Більше 300 незаконних мігрантів затримали чопські прикордонники впродовж року

Протягом року охорона кордону на ділянці Чопського загону здійснювалась за посиленим варіантом, що, в першу чергу, було зумовлено наявністю загроз в сфері забезпечення національної безпеки. Динамічність обстановки на кордоні зумовлювала потік незаконних мігрантів та протидію незаконному переміщенню через кордон підакцизних товарів. В пунктах пропуску через державний кордон основні зусилля «зелених беретів» були спрямовані на протидію незаконному переміщенню зброї та засобів терору, наркотичних речовин.

Більше 300 незаконних мігрантів затримали чопські прикордонники впродовж року

Порівняно з 2013 роком, у звітному періоді рівень активності незаконної міграції на ділянці Чопського загону знизився на 10 %. Підрозділами охорони кордону у взаємодії з представниками інших силових структур затримано 313 незаконних мігрантів. Самостійно та спільно з іншими правоохоронними органами у 324 випадках припинено незаконне переміщення товарів через кордон, в тому числі сигарет, на суму майже 26 мільйонів гривень (збільшення у 2 рази). Виявлено і припинено спроби переміщення до України 19 транспортних засобів, що були викрадені за кордоном (збільшення у 6,5 разу). Під час здійснення прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний кордон пропущено 4 мільйони 150 тисяч осіб (+ 2%) і 1 мільйон 674 тисячі транспортних засобів (+ 7%). Виявлено 9 одиниць зброї (- 40%) та 78 боєприпасів (- 40%), майже 9500 грамів наркотичних речовин (+ 55%). Під час здійснення паспортного контролю інспекторами виявлено 6 підроблених, 10 чужих, 186 недійсних та 39 технічно несправних паспортних документів. Через кордон не пропущено 650 осіб, ще у 368 випадках було виявлено порушення правил перебування іноземців в Україні. До адміністративної відповідальності притягнуто понад 820 осіб (- 23%), яких оштрафовано на суму понад 1 300 000 гривень (- 3%).

Крім того, персонал Чопського загону й надалі виконує завдання з посилення охорони східних рубежів України, а також здійснення режимних і контрольних заходів в зоні проведення АТО. З березня поточного року близько 450 військовослужбовців Чопського загону були залучені до проведення заходів антитерористичної операції в межах Донецької та Луганської областей. На жаль, двом прикордонникам не судилось повернутись додому живими. Ще восьмеро зазнали поранень, повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.

25 грудня 2014р.

Теги: мігранти, прикордонники, пункт пропуску

НОВИНИ: Кримінал

10:04
/ 1
На Закарпатті затримали банду наркоторговців Фото новина
13:00
/ 1
На Закарпатті підліток обікрав підприємство, розрізавши сейф болгаркою Фото новина
15:21
/ 2
На Рахівщині жінку підозрюють у вбивстві власного чоловіка Фото новина
13:16
/ 2
У Мукачеві сусід із ножем напав на чоловіка просто в під'їзді Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
15:13
/ 1
На Закарпатті затримали таксиста, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів через Тису Фото новина
14:05
/ 1
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 7
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 23
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
» Всі новини