Жителя Жденієва на Мукачівщині затримали на організації переправлення "ухилянтів" до Словаччини за $7 тис.
11:20
Депутату Нересницької сільради на Тячівщині повідомили про підозру в шахрайстві із землею вартістю понад 1,1 млн грн
11:09
/ 1
За 5 місяців поточного року закарпатські чиновники назловживали на майже 40 млн грн втрат і "намутили" в закупівлях на 340 млн грн
18:57
Ужгородом розгулював чоловік з гранатою
17:47
На Закарпатті жінка вбила співмешканця стільцем, бо не хотіла займатися сексом
11:21
В Ужгороді вночі спалили Mercedes, вогонь пошкодив і припаркований поруч Buick
21:22
/ 2
На Рахівщині затримали 3-х закарпатців-"ухилянтів" та їх переправника з "фішкарями" на мотоциклі з Богдана
20:12
/ 1
В Ужгороді в 10 разів п'яніший за норму водій спричинив ДТП
18:09
Водій мікроавтобуса з Мукачева, що на смерть збив пасажира в Сваляві, уник покарання
16:21
/ 8
На Закарпатті ліквідували масштабну мережу шахрайських кол-центрів, через яку виманили в 17 іноземців майже $1 мільйон
15:50
/ 4
На Закарпатті прикордонник уник покарання за переправлення "ухилянтів", бо взяв гроші лиш "на солярку" і має позитивну характеристику
11:15
На Рахівщині затримали чоловіка з Тячівщини, який пострілом в голову з саморобного пістолета вбив свого двоюрідного брата
» Всі новини