Бюджет-2015 має бути справедливим – Балога

Народний депутат Віктор Балога сформулював основні вимоги до майбутнього проекту державного бюджету на наступний рік.

Бюджет-2015 має бути справедливим – Балога

"Особисто я, як і більшість людей у цій країні, ще не бачив проекту держбюджету. Але, у мене, як у народного депутата і як у громадянина, є головна вимога до цього документу. Він має бути справедливим", – вважає нардеп.

"Усі розуміють, в якому стані держава. Але, затягування поясів має починатися з тих, хто це пропонує, і з тих, хто заробляє завдяки державі.

А це означає, що бюджет на 2015 рік має бути прийнятий показово – з жорстким скороченням видатків на утримання Президента, прем'єр-міністра, уряду, РНБО, місцевих адміністрацій. Народ лише тоді підтримає дії влади, коли буде бачити, що скасовані не лише пільги на проїзд, а й безкоштовні перельоти для депутатів і чиновників. Доки в центрі будуть красти, доти на місцях директор школи і лікар не будуть розуміти таких реформ.

Тому, зруйнуєте всі пільги для себе, руйнуйте пільги всім, а для тих, хто реально потребує захисту, допомога повинна бути адресною", – вважає В.Балога. – Те саме стосується бізнесу. Якщо власники монополій будуть платити ренту за ринковою вартістю, тоді можна виставляти претензії і до інших. Хоча, які там можуть бути претензії, якщо малий і середній бізнес, завдяки Азарову, майже добили".

"За такий жорсткий, але справедливий бюджет проголосую обов'язково. Але, я не готовий тиснути кнопку за популізм, за чергові компроміси з олігархами і затягування поясів для тих, кому вже немає чого затягувати", – пише політик на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

22 грудня 2014р.

Теги: бюджет, Балога

НОВИНИ: Соціо

17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 4
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина Загальний опис
14:41
В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп’яніння відмовився від огляду Фото новина
12:45
/ 1
Туристи сфотографували Брокенського привида у Карпатах Фото новина
10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
23:47
/ 4
ПФУ на рік запізнився з апеляцією на "захмарну" пенсію колишнього прокурора-"кіндерсюрприза" з Закарпаття Казака, що виїхав у Швецію
18:13
В Ужгороді провели День донора для потреб Збройних Сил України Фото новина
17:34
В Ужгороді попрощалися з підполковником ЗСУ Олександром Павлієм Фото новина
16:10
/ 5
Священик УПЦ МП з Мукачівщини приєднався до ПЦУ Фото новина
15:56
/ 3
Посадовцю Служби відновлення оголосили підозру у справі про ремонт дороги Долина – Хуст Фото новина
14:42
/ 1
На війні з московитами поліг Андрій Котляренко з Неліпина Мукачівського району Фото новина
14:04
На Закарпатті під час катання на гірськолижному комплексі травмувався 12-річний хлопець Фото новина
12:43
У пункті пропуску «Астей» викрили спробу незаконного ввезення тютюну Фото новина
12:03
/ 1
25 природних скарбів Закарпаття: озеро Бребенескул Фото новина
11:43
В Ужгороді останню дорогу провели полеглого Героя Олександра Тарная Фото новина
18:20
/ 2
В Ужгороді впровадили цифрову систему для водоканалу Фото новина
15:56
В Ужгороді проведуть в останню дорогу полеглого захисника Олександра Павлія Фото новина
14:41
Подорож схилами полонини Боржави: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
13:48
На Закарпатті інспектори Укртрансбезпеки оштрафували перевізників майже на 95 тисяч грн Фото новина
12:04
На Закарпатті попрощалися зі старшим солдатом Віктором Рубльовським Фото новина
09:01
/ 1
Сьогодні в Ужгороді попрощаються з полеглим бійцем Олександром Тарнаєм Фото новина
19:48
25 природних скарбів Закарпаття: білоцвіт весняний на Перечинщині Фото новина
18:05
В Ужгороді запровадили новий автобусний маршрут до кордону зі Словаччиною
16:57
/ 3
У Мукачеві 42-річний чоловік обікрав обласну дитячу лікарню Фото новина
» Всі новини