Адвокат дівчини, що заявила про зґвалтування в СБУ, каже, що вона переховується

Дмитро Власенко, адвокат дівчини, яку, з її слів, було зґвалтовано керівником одного з підрозділів УСБУ України в Закарпатській області, каже, що на потерпілу йде тиск, а тому вона переховується.

Адвокат дівчини, що заявила про зґвалтування в СБУ, каже, що вона переховується

"Йде тиск і бажання зам'яти цю справу. Дівчину зараз ховають. У понеділок буде озвучено багато деталей...",  каже Дмитро Власенко.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, військова прокуратура Західного регіону відкрила кримінальне провадження щодо одного із керівників управлінь СБУ в Закарпатській області, який звинувачується у зґвалтуванні лікарки СБУ.

28 грудня 2014р.

Теги: зґвалтування

Коментарі

Марина 2015-01-07 / 12:20:09
Помня миждународный скандал о Доминике Стросс-Кане, понимаю, сейчас, чтоб убрать человека -ничего не стоит заявить об изнасиловании...Все под Богом ходим...Правдв победит!

для "Марины" 2015-01-04 / 21:54:50
Зачем прятаться? Отвечаю - чтобы БУ-шные твари не убили! Теперь понятно?

Марина 2015-01-01 / 20:52:31
Оболгали человека! Зачем прятаться если потерпевшая? Заказали оклеветать человека! Правда победит!Сила в правде!

Кадр 2014-12-30 / 11:09:55
ОГОЛОШЕННЯ: У звязку із плановим скороченням окремих посад в УСБУ прийом заяв від "згвалтованих" усіх статей будуть прийматись в Берегівському психдиспансері при наявності довідки. Участь адвоката - обовязкова!!!

Мітя 2014-12-29 / 01:01:40

З ПИТАНЬ СПІВПРАЦІ З ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Прес-секретар військового прокурора Західного регіону України

ГУЦУЛЯК Микола Дмитрович

тел.: (032) 297-03-89
Електронна пошта: zru.info@ukr.net

народний месник 2014-12-28 / 19:07:21
Прийде скоро кінець безпекашу!!!

Вася 2014-12-28 / 18:57:12
оперуповноважений управління СБУ в Закарпаттті Галушка є законченим наркоманом, нюхае амфетамиіни. Таких там половина. Остальні садисти та гавалтівники, ніхто з них нехоче захищати Україну в АТО, а зарплату мають більше 10 тис. грн. і пільги. Крім того кришують бізнеси, незаконну вирубку лісів та "чорновозів". Майдан стояв даремно.

Адвокату 2014-12-28 / 15:35:58
Який ти адвокат, на теренах закарпаття про тебе ніхто і не чув!!! Ти напевно із клану пересоляка-недоношеного

запитання до адвоката 2014-12-28 / 15:25:23
"переховується" ? так нашто? щоб знову типу "не згвалтував" ? :))

Иван Викторович Хамелеон 2014-12-28 / 15:21:41
Иван Викторович Хамелеон 27.12.2014 о 11:46: "Ех люди, мені соромно за вас, один псевдо журналіст склепав приголомшиву статтю, усі інші перепостили без перевірки! А ви б і раді розіпяти людину не розібравшись чи взагалі було щось! І ніхто не подумав, що можливо не було ні то що згвалтування, але й ніякої спільної пиятики. Що просто жіночка з користливих мотивів вирішила таким чином шантажувати людину, але трошки загралася, та тепер напевно їй доведеться відповідати за наклеп і надання завідомо неправдивих свідчень. Соромно що скоро наші журналісти ні чим не будуть відрізнятись від російських! Таких як
лайфнюз... Любі мої украіньці, прошу Вас, не дайте зробити з себе бездумну біомасу.
Слава Україні."

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=765511996856667&id=110908405650366&comment_id=765688726838994&offset=0&total_comments=12

ЗМІ 2014-12-28 / 14:57:10
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ про дискредитацію діяльності журналістів, яка суперечить моральним засадам суспільства, з ознаками сепаратизму та створення ґрунту для ескалації громадянського конфлікту головним редактором видання «Трибуна» Павло Федакою
http://www.ua-reporter.com/novosti/161999

ЗМІ 2014-12-28 / 14:56:22
Хто ж насправді винний у "сексуальному" скандалі з СБУ ?
http://zak-kor.net/susplstvo/3307-hto-zh-naspravd-vinniy-v-seksualnomu-skandal-z-sbu-.html

Дембель 2014-12-28 / 12:50:03
Теж мені Моніка Левінська нашлась. Докази де і які вони можуть бути? Це проста помста за звільнення керівнику медслужби. А адвокат піариться і гребе гроші.

