В Ужгороді влада й науковці міркували над стратегією розвитку Закарпаття (ВІДЕО)

Сьогодні, 3 грудня, в Закарпатській ОДА відбулася робоча нарада з питань розробки проекту Стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року.

Як зауважив на початку наради заступник голови ОДА Михайло Рівіс, питання обґрунтування вибору шляхів регіонального розвитку на сьогодні є надзвичайно актуальним: «Закарпаттю потрібен чіткий, консолідований та ефективний план дій для стимулювання розвитку економіки краю, зросту добробуту населення та якості життя», - підкреслив заступник очільника краю і додав. – Пріоритетом має слугувати ефективне державне управління у сфері регіонального розвитку, децентралізація державних повноважень з передачею місцевим органам влади фінансових ресурсів».

За словами першого заступника голови облради Михайла Поповича, розроблений фахівцями стратегічний план розвитку Закарпатської області повинен враховувати загальнодержавні пріоритети, конкурентні переваги, обмеження, загрози, цілі розвитку регіону та критерії їх досягнення.

Під час дискусії учасниками наради було досягнуто згоди, що до розробки Стратегії з відповідними прогнозованими, аналітичними і програмними документами економічного і соціального розвитку необхідно залучити провідних науковців вишів Закарпаття та громадських експертів.

Відтак учасники діалогу домовилися у більш широкому колі, із залученням фахових експертів, зустрітися наступного четверга для подальшого обговорення та визначення, повідомляють в Управлінні інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Довідка

З метою розроблення проекту Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року розпорядженням голови ОДА від 18.08.2014 №250 затверджено координаційну раду з розроблення проекту Стратегії розвитку краю на найближчі 5 років, до якої увійшли представники влади, бізнесу, громадськості та науковці.

Державна стратегія спрямована на визначення завдань та інструментів для розв’язання соціальних проблем, підвищення економічного потенціалу територій, продуктивності їх економіки, прибутковості бізнесу та доходів населення Закарпаття і, як наслідок, створення умов для загального підвищення стандартів, якості життя та розвитку бізнес-середовища.

03 грудня 2014р.

Теги: влада, науковці, стратегія розвитку

НОВИНИ: Соціо

11:21
В Ужгороді з’явилася міні-скульптура митника з собакою Фото новина
10:31
Підтверджено загибель ще в серпні 2024-го Тіберія Паніна з Букового Виноградівської громади Фото новина
10:25
На війні з рф поліг захисник із Обави на Мукачівщині Іван Шпаковський Фото новина
08:56
Графік погодинного відключення електроенергії на Закарпатті 26 січня
18:27
У Буштині на Тячівщині пошкодили Алею Слави Героїв Фото новина
14:21
У селі Мокра на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Владиславом Симковичем Фото новина
12:19
/ 1
Мікроавтобус з дітьми перекинувся на трасі між Перечином і Зарічовом Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 січня
17:31
/ 1
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
/ 1
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
/ 4
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
09:02
Як вимикатимуть світло на Закарпатті 24 січня
18:02
/ 2
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
/ 1
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
09:12
/ 2
Чеське Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода Фото новина
09:00
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключення світла 23 січня
18:10
У Мукачеві відзначили День Соборності України живим Ланцюгом Єдності Фото новина
16:18
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники розшукали двох заблукалих туристів Фото новина
15:07
У Тячеві попрощалися з полеглим захисником Олександром Томишинцем, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
14:15
У Мукачеві патрульні знайшли малолітнього хлопчика, який залишився без нагляду Фото новина
» Всі новини