В Ужгороді молоді гуртківці ПАДІЮНу до дня Святого Миколая виготовляли обереги для бійців у зоні АТО (ФОТО)

Сучасні українські діти, через невтішні події в Україні, змушені вже змалку дізнатися, що таке війна.

В Ужгороді молоді гуртківці ПАДІЮНу до дня Святого Миколая виготовляли обереги для бійців у зоні АТО (ФОТО)

Цьогоріч бажання у них особливі – аби вояки повернулися додому живі. У допомогу – тисячі оберегів, які власноруч створили закарпатські школярі. На більшості з них побажання: «Повертайтесь живими!». Усе в рамках проекту «Підтримай Героя – подаруй йому оберіг».

Його ініціаторами стали самі ж діти, а саме – представники учнівського самоврядування області. Підтримали проект та допомогли його реалізувати педагоги та гуртківці Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН». До акції долучилися тисячі маленьких закарпатців та їх педагоги, обереги робили у всіх районах краю. 

Обереги символічні – переважно янголи та серця, а ще – листи та малюнки. Саме вони мають подарувати хлопцям тепло і віру у краще майбутнє, бо у ці роботи дітки вклали всі свої вміння, усе тепло своїх рук та сердець. Діти щиро вірять – «янголи-охоронці» вбережуть не одне життя. 

Впевненості, що обереги відвертають біду, додає й той факт, що військові й самі часто про це говорять. Кажуть, малюнки і дитячі листи приносять успіх. 

У підсумку діти Закарпаття виготовили декілька тисяч оберегів, всіх їх було освячено і передано волонтерам Руху підтримки Закарпатських військових, які пообіцяли, що до Дня Святого Миколая передадуть обереги на Схід.

Фото: Ярослав Дуленко

Тетяна Шімон, ПАДІЮН

16 грудня 2014р.

Теги: ПАДІЮН, обереги

НОВИНИ: Соціо

18:31
На кордоні Закарпаття викрили двох чоловіків із підробленими документами
10:59
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Жабським Фото новина
10:13
В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП з припаркованим авто Фото новина
19:24
/ 7
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
/ 1
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
/ 2
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
/ 1
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
» Всі новини