Понад три десятки закарпатських журналістів закликають владу відмовитися від створення Мінінформації

Понад 30 журналістів Закарпаття звернулися до Президента України Петра Порошенка, прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та голови Верховної Ради Володимира Гройсмана з вимогою негайно припинити процес створення Міністерства інформаційної політики України та ліквідувати посаду «міністра інформаційної політики». Про це повідомляє регіональний кореспондент ІМІ.

Понад три десятки закарпатських журналістів закликають владу відмовитися від створення Мінінформації

Медійники висловили стурбованість, що нове відомство стане ударом по свободі слова, зокрема, через механізм державного контролю над усіма ЗМІ. Викликало у журналістів занепокоєння й те, що призначення на посаду «міністра інформаційної політики» відбулося без жодних консультацій із журналістами та експертами медіагалузі.

Серед підписантів – штатні та позаштатні працівники друкованих та електронних ЗМІ Закарпатської області, а також регіональні кореспонденти загальноукраїнських ЗМІ.

"Зауважень до створення Міністерства інформації стільки, скільки напевно у свій час не було до пенсійної реформи Азарова. Більше того, я не знаю жодного журналіста, який би підтримав створення такого міністерства. І лише цього достатньо, щоб відмовитися від такої ідеї.

Думаю, у Президента вистачає антикризових менеджерів, щоб усе це бачити і розуміти.

Але, пане Президенте, якщо це не Ваша ідея – ініціатора створення Мінправди слід відсунути далеко. Можливо в Москву, можливо у Венесуелу, або в якусь народну республіку. Особливо, якщо він продовжує наполягати на правильності такого кроку. Визнати помилку і виправити її ніколи не пізно. І це не буде проявом слабкості. Навпаки - лише сильні вміють йти на поступки. Такий підхід всі зрозуміють і підтримають", - написав щойно на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук народний депутат Віктор Балога.

10 грудня 2014р.

Теги: журналісти, Мінінформації

НОВИНИ: Соціо

09:14
/ 1
Письменник Андрій Любка повідомив, що йде в ЗСУ Фото новина
08:56
Відключення електроенергії на Закарпатті 21 січня
18:03
/ 2
Закарпатські прикордонники зафіксували багряне полярне сяйво над Торунським перевалом Фото новина
16:30
Внаслідок поранень помер захисник із села Осій на Хустщині Ярослав Кобаль Фото новина
14:34
/ 1
На Закарпатті правоохоронці ігнорують порушення внесення даних у електронну систему обліку деревини у Брустурянському надлісництві Фото новинаВідео новина
13:58
Музеї Закарпаття відвідали понад 660 тисяч туристів у 2025 році Фото новина
08:42
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 20 січня
12:58
У дитячій лікарні Закарпаття успішно завершили складне ортопедичне лікування Фото новина
10:16
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Хижа на Берегівщині Віктор Світлинець Фото новина
16:11
/ 2
Житель Тячівщини намагався підкупити прикордонників на «Лужанці» Фото новина
10:36
Сьогодні у Ясіні зустрінуть траурний кортеж із полеглим захисником Андрієм Сергійчуком Фото новина
08:51
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 18 січня
15:58
/ 3
На Закарпатті обговорили можливий перехід шкіл на дистанційне навчання через ситуацію в енергосистемі Фото новина
08:43
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнення електроенергії 17 січня
22:33
Підтверджено загибель Михайла Сомоша з Дротинців Виноградівської громади, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
22:12
Від ран, отриманих на війні, в лікарні помер Михайло Гарастей зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:04
/ 1
В Ужгороді попрощалися з 37-річним полеглим воїном Володимиром Малєвим Фото новина
16:17
На кордоні зі Словаччиною викрили двох киян, які видавали себе за багатодітних батьків Фото новина
14:03
Підтвердили загибель на війні захисника із села Люта на Ужгородщині Івана Галаговця Фото новина
11:25
Стало відомо про загибель військового із Буштина на Тячівщині Миколи Лозана Фото новина
09:02
Енергетики оприлюднили графік відключень світла на Закарпатті 16 січня
18:25
Підтвердили загибель захисника із Тячева Олександра Томишинця Фото новина
16:46
/ 1
У Мукачеві зустріли евакуаційний потяг із Запорізької області Фото новина
15:15
В Ужгороді зупинили п’яного водія, позбавленого права керування Фото новина
14:13
Рятувальники визволили сноубордиста із снігових заметів у горах Рахівщини Фото новина
» Всі новини