На Закарпатті викрито злочинну групу, яка незаконно вивезла за кордон щонайменше 4 тис.куб. лісу на 2 млн.грн.

(Мовою оригіналу)
Сотрудники УБОП УМВД в Закарпатской обл. разоблачили организованную преступную группировку, которая на протяжении 2006-2007 гг. занимались незаконным вывозом лесоматериалов в Венгрию.

На Закарпатті викрито злочинну групу, яка незаконно вивезла за кордон щонайменше 4 тис.куб. лісу на 2 млн.грн.

Как сообщила пресс-секретарь ГУБОП МВД Украины Елена Мельник, сотрудники УБОП установили, что в преступной схеме были задействованы 12 субъектов предпринимательской деятельности Закарпатской обл., которые подавали в Виноградовскую таможню сфальсифицированные документы о происхождении лесоматериалов и изготовлении из них пиломатериалов для экспорта. Члены группировки подавали сфальсифицированные накладные, что лесопродукция якобы была приобретена в Хмельницкой и Львовской областях. В действительности, лес незаконно был вырублен на Закарпатье, и продавался в Венгрию. По предварительным данным сотрудников УБОП, по такой преступной схеме незаконно было вывезено за пределы Украины по меньшей мере 4 тыс. куб. м леса на 2 млн грн.

Прокуратура Закарпатской обл. по материалам УБОП в Закарпатской обл. возбудила уголовное дело по ст. 358, ч. 2, ст. 209, ч.1 Уголовного кодекса Украины.

РБК-Украина
25 вересня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

16:13
На Закарпатті затримали волинянина, який переправляв чоловіків до Польщі Фото новина
17:56
/ 2
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 6
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
16:13
/ 1
На Хустщині затримали чоловіка, який жорстоко побив гостя лопатою Фото новина
13:57
Інспектори Мукачівської поліції затримали водія з результатом 3,61‰ алкоголю в крові Фото новина
10:09
На Берегівщині конфлікт за майно завершився замахом на вбивство
08:53
На кордоні затримали угорця, що в заблукав в Україну колією Фото новина
08:26
У Чехії після понад двох тижнів пошуків виявили тіло 22-річної закарпатки Андріяни Офрім
18:08
На Рахівщині юнак розбив двері крамниці каменем і викрав сигарети Фото новина
16:51
Суд на 6 років ув'язнив закарпатця за смертельну "п'яну" аварію в Драгові на Хустщині Фото новина
18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:51
Поблизу кордону зі Словаччиною затримали трьох "ухилянтів" з Вінниччини Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 18
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
» Всі новини