На Закарпатті керівник підрозділу управління СБУ на роботі зґвалтував лікарку

Військова прокуратура Західного регіону відкрила кримінальне провадження щодо одного із керівників управлінь СБУ в Закарпатській області, який звинувачується у зґвалтуванні лікарки СБУ.

На Закарпатті керівник підрозділу управління СБУ на роботі зґвалтував лікарку

Про це УНН повідомили у прокуратурі.

За словами працівниці поліклініки СБУ, її побив та зґвалтував у неприродній спосіб у приміщенні СБУ один із керівників управлінь СБУ в Закарпатській області.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 1 ст. 152 КК України (зґвалтування, тобто статеві зносини із застосуванням фізичного насильства).

Потерпіла заявила, що мала намір звільнитися з роботи і збирала підписи під обхідним листом. Один з керівників управління, який мав підписати документ, запросив жінку відзначити її звільнення. Вони випили алкогольний напій, після цього він запропонував їй зайнятися сексом у неприродній спосіб. Після відмови, чоловік її побив та зґвалтував у неприродній спосіб.

На даний час слідством проводяться усі необхідні слідчо-оперативні дії, у тому числі опитування свідків, призначено низку експертиз тілесних ушкоджень потерпілої та звинуваченого нею чоловіка.

Якщо прокурори доведуть провину працівника СБУ, йому загрожує від трьох до п'яти років позбавлення волі.

 

27 грудня 2014р.

Теги: зґвалтування, СБУ

Коментарі

Подруга 2015-01-02 / 22:08:07
Побільше б таких курвів, то не прийшлося б хлопців силоміць в АТО тягнути (можливо, і війну скоріше б виграли).

Ламбрух Вова 2014-12-29 / 01:04:31

З ПИТАНЬ СПІВПРАЦІ З ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Прес-секретар військового прокурора Західного регіону України

ГУЦУЛЯК Микола Дмитрович

тел.: (032) 297-03-89
Електронна пошта: zru.info@ukr.net

Иван Викторович Хамелеон 2014-12-28 / 15:22:24
Иван Викторович Хамелеон 27.12.2014 о 11:46: "Ех люди, мені соромно за вас, один псевдо журналіст склепав приголомшиву статтю, усі інші перепостили без перевірки! А ви б і раді розіпяти людину не розібравшись чи взагалі було щось! І ніхто не подумав, що можливо не було ні то що згвалтування, але й ніякої спільної пиятики. Що просто жіночка з користливих мотивів вирішила таким чином шантажувати людину, але трошки загралася, та тепер напевно їй доведеться відповідати за наклеп і надання завідомо неправдивих свідчень. Соромно що скоро наші журналісти ні чим не будуть відрізнятись від російських! Таких як
лайфнюз... Любі мої украіньці, прошу Вас, не дайте зробити з себе бездумну біомасу.
Слава Україні."

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=765511996856667&id=110908405650366&comment_id=765688726838994&offset=0&total_comments=12

ЗМІ 2014-12-28 / 14:58:46
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ про дискредитацію діяльності журналістів, яка суперечить моральним засадам суспільства, з ознаками сепаратизму та створення ґрунту для ескалації громадянського конфлікту головним редактором видання «Трибуна» Павло Федакою
http://www.ua-reporter.com/novosti/161999


Хто ж насправді винний у "сексуальному" скандалі з СБУ ?
http://zak-kor.net/susplstvo/3307-hto-zh-naspravd-vinniy-v-seksualnomu-skandal-z-sbu-.html

Свищо 2014-12-28 / 10:03:43
Питають хто там щось кришує. Можу поклястися що із Ракошина на мою Берегівську нафтобазу не поступало нічого.

Горянка 2014-12-27 / 22:28:41
Страшно уявити. що вони робитимуть з тисячами закарпатських сепаратистів

КПЗ 2014-12-27 / 21:57:39
Є хороший вислів: сука не схоче, кобель не скоче.А взагалі- військовій прокуратурі нема більше чим займатися???

lemak 2014-12-27 / 16:12:51
А тим часом у Ракошинi розлив нафти.Нафта потрапила в колодязи i на подвiря селян, якi знаходятся за 2 км. Хто видповiдатиме за завдану шкоду, селянам? ХТО кришуэ цi врiзки в трубопроводи и переробку нафтиби збут

vovk 2014-12-27 / 15:33:05
,,zaprosyv... vidznacyty zviljnennja..'' Nu ne idiotyzm? Likarci mabutj ne spodobavsja sposib ,,vidznacennja''. A scho vona chekala??? Buket kvitiv i duchovyj orkestr!

сиви 2014-12-27 / 13:32:00
У вас есть дочь сын мама?
любимая!

Веклинець 2014-12-27 / 13:15:25
То не я

Сам 2014-12-27 / 12:30:45
Контора по зароблянню грошей на границях, від того і виють, п'ють на роботі і гвалтують жінок.

lemak 2014-12-27 / 12:19:31
СБУ б Закарпаттi, свою роботу знае: лiс рубати(Призма), та контрабанду на кордони кришувати.

Зашедший 2014-12-27 / 12:09:08
Не оправдываю виновника, но потерпевшая сама наразилась - такая теперь мода пошла. Пить и заигрываться чуть ли не с кем угодно. Как будто нельзя без этого.

Федор 2014-12-27 / 11:33:05
Цікаво дізнатися хто автор цієї вигадки!? Тож треба такі побрехенькі зідрати десь в інтернеті, перепостити без перевірки, а після називати себе журналістом. Тьху. Мерзота.

Копча 2014-12-27 / 11:03:24
Тепер його або звільнять заднім числом або відправлять в АТО постояти кілометрів за 50 від лінії фронту після чого він отримає індульгенцію а "героя-контррозвідника" ніхто судити не стане. Чекаю наступну серію комедії але вже про наклеп жіночки на чесного СБУшника.

дшд 2014-12-27 / 06:57:41
Дурневич здурів

Степан Крук 2014-12-27 / 01:38:54
Дикість! Слів не вистачає. Для таких ублюдків мораторій на смертну кару потрібно відмінити, адже це чмо повинно було захищати наші права та безпеку.

НОВИНИ: Кримінал

22:39
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 6
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 11
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
/ 1
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку
18:04
/ 1
П'яти "ухилянтам", які намагалися виїхати в Румунію як "червонохрестівці", повідомили про підозру
11:01
/ 1
Справу про підрив гранат депутатом Батрином на сесії Керецьківської сільради передали до суду. Корумпованого голову Мушку досі не судять
21:42
/ 1
Детективи БЕБ вилучили в двох ужгородців 3000 контрафактних електронних сигарет на 2,5 млн грн