У Берегові зареєстровано 38 заяв на отримання земельних ділянок учасниками АТО та їхніми сім’ями

У Берегові відбулося пленарне засідання 37 сесії Берегівської міської ради. Порядок денний складався із 67 проектів рішень та додаткового питання – звіту очільника «Водоканалу Карпатвіз» Йосипа Галайди.

У Берегові зареєстровано 38 заяв на отримання земельних ділянок учасниками АТО та їхніми сім’ями

Через виникнення багатьох питань щодо земельних проектів депутати підтримали  пропозицію міського голови Золтана Бабяка і проголосували лише за питання, що стосувалося надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м. Берегові учасникам АТО та членів їх сімей. Інші питання будуть переглядатися окремо земельною комісією і будуть винесені на наступну сесію.

Насамперед, мер міста відзвітувався про роботу виконавчих органів міської ради за 2013–2014 рр. Зазначалось, що найгострішою проблемою виконання бюджету за видатками у поточному році було невиконання органами Державної казначейської служби платіжних доручень розпорядників коштів. З бюджету міста фінансувалися в основному видатки та захищені статті. 

У 2014 році було виконано доходи на 95,4%, що на 20% більше в порівнянні з 2013 роком. При цьому слід врахувати девальвацію гривні, що позначилася на стрімкому зростанні цін та вартості послуг.

Як позитив відзначив завершення роботи з коригування Генерального плану м. Берегове в частині внесення змін до житлово-громадської забудови з перспективою до 2017 року.

В економіці Берегова зафіксовано зростання обсягу прямих іноземних інвестицій, до обсягів на початок року, що становить 106, 6% (найкращий показник на Закарпатті). 

Наступним народні обранці затвердили кондитерську візитку Берегова – «Торт Шарі Федак» (Шарі Федак була відомою акторкою, яка народилася та жила у Берегові). Окрім того, народні обранці підтримали рішення про присвоєння імені Ганни Горват Берегівській ЗОШ № 6.

Депутати також затвердили містобудівну документацію «м. Берегово. Проект розміщення громадського будівництва (до 2017 року)». Цього плану місту бракувало вже декілька років.

З приводу виділення земельних ділянок учасникам АТО та їх сім’ям інформував Володимир Буднік, який зазначив, що у міську раду надійшло всього 38 таких заяв. Депутати підтримали рішення. 

На засіданні т.в.о.начальника Берегівського УМ РВС Володимир Сакалош інформував про стан злочинності, боротьби зі злочинністю у місті. Також виступив Юрій Бердар щодо роботи управління ветеринарної медицини у місті за 9 місяців.

23 грудня 2014р.

Теги: виділення землі, учасники АТО, заяви, Берегово

НОВИНИ: Соціо

19:29
Війна забрала життя захисника із Королева на Берегівщині Іштвана Густі Фото новина
18:02
На Ужгородщині зупинили нетверезого водія без прав Фото новина
11:17
/ 2
Як ужгородці освячували великодні кошики Фото новина
16:55
/ 2
На війні поліг захисник із Полянської громади Євген Бендас Фото новина
14:33
/ 6
Фіктивний шлюб заради виїзду за кордон викрили на Закарпатті Фото новина
13:06
/ 2
У Мукачеві велосипедист потрапив під колеса автомобіля Фото новина
16:38
На війні поліг Герой із Ділового на Рахівщині Богдан Водош Фото новина
14:58
Прикордонники поповнили запаси донорської крові на Закарпатті Фото новина
11:30
На дорогах Закарпаття зафіксували масштабні порушення вагових норм Фото новина
10:32
/ 1
На набережній Незалежності в Ужгороді стартував Великодній ярмарок Фото новина
18:40
/ 2
В Ужгороді відкрили виставку великодніх писанок на площі Поштовій Фото новина
16:33
/ 2
На Закарпатті вже вигоріло майже 500 гектарів землі через пожежі
14:18
/ 1
В ужгородському скансені з’явиться унікальна швабська каплиця XIX століття Фото новина
11:04
На КПП «Чоп» жінка намагалася підкупити прикордонників, щоб ті пропустили чоловіка без паспорта Фото новина
09:14
На Закарпатті нетверезу водійку Nissan спіймали на перевищенні швидкості Фото новина
13:25
На Закарпатті викрили шахрайство під виглядом гуманітарної допомоги Фото новина
10:39
В Ужгороді стартував сезон цвітіння магнолій Фото новина
10:08
У Мукачеві попрощалися із загиблим в автокатастрофі воїном Василем Капітаном Фото новина
18:05
На Закарпатті стартували масштабні командно-штабні навчання з екстреної медицини Фото новина
17:58
/ 1
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Mercedes Фото новина
15:18
/ 1
Нацпарк «Синевир» оголосив сезон тиші для захисту дикої природи
13:39
У Тячеві в останню дорогу провели Героя Ярослава Шомка Фото новина
12:26
/ 1
Закарпатського військового нагородили однією з найвищих відзнак ЗСУ Фото новина
10:03
В Ужгороді прощатимуться із полеглим на війні з росією захисником Михайлом Шипом Фото новина
09:15
На околицях Ужгорода нетверезий водій врізався у вантажівку (ФОТО
» Всі новини