Раніше судимий мукачівець влаштував посеред вулиці «спектакль» при затриманні міліцією

Працівники карного розшуку Мукачівського міського відділу міліції під час санкціонованого обшуку у помешканні 20-річного раніше судимого мукачівця, виявили пристрій для вживання наркотиків та насіння – ймовірно конопель.

Раніше судимий мукачівець влаштував посеред вулиці «спектакль» при затриманні міліцією

20-річний мукачівець вже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. Ще зі шкільної парти,  розповідають оперативники карного розшуку,  хлопець брався за «темні справи». Тоді,  його пагубне захоплення і тягу до чужого прикривали батьки, які працювали вчителями,  а хлопець  у сім'ї ріс одинаком.

Минулого року мукачівцю, який ніде не продовжив навчання після школи,  а займався виключно  спортом, було доведено  кілька епізодів грабежів золотих  ланцюжків. Тоді юнак роз`їжджаючи на велосипеді містом,  зривав з жінок та дівчат ланцюжки з дорогоцінного металу. За  це хлопцеві довелось сісти на лаву підсудних.

Сьогодні у слідчому відділі Мукачівського міськвідділу міліції розслідуються ще два факти шахрайств, які скоїв мукачівець. На цей раз, спритник виманив під приводом покористуватися два ноутбуки, які одразу ж перепродав. У обох випадках  потерпілі – неповнолітні.

Окрім того,  хлопець, який вже добре ознайомлений з тонкощами законодавства, використовував всілякі методи, проте добровільно приходити до слідчого чи іншого  працівника міліції, які розслідували кримінальні провадження,  категорично відмовлявся.

Днями на підставі ухвали Мукачівського міськрайонного суду правоохоронці карного розшуку Сергій Міклош та Олександр Куриця мали намір за його добровільної згоди провести обшук у помешканні мукачівця. Близько тижня юнак переховувався,  коли працівники міліції  вийшли на нього,  він посеред  вулиці влаштував справжній спектакль, звинувачуючи правоохоронців і кличучи на допомогу. Буцімто, останні чинять безчинство, затримуючи  раніше судимого  і підозрюваного  у кримінальних справах,  молодика.

Відтак,  окрім так званого «бульбулятора» із залишками наркотичної  речовини та насіння конопель , яке вилучили правоохоронці із квартири мукачівця,  перевіряється інформація щодо вирощування конопель та збуту наркотичних  речовин раніше судимим мукачівцем. За даним фактом триває  перевірка.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

27 листопада 2014р.

Теги: наркотик, бульбулятор

НОВИНИ: Кримінал

15:00
/ 5
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
» Всі новини