Пенсіонерці 2014-12-28 / 12:48:30
Бабуля! Якщо ви в молодості комусь давала,хто просив,то це ваша особиста справа.Та не треба до себе рівняти інших.Розкошелюйтесь на дачу і зараз. А може вже ви нікому не потрібна,бо дуже виснажена в молодості?

Чесний 2014-12-28 / 12:24:02
Ну, Дмитро, успіхів тобі у захисті потерпілої.Доведи справи до логічного завершення. Нехай цей сбушник понесе покарання на яке заслуговує. Удачі тобі в нелегкій праці.

до адвоката 2014-12-28 / 11:54:31
Будь-ласка не дайте можливості "спустити" цю справу "на тормозах". На днях на одному із сайтів появилася інформація прес-центру СБУ області про те,що згвалтування скоїв простий робітник СБУ,а не начальник управління.Правда не наголошувалося до якої категорії працівників відноситься така особа. Щоб спасти честь мундира,СБУ всілякими методами буде відхрещуватися від цього кричущого на всю Україну та й на весь світ інциденту. Для чого країні таке СБУ, в якому гвалтують? Завтра від цього відомства можна очікувати масового мордування невинних людей. Справу необхідно довести до кінця і показати народу України, які уроди працюють в окремих правоохоронних структурах. Їх всіх треба негайно люструвати і не дати можливості подонкам і надалі обіймати престижні посади в державних відомствах та їздити на шикарних авто і будувати для себе палаци та вілли.

Пенсіонерка 2014-12-28 / 10:01:03
Поговорюють про якийсь неприродній спосіб, що то таке є, скоро би вже й умирати, а я ще так не провбувала. Ніхто мене ще й не насилував, хто просив я давала. Жаль що типир ніхто не просить.

ВВП 2014-12-28 / 09:55:52
А може она сеперетистка?

НОВИНИ: Кримінал

00:09
На Закарпатті четверо "студентів" з Непалу намагалися нелегально потрапити до ЄС
16:25
В Ужгороді вночі затримали молодика з марихуаною, вагами, пакетиками та грішми
13:17
Підприємець з Тячівщини через махінації з лісовою продукцією залишився на митниці без товару на майже 300 тис грн
09:40
Із Мукачівського лісгоспу стягують 900 тис грн за незаконні порубки
16:46
Судитимуть мешканку Сваляви, чий однорічний син згорів у наметі на Львівщині
16:06
Мешканця Тячівщини судитимуть за незаконна рубку дерев зі збитками у 108 тис грн
12:00
На Тячівщині психічно неврівноважена жінка на смерть побила 74-річну свекруху
09:07
/ 2
Директора лікарні на Закарпатті судитимуть за службову недбалість зі збитками у майже чверть мільйона гривень
16:40
Поблизу Ужгорода водій мікроавтобуса пропонував патрульним хабар
15:37
На Ужгородщині п'яний водій "Опеля" зіткнувся зі "Шкодою"
12:35
У двох мукачівців під час обшуків вилучили зброю, боєприпаси, гранати та понад пів кг наркотиків
11:49
На Закарпатті наздоганяли контрабандистів, що несли до кордону пакунки з сигаретами
11:42
Судитимуть мешканця Мукачівщини, підозрюваного в торгівлі фальсифікованими сигаретами
07:12
/ 1
Вихователька дитсадка з Тячівщини відсидить 3 роки в тюрмі та заплатить 1,1 млн грн за смерть подруги у ДТП
06:21
Мукачівця, що забрав гроші зі знайденого чужого гаманця, засудили до 200 годин громадських робіт
23:53
/ 33
Двох закарпатських прокурорів звільнили, бо вони "втратили" речові докази вартістю 22 млн грн
20:19
/ 18
Прокуратура Ужгорода корупційно не погоджує поліції підозру у невиконанні рішення суду (ДОКУМЕНТИ)
15:21
/ 3
Суд відхилив чергову апеляцію забудовників, залишивши під арештом "роздерибанену" землю в Ужгороді
13:10
Двох мешканок Тячівщини судитимуть за використання фальшивих сертифікатів про вакцинацію
12:43
В Ужгороді затримали двох чоловіків, що стріляли під час конфлікту
11:59
В автівці, що перетинала кордон на Закарпатті, службовий пес "винюхав" пістолет і набої
11:42
За незаконні рубки дерев у лісництвах Тячівщини двоє чоловіків постануть перед судом
11:11
У майстерні мешканця Мукачівщини під час обшуку знайшли дві рушниці та набої
16:42
/ 8
Сімейний конфлікт у Мукачеві закінчився для жінки струсом мозку та переломом кісток
16:08
/ 2
В Ужгороді чоловік зайшов до крамниці зі зброєю
» Всі новини