Ужгородську владу та міліцію просять подбати про покарання вандалів, які скинули в Уж стенд із фото з Майдану

Стенд із фотографіями «майданівських» часів, які показували події і обличчя Революції Гідності в Ужгороді, зловмисники поцупили з Театральної площі й викинули в річку – просто під пішохідний міст.

Ужгородську владу та міліцію просять подбати про покарання вандалів, які скинули в Уж стенд із фото з Майдану

На цей факт сьогодні під час брифінгу відреагував голова Закарпатської ОДА Василь Губаль. 

Позаяк керівник області вважає ці дії не банальним актом вандалізму, а більш значущим правопорушенням, він звертається не лише до керівництва УМВС в краї із проханням приділити розслідуванню цього інциденту посилену увагу, а також – і до міської влади. «Ужгородська влада неодноразово хвалилася своїми проектами з облаштування в місті систем відеоспостереження, на це виділялися, як відомо ужгородцям, бюджетні кошти. Тож пропоную «підняти» всі можливі дані і долучитися до розслідування», - сказав Василь Губаль. 

Він вважає, що нищення стенду із фото Майдану – це не просто хуліганство, і наголошує: «Нам відомо про факти спроб «розхитати» ситуацію на Закарпатті. А також про діяльність людей, яким не подобаються зміни, які відбулися і відбуваються в державі. Також є інформація про заїжджих «гастролерів», які мають задачу дестабілізувати ситуацію в області. Тож звертаю увагу правоохоронців та СБУ в області на подібні випадки та необхідність протидіяти таким інцидентам. Водночас вірю, що закарпатці – люди мудрі і патріотичні й не дозволять «розхитувати» край і не будуть піддаватися на провокації», - цитує Василя Губаля прес-служба Закарпатської ОДА.

17 грудня 2014р.

Теги: керівництво, стенд, фото з Майдану, вандали, покарання,

Коментарі

gggg 18.12.2014 / 06:17:15
Повністю згоден з попереднім дописувачем. Дуже хочеть, щоб це сталося якомога швидше - поки ще на Закарпатті лишилися цілі автомобілі і не розграблені квартири і будинки.

Ужгород 17.12.2014 / 18:29:12
Немає сумніву, що подібні дії творять особи, яким не подобається нова Україна. Мало сумніву в тому, прибульці із зони АТО виділяються патріотизмом до нашої країни: ігнорують військкомати,щоб йти боронити свій край від агресора, не поспішають влаштовуватися на роботу - зате гульбанять, бешкетують та принижують гідність місцевих мешканців.
Закарпатці - мудрі та патріотичні й не дозволять "розхитувати" наш край, а один раз візьмуться бога виженуть на пана бога всю цю сепаратистську нечисть за перевал.

НОВИНИ: Соціо

18:07
Підтвердили загибель на війні з росією захисника із Воловця Володимира Кравчука Фото новина
15:14
/ 3
На Закарпатті виявили сім’ю, де діти роками жили без школи та медичної допомоги Фото новина
11:10
В Ужгороді прощатимуться із загиблим захисником Едуардом Голяком Фото новина
10:24
У селі Батрадь на Берегівщині прощаються із полеглим воїном Володимиром Сідеєм Фото новина
16:35
У Мукачеві військовому після служби на Донеччині провели складне лікування суглобів
14:48
На Закарпатті судитимуть посадовця комунального підприємства через забруднення земель Фото новина
14:14
/ 1
В Ужгороді планують безкоштовно ремонтувати житло ветеранам та родинам загиблих військових Фото новина
12:19
У Закарпатській обласній лікарні провели складну реконструктивну операцію пораненому військовому Фото новина
11:03
В Ужгороді 14 травня попрощаються із захисником Денисом Дзюїним Фото новина
17:27
/ 1
Службові собаки на Закарпатті винюхали наркотики, сигарети та понад 88 тисяч доларів
16:24
Закарпаття вперше приймає фінал «Учителя року» у чотирьох номінаціях Фото новина
15:10
У селі Лавки на Мукачівщині попрощалися з полеглим захисником Сергієм Світим, який досі вважався зниклим безвісти Фото новина
13:45
У Карпатах серед ночі заблукав турист із Київщини Фото новина
12:02
У селі Батрадь на Берегівщині підтвердили загибель захисника Володимира Сідея Фото новина
10:00
/ 8
Частина Ужгорода та передмістя залишилися без води через аварію
16:13
/ 1
Туристи з Київщини заблукали в Карпатах і випадково опинилися на Закарпатті Фото новина
11:54
У селищі Батьово в останню дорогу проведуть полеглого Героя Олексія Щетину Фото новина
10:02
У Мукачеві попрощаються із полеглим військовим Володимиром Сурняком Фото новина
09:15
У Хусті відзначили 936-ту річницю міста Фото новина
18:27
У Мукачеві патрульні виявили водія з понад 2 проміле алкоголю в крові Фото новина
15:42
У селі Велика Бакта на Берегівщині попрощалися з померлим захисником Миколою Даніловим Фото новина
11:03
/ 1
На Закарпатті митники вилучили п’ять старовинних листівок з зображенням Адольфа Гітлера Фото новина
20:24
У неділю в Ужгороді покажуть прем’єру вистави про закарпатських мишенят
17:43
/ 1
Машиніст вантажного потяга намагався вивезти сигарети до Угорщини через Чоп Фото новина
15:20
У селі Лази на Тячівщині автомобіль збив дитину, яка раптово вибігла на дорогу Фото новина
» Всі новини