Цьогоріч понад 500 закарпатців виїхали на постійне місце проживання за кордон, більшість з яких в Угорщину

26 листопада відбулась колегія ГУ ДМС України в Закарпатській області, на якій аналізували результати роботи підрозділів за 9 місяців 2014 року.

Цьогоріч понад 500 закарпатців виїхали на постійне місце проживання за кордон, більшість з яких в Угорщину

Майже вдвічі зріс попит на закордонні паспорти. За цей період їх отримали майже 65,5 тисяч громадян (за аналогічний період минулого року – 35 тисяч). Серед чинників збільшення попиту на закордонний паспорт, зокрема, можливі зміни міграційного законодавства сусідніх країн, відмова посольств європейських країн приймати на шенгенську візу так звані продовжені паспорти, а також ситуація, що склалася в Криму та регіонах, де проводиться АТО.

За 9 місяців цього року міграційною службою області прийнято до розгляду 228 клопотань про набуття громадянства України та оформлено 559 виїздів на постійне місце проживання за кордон. Найбільше закарпатців традиційно виїжджає в Угорщину. На облік Головного управління поставлено 901 іноземців.

Ольга Поштак, головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю та ЗМІ ГУДМС в Закарпатській області

26 листопада 2014р.

Теги: кордон, виїзд

Коментарі

Степан 26.11.2014 / 20:46:18
І всі ці люди отримали закордонні паспорти не за 170грн.

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини