На Закарпатті СБУ затримала сепаратистів, які хотіли проголосити народну республіку

Служба безпеки України виявила групу осіб, яка за завданням російських спецслужб готувала на Закарпатті проголошення "народної республіки" - так званої "Підкарпатської Русі".

На Закарпатті СБУ затримала сепаратистів, які хотіли проголосити народну республіку

Про це сьогодні на брифінгу повідомила речник СБУ Олена Гітлянська.

Згідно з повідомленням, співробітники СБУ нейтралізували представників російських спецслужб і не допустили дестабілізації в регіоні.

"Силовий сценарій припускав захоплення місцевих органів державної влади, військових складів та інших стратегічних об'єктів диверсійно-підривними групами, які повинні були діяти під виглядом місцевої самооборони", - заявила Гітлянська.

За її словами, в планах диверсантів були також акції по залякуванню представників місцево влади.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, у Закарпатській області СБУ оголосила про підозру головному редактору місцевої газети "Рабоче-крестьянская правда", яка закликала підтримувати сепаратистські настрої.

"Зокрема, в одному з номерів цієї газети були оприлюднені пропагандистські матеріали із закликами протидіяти центральній владі України, підтримати сепаратистські настрої у східних регіонах", - інформує відомство.

 

26 листопада 2014р.

Теги: сепаратист

Коментарі

Лепак 2014-11-28 / 15:38:14
Не буде туй ніякої москальмької або русинської автономії! йсе земля УКРАЇНСЬКА!!!!!!! понакурювались та троять! дебіли!!!!! запалити вас! всі будете сидіти! пітушня!

Бітанга 2014-11-28 / 15:26:03
йОБАНИЙ пУТЛЕР !!!! І ТУЙ СВОЇХ ВОШЕЙ НАЧЕСАВ!!!КОБИ ОНИ В ПЕКЛІ ГРІЛИ!!!! і РУСИНИ І МОСКАЛІ!!!!!!!1 РОЗВАЛЮЮТЬ НАШУ ДЕРЖАВУ!!!!!! НАДІЮСЬ НАС ЧЕКАЄ ПОКРАЩЕННЯ!!! БУДЕМГ ПАМАЛІ ОЧИЩАТИ НАШУ ЗЕМЛЮ ВІД ЦИХ МЕРШАКІВ!!!! І СИДОРІВ, І ВСІХ ДРУГИХ СЕПАРАТИСТСЬКИХ МЕРШАКІВ!!!!!!! А "РОБОЧУ ПРАВДУ НА МИЛО!!! ПОРОЗХОДИЛИСЬ ТУТ!

Роман Шухевич 2014-11-28 / 14:13:42
Ідіоти! Яна нах. історія русинства? Русини то є так само, як бойки, лемки, гуцули. А Сидор ВОРОГ який має гнити за гратами, якщо не покараний на площі!!! Подивіться передачі де він дає коментарі на мацкальських каналах і він в церкві молиться за тих, хто осв’ячує зброю, якою вбивають нас!!! Ублюдок!!!

drug 2014-11-27 / 09:31:49
Дуже в цих коментах проглядаеться галицький слід,така ненависть до місного народу і навязування свого погляду ні до чого хорошого не приведе,народ владен сам вибирати як йому жити краще!

drug 2014-11-27 / 09:24:57
Коля,ти інколи думай що пишеш,Сидор нічого проти України поганого не робив,та за що його саджати?ти мабудь не місний тому така ненависть до русинства?нічого не поробиш це історія!

Коля 2014-11-27 / 03:08:01
А по головному їхньому поводирю Сидору вони чомусь ніяк не можуть проробити роботу!

Іван 2014-11-27 / 03:05:40
Цікаве те, що ні слова не сказано про те, що якби не активісти певної організації, які безпосередньо навіть фотографували і знайшли ту газету й направили відповідного листа. Не сказано ні слова. Ніби вони такі герої. А газета продавалась на пошті відкрито. Якби СБУ працювала так, як має працювати, то газети б навіть не було, як мінімум в продажі!!!

рахівський 2014-11-26 / 23:12:48
діяти мала та сама псевдосамооборона, що в березні-квітні в Рахові і два місяці не давала призначити нормального голову місцевої адміністрації?

НЕВІРЮ 2014-11-26 / 21:04:10
....«А може, то і не вовк?»
— А що ж то ходило?
Таке сиве та мале,
А хвостик, як шило.
........................
Вдумаймося, як ХТОСЬ набиває собі ціну. "СБУ затримала СЕПАРАТИСТІВ.." Що мається на увазі? Затримали ОДНОГО редактора газети і ЙОГО ГЛИСТИ. Чомусь СБУ не реагувало на з'їзди пУдкарпатских русинУв, сумновідомому о. Сидору "впаяли" сміхотворний умовний термін, ніхто й не пробував затримувати клоуна-прємьєра Гецка. А тут така бурхлива діяльність. Швидше за все, ХТОСЬ пробує уникнути люстрації, а в зону АТО ой як не хочеться їхати.

Громадянин 2014-11-26 / 20:28:17
То би дуже треба провести масові обшуки і арешти у православних єпархіях московського патріархату на Закарпатті, які проповідують православие на Подкарпатской Руси, а не в Українському Закарпатті.

Антоні 2014-11-26 / 19:57:32
у всіх містечках місцевих самооборонівців люди знають в лице .

Копча 2014-11-26 / 17:17:42
Міша ця новина є на сайті СБУ

Михайло 2014-11-26 / 17:09:06
Щось мені кажеться ця інфа фейк

Богдан 2014-11-26 / 17:07:34
То все казочки.Де прізвища,фото "саооборонівців"?

кат 2014-11-26 / 16:52:05
Свиноросси!!

Sergio 2014-11-26 / 16:46:07
А детальніше де мож почитати?

НОВИНИ: Політика

21:51
Гори і люди. Чи зважають партії на проблеми гірських районів Закарпаття?
20:58
/ 10
Обшук у справі підкупу виборців відбувся і в іншого депутата з фракції мера Ужгорода – Юрія Мандича
20:13
/ 11
Ужгородська міськрада Андріїва отримує зарплату в російському банку, а його брат здає цьому банку приміщення (ДОКУМЕНТИ)
19:42
/ 5
У депутата з фракції мера Ужгорода Прозора-"Трактора" проходить обшук у справі підкупу виборців
10:58
/ 4
На Закарпатті силовики в масках обшукують будинки партійців різних політсил
00:10
/ 9
МЗС попросить перевірити законність візиту Сійярто на Закарпаття перед виборами
22:40
/ 5
Мільйони доларів для "угорців" Брензовича (ДОКУМЕНТИ)
21:28
/ 5
Угорщина хоче дати Москалю свою державну нагороду
16:30
/ 1
У Зеленського негативно оцінюють візит делегації Угорщини на Закарпаття
15:03
/ 9
Угорщина зніме вето на переговори України з НАТО після повернення закарпатським угорцям навчання угорською – Сіярто
14:05
Офіс президента про візит Сіярто на Закарпаття: Поведінка Угорщини є неприпустимою
13:26
/ 3
"Передвиборчі" обшуки тепер проводять на Виноградівщині
12:29
В Ужгороді розповіли про можливість для виборців проаналізувати програми політичних партій
12:12
Кандидат в нардепи, в якого відбулися обшуки на Іршавщині, каже, що не знає, підкуп на користь якого саме кандидата йому інкримінують
08:57
/ 12
Дорога облрада: мільйони на зарплати, дорогі автівки, відрядження і прийом делегацій
06:24
/ 2
Через Андріївих, що знялися, бюлетені для виборчого округу №68 передрукують
17:44
/ 2
Київ попросив Будапешт дотримуватися "червоних ліній" на Закарпатті перед виборами
11:50
/ 8
На сайті НАЗК з'явилася декларація Гайдая як кандидата на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА
09:14
/ 22
На Іршавщині у кандидата в нардепи, самовисуванця і члена "Єдиного Центру", відбувся обшук за підозрою у підкупі виборців
08:50
/ 13
На Виноградівщині біля символу угорських військової потуги та імперськості відзначили чергове угорське свято
07:38
/ 11
Роберт Горват привідкрив секрети особистого життя
23:13
/ 14
Закарпатців агітують на хресну ходу РПЦ "За мир і любов в Україні" у Києві
15:00
/ 1
На Закарпатті знову фіксують випадки агітації із порушенням закону
18:02
/ 8
Брензович в Будапешті зустрівся з прем'єром Угорщини Орбаном
10:01
/ 18
Усі "клони" кандидата в нардепи Андріїва одночасно відмовилися балотуватися
» Всі новини