Погорєлов знову розвернув питання по облаштуванню нового ужгородського цвинтаря у бік словацького кордону (ВІДЕО)

Попри обіцянки нарешті обладнати нове місце для захоронень ще до кінця 2013 року, у цьому напрямку владою обласного центру й досі зроблено по факту мізер. Тоді як можливості для поховання на міському кладовищі у Барвінку зменшуються чи не щодня.

Останнього можливого, резервного сектору для могил вистачить на 6-8 місяців, залежно від статистики поховань.

Про необхідність створення нового кладовища говориться ще з минулого року. Тоді, 2013-го, сесія міськради ухвалила Програму організації та обслуговування кладовища в районі Міжнародного автомобільного пункту пропуску Ужгород на 2013-2016 рр. вартістю у понад 22 млн грн, з яких 6 млн грн мали бути освоєні лише впродовж першого року дії програми.

Попри застереження фахівців щодо чималих труднощів та проблем у питанні облаштування цвинтаря саме на зазначеній ділянці і прогнози дуже недобрих результатів – із фактично викиданням грошей фактично на вітер, бо ж ховати на новому цвинтарі без капітальної підготовчої роботи, яку минула влада не передбачила, неможливо – влада вустами тодішнього заступника міського голови Віталія Семаля обіцяла, що до кінця 2013 року кладовище вже запрацює. Втім, не судилось.

Так, у липні поточного року порчали розглядати варіант винесення цвинтаря за межі міста - у село Ратівці. Втім, за півроку після звернення щодо виділення у користування вільної землі, міськрада відповіді так і не отримала, повторних звернень не надсилали. 

І нині, після повернення на посаду міського голови Віктора Погорєлова, влада знову говорить про облаштування кладовища поблизу кордону зі Словаччиною. Поки - просто відтягують час.

Відео - "21 канал"

08 грудня 2014р.

Теги: Погорєлов, питання, цвинтар, словацький кордон

НОВИНИ: Соціо

18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 1
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
10:20
На кордоні зі Словаччиною тимчасово сповільнять пропуск пішоходів через пункт «Малі Селменці»
09:26
На Закарпатті стартує конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026» Фото новина
09:03
На схилах Чорногори зацвіла рідкісна наскельниця лежача Фото новина
18:12
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
18:14
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
18:22
/ 1
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
/ 1
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 2
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 12
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини