Ужгород: Переможець регіонального конкурсу сімейних лікарів одержав автомобіль ВАЗ 2107

У п’ятницю, 21 вересня, в Ужгороді відбувся заключний етап обласного конкурсу на звання кращої амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Тринадцять найкращих лікарів АЗПСМ з усіх районів області показували свої теоретичні знання та практичні навички у наданні медичної допомоги.

Ужгород: Переможець регіонального конкурсу сімейних лікарів одержав автомобіль ВАЗ 2107

Обласною конкурсною комісією за результатами конкурсу були визначені три кращі амбулаторії. Абсолютною переможницею конкурсу стала лікар з 22-річним стажем із с. Іза Хустського району Наталія ЯКИМ. Вона отримала автомобіль ВАЗ 2107. Друге місце посів лікар із с. Дерцен Віктор ПЕТАХ, якому урочисто було вручено комп’ютер з прінтером та холодильником. За третє місце Олені РОГАЧ із с. Минай Ужгородського району був вручений комп’ютер з прінтером. Решта учасників конкурсу отримали заохочувальні призи.

Метою конкурсу є підвищення професійного рівня лікарів АЗПСМ, заохочування молодих спеціалістів до роботи у первинній ланці та підвищення статусу і престижу медичних працівників, удосконалення організації та покращення якості надання медичної допомоги населенню та пропагування розвитку загальної практики-сімейної медицини в Закарпатській області.



На даний час в області функціонує 257 закладів та структурних підрозділів загальної практики - сімейної медицини, з них 246 – у сільській місцевості, з яких 227 - амбулаторії ЗПСМ та 13 дільничних лікарень з дільницями ЗПСМ. За І кв.2007 року реорганізовано 3 заклади – два на базі фельдшерсько-акушерських пунктів у населених пунктах з кількістю жителів 1000 і більше та один на базі дільничної лікарні).


Всі заклади обслуговують 852 386 прикріпленого населення, в тому числі дітей до 17 років – 207 371. В цих закладах розвернуто денні стаціонари з числом ліжок – 1 059.


В усіх лікувально-профілактичних закладах області зареєстровано 525,5 посад лікарів загальної практики – сімейної медицини, в т.ч. у сільській місцевості — 429,25 та 702,25 штатних посад медичних сестер ЗМСМ, в т.ч. у сільській місцевості – 598,75.


Загальна кількість фізичних осіб лікарів за спеціальністю “загальна практика – сімейна медицина” 439, в т.ч. у сільській місцевості – 346 .

Загальна кількість фізичних осіб медичних сестер за спеціальністю “загальна практика – сімейна медицина” 750, в т.ч. у сільській місцевості – 646.


На сьогоднішній день 273 лікарів ЗПСМ пройшли атестацію та отримали кваліфікаційні категорії лікарів ЗПСМ.



На ФОТО: начальник управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА Михайло ТУОЯНЧИК та голова Закарпатської обласної ради Михайло КІЧКОВСЬКИЙ нагороджують переможницю конкурсу Наталію ЯКИМ.

Прес-служба управління здоров’я Закарпатської ОДА
24 вересня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:57
/ 2
На Закарпатті запустили процес забудови вітряками гори Гострої - частини Смарагдової мережі
15:27
Військові, ветерани та волонтери отримали державні нагороди до Дня ЗСУ Фото новина
13:26
/ 3
В Ужгороді патрульний надав домедичну допомогу чоловікові після бійки
09:15
Нічний удар по залізниці спричинив масові затримки поїздів на Закарпаття
18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
17:23
У Мукачеві проведуть в останню путь полеглого захисника Володимира Луканинця Фото новина
12:03
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
10:59
/ 2
Затриманий на хабарі суддя Олександр Пелих мобілізувався до ЗСУ
09:20
/ 13
Керівником Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області призначено Костянтина Черпіцького Фото новина
09:08
/ 2
Чопський прикордонний загін очолив Євгеній Бабич Фото новина
09:01
На Закарпатті оприлюднили прогнозований графік можливих відключень електроенергії на 5 грудня
16:52
На війні з рф помер військовий із села Свобода на Берегівщині Михайло Дерда Фото новина
13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
/ 1
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 6
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
» Всі новини