Голова Закарпатської ОДА прокоментував ситуацію з "алкогольним" затриманням очільника Перечинщини

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук прокоментував ситуацію з інцидентом, що стався в ніч на суботу, 29 листопада, з т.в.о. голови Перечинської РДА Іваном Бібеном:

Голова Закарпатської ОДА прокоментував ситуацію з "алкогольним" затриманням очільника Перечинщини

– Я в курсі ситуації й тримаю її на контролі. Дати свою остаточну оцінку зможу після детального з’ясування обставин. Для цього в понеділок вранці проведу зустріч із керівництвом обласної міліції, самим учасником інциденту – т.в.о. голови Перечинської РДА, а також активістами, які повідомили про випадок, і за участі прокуратури. Наразі скажу одне: якщо держслужбовець вчинив правопорушення, він має понести за це відповідальність.

30 листопада 2014р.

Теги: Іван Бібен, Василь Губаль

Коментарі

йончі 2014-12-01 / 08:25:28
що ви простітутки політичні робите проблему винен притянути до відповідальності (оштрафувати по повній) СЛАВА УКРАЇНІ

мент 2014-11-30 / 20:12:19
Шаранич не спровокував Бібена пити. За свою п"янку Бібен має відповісти. А Шаранич має відповісти за незаконне прослуховування телефонів міліцією. І відповість, можу тебе запевнити.

Юра 2014-11-30 / 20:00:07
Дуже цікаво -як це Шаранич спровокував Бібена випити і сісти за кермо ?

Розумнику 2014-11-30 / 19:58:01
Послухай ти, розумнику!
Я не представляю та не захищаю жодну політичну силу.
Мені глибоко до фені хто від якої партії та якому олігарху служить!
Та мені не однаково, коли сопливі мажори та впливові особи (якими вони себе вважають) п"яними вдрезину їздять нашими вулицями. Якщо ти такий розумний, проаналізуй скільки за останні роки загинуло невинних людей під колесами вищезгаданих істот. Скільки з низ понесли заслужену кару? Один Наконечний, і той під тиском громадськосьті. Цими вулицями їздять і ходять мої (і твої також) діти. Я не хочу, щоби вони гинули в таких ситуаціях тільки тому, що ці нахали вважають себе недоторканими. Мабуть ти також із їх числа!

spark 2014-11-30 / 19:47:45
Першій особі району не дозволено випивати за кермом.Це безвідповідальність.Заява на звільнення за власним бажанням - вчинок гідний порядної людини.

розумний 2014-11-30 / 19:37:27
ужгородцеві

Сумніви щодо цієї ситуації є у всіх - шШаранич організував вже достатньо провокацій, щоби Губаль не поспішав його обслуговувати.

І чого це Губаль мав би звільняти Бібена. Хіба законом передбачене таке покарання за водіння авто в нетверезому стані? Чи, може, штраф або позбавлення водійських прав на певний термін?

Задрали вже ви, яценючата, дестабілізувати ситуацію в області на догоду Путіну і Медведчуку, зокрема - руками медведчуківської шістки Шаранича.

7333 2014-11-30 / 19:27:09
Бібен порядний чоловік!Нема людей без гріха,а все інше заказуха а йому урок на майбуьнє...

ужгородець 2014-11-30 / 19:22:53
Шановний губернаторе!
Якщо вВи декларуєте новий,демократичний підхід до керування обастю, то Ви не повинні вислуховувати доповіді по цьому факту. У Вас виникли сумніви щодо правомірності дій правоохоронців? Якщо ні, то перша Ваша дія повинна бути - відсторонення цього посадовця від роботи на час перевірки, не втручатися в її хід та видати наказ на його звільнення зразу після підтвердження факту керування авто в стані сп"яніння. І все, крапка. Ви не повинні цікавитися яке покарання винесе суд пяниці. Ви повинні в цей час дбати про нового керівника Перечинщини, який би відповідав сьогоднішнім вимогам.

ВАСИЛЬ 2014-11-30 / 17:48:25
А Бібен з якої партії, хтось знає

Іван 2014-11-30 / 17:21:07
Шо тут радитися? Уволити к чортовій бабушці!

Анця 2014-11-30 / 17:04:07
от які "порядні керівники" очолюють Перечинщину останнім часом, то злодій Грубий , то п"яниця Бібен...А що буде далі???

Степан Крук 2014-11-30 / 16:44:12
Я обурений!

1111 2014-11-30 / 16:11:24
не позорьте владу такими алкашами. сміх та й годі

Юра 2014-11-30 / 14:13:32
Роботою корисною займіться , а не наради проводьте незрозуміло для чого . Подяку краще винесіть міліціонерам . І так зрозуміло , шо він п'яний був. Які ще детальні обставини потрібно з'ясовувати ? Скільки випив , хто здав ,як водив ( прямо чи ні), хто спіймав і як посмів?

НОВИНИ: Соціо

17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині