На Закарпатті СБУ затримала сепаратистів, які хотіли проголосити народну республіку

Служба безпеки України виявила групу осіб, яка за завданням російських спецслужб готувала на Закарпатті проголошення "народної республіки" - так званої "Підкарпатської Русі".

На Закарпатті СБУ затримала сепаратистів, які хотіли проголосити народну республіку

Про це сьогодні на брифінгу повідомила речник СБУ Олена Гітлянська.

Згідно з повідомленням, співробітники СБУ нейтралізували представників російських спецслужб і не допустили дестабілізації в регіоні.

"Силовий сценарій припускав захоплення місцевих органів державної влади, військових складів та інших стратегічних об'єктів диверсійно-підривними групами, які повинні були діяти під виглядом місцевої самооборони", - заявила Гітлянська.

За її словами, в планах диверсантів були також акції по залякуванню представників місцево влади.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, у Закарпатській області СБУ оголосила про підозру головному редактору місцевої газети "Рабоче-крестьянская правда", яка закликала підтримувати сепаратистські настрої.

"Зокрема, в одному з номерів цієї газети були оприлюднені пропагандистські матеріали із закликами протидіяти центральній владі України, підтримати сепаратистські настрої у східних регіонах", - інформує відомство.

 

26 листопада 2014р.

Теги: сепаратист

Коментарі

Лепак 2014-11-28 / 15:38:14
Не буде туй ніякої москальмької або русинської автономії! йсе земля УКРАЇНСЬКА!!!!!!! понакурювались та троять! дебіли!!!!! запалити вас! всі будете сидіти! пітушня!

Бітанга 2014-11-28 / 15:26:03
йОБАНИЙ пУТЛЕР !!!! І ТУЙ СВОЇХ ВОШЕЙ НАЧЕСАВ!!!КОБИ ОНИ В ПЕКЛІ ГРІЛИ!!!! і РУСИНИ І МОСКАЛІ!!!!!!!1 РОЗВАЛЮЮТЬ НАШУ ДЕРЖАВУ!!!!!! НАДІЮСЬ НАС ЧЕКАЄ ПОКРАЩЕННЯ!!! БУДЕМГ ПАМАЛІ ОЧИЩАТИ НАШУ ЗЕМЛЮ ВІД ЦИХ МЕРШАКІВ!!!! І СИДОРІВ, І ВСІХ ДРУГИХ СЕПАРАТИСТСЬКИХ МЕРШАКІВ!!!!!!! А "РОБОЧУ ПРАВДУ НА МИЛО!!! ПОРОЗХОДИЛИСЬ ТУТ!

Роман Шухевич 2014-11-28 / 14:13:42
Ідіоти! Яна нах. історія русинства? Русини то є так само, як бойки, лемки, гуцули. А Сидор ВОРОГ який має гнити за гратами, якщо не покараний на площі!!! Подивіться передачі де він дає коментарі на мацкальських каналах і він в церкві молиться за тих, хто осв’ячує зброю, якою вбивають нас!!! Ублюдок!!!

drug 2014-11-27 / 09:31:49
Дуже в цих коментах проглядаеться галицький слід,така ненависть до місного народу і навязування свого погляду ні до чого хорошого не приведе,народ владен сам вибирати як йому жити краще!

drug 2014-11-27 / 09:24:57
Коля,ти інколи думай що пишеш,Сидор нічого проти України поганого не робив,та за що його саджати?ти мабудь не місний тому така ненависть до русинства?нічого не поробиш це історія!

Коля 2014-11-27 / 03:08:01
А по головному їхньому поводирю Сидору вони чомусь ніяк не можуть проробити роботу!

Іван 2014-11-27 / 03:05:40
Цікаве те, що ні слова не сказано про те, що якби не активісти певної організації, які безпосередньо навіть фотографували і знайшли ту газету й направили відповідного листа. Не сказано ні слова. Ніби вони такі герої. А газета продавалась на пошті відкрито. Якби СБУ працювала так, як має працювати, то газети б навіть не було, як мінімум в продажі!!!

рахівський 2014-11-26 / 23:12:48
діяти мала та сама псевдосамооборона, що в березні-квітні в Рахові і два місяці не давала призначити нормального голову місцевої адміністрації?

НЕВІРЮ 2014-11-26 / 21:04:10
....«А може, то і не вовк?»
— А що ж то ходило?
Таке сиве та мале,
А хвостик, як шило.
........................
Вдумаймося, як ХТОСЬ набиває собі ціну. "СБУ затримала СЕПАРАТИСТІВ.." Що мається на увазі? Затримали ОДНОГО редактора газети і ЙОГО ГЛИСТИ. Чомусь СБУ не реагувало на з'їзди пУдкарпатских русинУв, сумновідомому о. Сидору "впаяли" сміхотворний умовний термін, ніхто й не пробував затримувати клоуна-прємьєра Гецка. А тут така бурхлива діяльність. Швидше за все, ХТОСЬ пробує уникнути люстрації, а в зону АТО ой як не хочеться їхати.

Громадянин 2014-11-26 / 20:28:17
То би дуже треба провести масові обшуки і арешти у православних єпархіях московського патріархату на Закарпатті, які проповідують православие на Подкарпатской Руси, а не в Українському Закарпатті.

Антоні 2014-11-26 / 19:57:32
у всіх містечках місцевих самооборонівців люди знають в лице .

Копча 2014-11-26 / 17:17:42
Міша ця новина є на сайті СБУ

Михайло 2014-11-26 / 17:09:06
Щось мені кажеться ця інфа фейк

Богдан 2014-11-26 / 17:07:34
То все казочки.Де прізвища,фото "саооборонівців"?

кат 2014-11-26 / 16:52:05
Свиноросси!!

Sergio 2014-11-26 / 16:46:07
А детальніше де мож почитати?

НОВИНИ: Політика

09:15
51 випадок COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та одна людина померла
04:00
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.10
03:04
/ 3
МЗС обурила заява посла Угорщини: порушує домовленості міністрів
23:41
/ 10
В Офісі Президента обговорили створення високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластеру "Боржава"
01:50
/ 2
Візит Орбана в Україну відбудеться, "коли дозволять умови" - посол
11:31
/ 31
Закарпатський осередок "Європейської Солідарності" очолила Іванна Климпуш-Цинцадзе
18:01
/ 20
Ближчим часом можливе "угорське" пожвавлення в темі створення на Закарпатті Берегівського району
04:21
/ 5
Єпископа Мілана Шашіка нагороджено орденом "За заслуги" 2 ступеня (посмертно)
10:00
/ 2
У Сваляві перевіряють можливий факт вандалізму на меморіалі
22:25
/ 16
Голова Закарпатської ОДА Петров прибирав у Хусті "несанкціоноване" сміття
14:54
/ 17
Голова Закарпатської ОДА представив "лунченківського" в.о. голови Хустської РДА Сабадоша
02:41
/ 31
Ужгородець написав заяву в поліцію з приводу обслуговування його в аеропорту Херсона російською мовою
23:27
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 9
02:39
/ 7
В ОП пояснили, чому хочуть залишити на Закарпатті Берегівський район та натякнули на сигнали від спецслужб
02:04
/ 4
Закарпатському екснардепу від "Партії регіонів" Бушку вручили підозру через побиття московського політтехнолога
01:50
/ 2
Україна і Словаччина восени підпишуть угоду щодо аеропорту в Ужгороді
19:24
/ 14
Новим очільником Іршавської РДА призначено Івана Завидняка
11:55
/ 3
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 8
01:16
/ 3
Профільний комітет ВР погодив створення на Закарпатті 6-ти районів, включно з Берегівським і Рахівським
15:41
/ 16
Гетманенка на посаді першого заступника голови Закарпатської ОДА замінив генерал СБУ Коцюба
02:58
/ 4
Рух ЧЕСНО спростував заяву першого віцеспікера ВР про розгляд справи закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка у суді
03:21
/ 4
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 7
02:51
/ 1
Справа закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка розглядається у суді
15:14
/ 6
Для зустрічі президентів України та Угорщини потрібні ще два елементи – Кулеба
15:06
/ 3
Сіярто: Угорщина зніме вето на проведення засідань, коли будуть вирішені питання освіти угорців на Закарпатті
» Всі новини