Середня зарплата на Закарпатті зросла - Держкомстат

Реальна заробітна плата в Україні (без урахування анексованих Автономної Республіки Крим та Севастополя) в листопаді 2014 р. зменшилася на 13,5% порівняно з листопадом 2013 р., а порівняно з жовтнем 2014 р. скоротилася на 1,2%.

Середня зарплата на Закарпатті зросла - Держкомстат

Такі дані Державної служби статистики, опубліковані в п'ятницю.

Згідно з даними Держстату, зростання реальної зарплати штатних працівників у минулому місяці в порівнянні з аналогічним місяцем 2013 р. спостерігалося в Дніпропетровській (на 12,6%), Запорізькій (на 11,9%), Закарпатській (на 11,7%), Хмельницькій (на 10,6%), Житомирській (на 9,1%), Івано-Франківській (на 8,8%), Тернопільській (на 8,7%) обл.

У той же час зростання реальної зарплати в Києві в листопаді поточного року порівняно з листопадом минулого року склало 9,4%.

Як зазначає Держстат, середня заробітна плата штатних працівників в Україні в листопаді в порівнянні з жовтнем 2014 р. збільшилася на 0,7%, склавши 3534 грн, тоді як у жовтні вона становила 3509 грн., у вересні - 3481 грн, у серпні - 3370 грн.

Зазначено, що найвищий рівень зарплат зафіксовано у Києві, де заробітна плата у листопаді 2014 р. склала 5494 грн, найнижчий - у Тернопільській обл. (2637 грн).

У Донецькій обл. середня заробітна плата в листопаді 2014 р. склала 4057 грн, (у жовтні - 3764 грн, вересні - 3553 грн, серпні - 2964 грн), Луганській обл. - 3399 грн (у жовтні – 2980 грн, вересні – 3208 грн, серпні - 2797 грн).

У листопаді поточного року порівняно з аналогічним місяцем минулого року зарплата зросла у сфері авіаційного транспорту (на 26,1%), надання інших видів послуг (на 24,7%), професійної, наукової та технічної діяльності (на 18,9%), оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (на 17,2%), інформації та телекомунікацій (на 17,8%), фінансової та страхової діяльності (на 14,3%), а також у сільському, лісовому та рибному господарстві (на 6,1%), будівництві (8,5%) та промисловості (на 8,2%).

При цьому спостерігалося зменшення зарплат працівників у сфері мистецтва та розваг (на 3,2%).

За даними Держстату, середньомісячна заробітна плата штатних працівників в Україні за 11 місяців 2014 р. склала 3947 грн.

Нагадаємо, заборгованість по заробітній платі в Україні станом на 1 грудня досягла 2,3 млрд грн.

27 грудня 2014р.

Теги: зарплата

НОВИНИ: Соціо

17:27
Службові собаки на Закарпатті винюхали наркотики, сигарети та понад 88 тисяч доларів
16:24
Закарпаття вперше приймає фінал «Учителя року» у чотирьох номінаціях Фото новина
15:10
У селі Лавки на Мукачівщині попрощалися з полеглим захисником Сергієм Світим, який досі вважався зниклим безвісти Фото новина
13:45
У Карпатах серед ночі заблукав турист із Київщини Фото новина
12:02
У селі Батрадь на Берегівщині підтвердили загибель захисника Володимира Сідея Фото новина
10:00
/ 8
Частина Ужгорода та передмістя залишилися без води через аварію
16:13
/ 1
Туристи з Київщини заблукали в Карпатах і випадково опинилися на Закарпатті Фото новина
11:54
У селищі Батьово в останню дорогу проведуть полеглого Героя Олексія Щетину Фото новина
10:02
У Мукачеві попрощаються із полеглим військовим Володимиром Сурняком Фото новина
09:15
У Хусті відзначили 936-ту річницю міста Фото новина
18:27
У Мукачеві патрульні виявили водія з понад 2 проміле алкоголю в крові Фото новина
15:42
У селі Велика Бакта на Берегівщині попрощалися з померлим захисником Миколою Даніловим Фото новина
11:03
/ 1
На Закарпатті митники вилучили п’ять старовинних листівок з зображенням Адольфа Гітлера Фото новина
20:24
У неділю в Ужгороді покажуть прем’єру вистави про закарпатських мишенят
17:43
/ 1
Машиніст вантажного потяга намагався вивезти сигарети до Угорщини через Чоп Фото новина
15:20
У селі Лази на Тячівщині автомобіль збив дитину, яка раптово вибігла на дорогу Фото новина
13:18
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Олександром Скляровим Фото новина
11:10
/ 1
У Мукачеві патрульні виявили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та забороненими речовинами Фото новина
13:06
Школяр із Закарпаття представить Україну на Всесвітній олімпіаді з хімії Фото новина
12:00
Туристичний збір на Закарпатті перевищив 10 млн грн Фото новина
10:04
/ 3
Ужгородці вийшли на протест проти змін до Цивільного кодексу Фото новина
09:00
У Сваляві відкриють новий велопішохідний маршрут
16:56
В Ужгороді попрощалися із захисником Володимиром Тарапатою, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:07
/ 1
Підтвердили загибель на війні захисника із села Плоске на Мукачівщині Петра Дерев’янка Фото новина
11:07
/ 2
Президент вручив «Золоту Зірку» офіцеру 128 Закарпатської бригади Фото новина
» Всі новини