На Закарпатті розроблено програму ремонту та утримання доріг із кошторисом у 311 млн грн

На Закарпатті розроблено регіональну програму з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування на 2015 – 2018 роки.

Програма передбачає заходи зі збереження наявної мережі автомобільних доріг загального користування з доведенням термінів експлуатації дорожнього покриття до міжремонтних строків; розбудови магістральних автомобільних доріг за напрямками міжнародних та національних транспортних коридорів і під’їздів до контрольно-пропускних пунктів на державному кордоні; забезпечення надійного і безпечного руху автомобільними дорогами загального користування; поліпшення транспортно-експлуатаційного стану доріг у сільській місцевості; підвищення рівня туристичних зв’язків.

Програмою протягом наступних чотирьох років пропонується виділити 311 мільйонів гривень на оновлення закарпатських шляхів з державного та місцевих бюджетів. Програму має затвердити депутатський корпус обласної ради. 

На сьогодні загальна протяжність автомобільних доріг області становить 3347,8 км, у тому числі: державного значення – 1100,4 км, місцевого – 2247,4 кілометра.

На автомобільних дорогах  області функціонують 1293 мости та шляхопроводи протяжністю 22,9 км. Майже 50 відсотків мостів за технічними параметрами не відповідають вимогам сучасних нормативів як за вантажопідйомністю, так і за габаритами проїзної частини.

Понад 62 відсотки доріг області знаходиться у гірській місцевості,  55 відсотків доріг розташовані у безпосередній близькості до річок.  На мережі доріг загального користування в області знаходиться  26 гірських перевалів. Ці фактори вимагають окремого підходу до розвитку мережі автомобільних доріг і  відповідного збільшення  витрат на влаштування захисних, берегоукріпних і інших штучних споруд.

 

Прес-служба облради

02 грудня 2014р.

Теги: програма, дороги, ремонт, утримання, кошторис

НОВИНИ: Соціо

14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
14:02
В Ужгороді три дні безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
12:50
На Мукачівщині через суд конфіскували земельну ділянку у громадянина росії Фото новина
10:22
На війні загинув Герой із села Плоский Потік на Мукачівщині Павло Малярчик, який понад рік був безвісти зниклим Фото новина
09:15
В Ужгороді біля ринку «Краснодонців» тимчасово змінюють схему руху
17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 1
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
13:08
/ 2
На КПП «Ужгород» утворилися черги на виїзд до Словаччини Фото новина
12:11
На Мукачівщині підліток поранив руку канцелярським ножем Фото новина
11:11
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Іваном Бабукою Фото новина
10:01
/ 2
Район Червениці в Ужгороді залишився без води через ремонт мережі
17:47
/ 2
На Закарпатті 74-річний водій потрапив у ДТП через втрату керування Фото новина
13:05
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та ймовірними наркотиками Фото новина
09:41
/ 2
«Лавандова гора» відкривається для відвідувачів 13 червня Фото новина
18:14
На війні з рф поліг захисник із Королева на Берегівщині Сергій Бутко Фото новина
14:07
Школярі Закарпаття демонстрували навички порятунку під час гри «Сокіл» Фото новина
11:10
У селі Березинка на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Сергієм Савченком Фото новина
17:05
/ 35
Суд обрав запобіжний захід посадовцю Ужгородського РТЦК та СП Фото новина
15:35
Підземелля Ужгородського замку знову відкрили для відвідувачів Фото новина
13:13
/ 2
До унікального «Смерекового каменя» на Закарпатті облаштували новий маршрут Фото новина
10:24
Закарпатські та румунські рятувальники обмінялися досвідом під час спільних навчань у Румунії Фото новина
15:33
/ 2
Житель Дніпропетровщини намагався підкупити закарпатських прикордонників Фото новина
14:21
На Рахівщині рятувальники вночі допомогли туристу із Запоріжжя, якому стало зле біля Говерли Фото новина
12:54
В Ужгороді небайдужий громадянин допоміг зупинити п’яного водія Фото новина
12:29
Закарпаття отримало майже 15 млн грн туристичного збору за п’ять місяців Фото новина
» Всі новини