Обіцяний Погорєловим мораторій на видачу землі не діє: знову віддають землю "під гаражі"

На сесії Ужгородської міської ради 19 грудня знову постане питання роздачі вільних земель в Ужгороді.

Обіцяний Погорєловим мораторій на видачу землі не діє: знову віддають землю "під гаражі"

Згідно з проектом "земельного" рішення , у пунктах 1.27-1.31 мова йде про 5 рівномірних ділянок – 0,0098 га для п'ятьох громадян. При цьому 4 прізвища однакові, що може свідчити, що ділянки виділяються родинам, повідомляє Про Захід.

Рівномірні шматки землі мають цільове призначення – для будівництва індивідуальних гаражів – на підставі статті 118 Земельного кодексу України вони передаються у власність безкоштовно.

Згідно з інформації на Кадастровій карті України, 5 ділянок знаходяться поряд, їх у майбутньому можна об'єднати в одну. Ділянки знаходяться на вільній землі неподалік багатоповерхівок.

Як відомо, керівництво Ужгородської міської ради раніше заявляло, що вільних земельних ділянок для безкоштовно виділення громадянам України, у тому числі і учасникам АТО, в Ужгороді немає.

Водночас, якщо депутати приймуть рішення віддати безкоштовно 5 ділянок 5 громадянам, 4 з яких мають однакове прізвище, його можна оскаржити у суді і відмінити – на підставі невчасного оприлюднення.

Згідно з частиною 3 статті 15 Закону України, проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття.

Тобто, проект рішення про виділення землі "для гаражів" мав бути оприлюднений на сайті міськради якнайпізніше – 21 листопада. На сайті ж проект рішення з'явився лише 3 грудня.

Загалом у "земельному" рішенні пропонується роздати 37 ділянок у власність, спільну власність, або ж в оренду.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, на зустрічі з активістами мер Віктор Погорєлов повідомив про запровадження мораторію на виділення земельних ділянок.

Раніше за аналогічною схемою, тобто "під гаражі", шмат землі в історичному центрі Ужгорода БЕЗКОШТОВНО отримав депутат, а нині - перший заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин.

12 грудня 2014р.

Теги: земля, мораторій, гаражі

Коментарі

О.Д. 13.12.2014 / 23:31:39
Йдеться не про юридичний мораторій. А йдеться про обіцянку Погорєлова, що він зупинить роздачу землі. Яку він, до речі, може підкріпити юридичним мораторієм.

Юрист 13.12.2014 / 23:19:32
Мораторій може проголосувати більшість в Раді . А сесії не було 2 місяці.

bred 13.12.2014 / 12:28:40
Враження таке,що місцева влада тільки для того,щоб "узаконювати"земельні ділянки.На більше-ні сил,ні розуму,ні бажання.Апендикс.

Свідок 13.12.2014 / 11:42:54
Любов Дикун курва стара це ти статтю написала ?Жаба давить, як з Ратушняком ділили гектарами ніхто не пам"ятає ?

Читач 13.12.2014 / 11:36:34
І шо з того дають людям землю на якій зробили смітник може хоч приберуть там, місто стане чистіше.

Сергій 12.12.2014 / 23:47:04
Те,що вони роблять -злочин!

НОВИНИ: Соціо

13:42
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Трещаком Фото новина
15:12
/ 1
Закарпаття представили на Всеукраїнському туристичному саміті у Львові Фото новина
14:17
У Мукачеві розквітла унікальна двоколірна сакура Фото новина
12:35
У Верхньому Бистрому на Хустщині провели в останню путь воїна Василя Бодню Фото новина
09:03
/ 1
До «Сакура Фест» в Ужгороді підготували безкоштовні екскурсії Фото новина
08:14
Прикордонника із Закарпаття нагородили посмертно орденом «За мужність» Фото новина
19:14
На Тячівщині зіткнулися три автомобілі Фото новина
18:19
/ 1
В Ужгороді на Закарпатській облаштують додаткову смугу Фото новина
17:26
На війні з рф поліг Герой із села Водиця на Ужгородщині Анатолій Фіцай Фото новина
16:19
/ 1
На Закарпатті з початку року вогонь знищив понад 570 гектарів сухостою Фото новина
15:07
/ 1
У пункті пропуску «Тиса» знайшли мікроавтобус у міжнародному розшуку Фото новина
14:34
/ 2
Водій мотоцикла під наркотиками влаштував ДТП і тікав від патрульних Фото новина
13:35
/ 1
Стала відома подальша доля вилучених на Закарпатті стародруків Фото новина
12:33
/ 1
У Білках на Хустщині попрощалися з полеглим на війні з рф воїном Петром Біксеєм Фото новина
11:13
Військовий з Углі отримав почесний нагрудний знак «Золотий хрест» Фото новина
10:13
/ 1
У Велятині на Хустщині повідомили про загибель на війні захисника Юрія Марченка Фото новина
08:56
/ 7
Сьогодні в Ужгороді стартує «Сакура Фест»
00:47
У понеділок у Мукачеві попрощаються з Юлієм Калі, що загинув ще в грудні 2024-го Фото новина
17:52
Після восьми місяців неволі додому повернувся військовий із Хустщини Фото новина
16:53
27 старовинних книг намагалися вивезти за кордон через Закарпаття Фото новина
14:18
/ 1
Рятувальники ліквідували 9 пожеж сухої трави за один день Фото новина
14:16
У селі Залом на Хустщині попрощаються із полеглим Героєм Богданом Мигалко Фото новина
14:12
Понад 30 сімей загиблих захисників отримають допомогу від Ужгородської міськради
13:06
У Тересві на Тячівщині повідомили про загибель військовослужбовця Олександра Шафара Фото новина
13:02
/ 3
В Ужгороді депутати міської ради не підтримали жодну з петицій щодо забудови Ботанічної набережної Фото новина
» Всі новини