Непрацюючий ужгородець у центрі міста намагався вбити чоловіка сокирою (ФОТО)

Забрати життя 31-річного ужгородець, намагався 29-річний зловмисник на грунті раптово виниклих непорозумінь.

Непрацюючий ужгородець у центрі міста намагався вбити чоловіка сокирою (ФОТО)

Подія сталася цієї суботи, 22 листопада, близько 10.20 години, на площі Корятовича в обласному центрі, неподалік тамтешнього ринку. Незнайомець замахнувся сокирою на чоловіка, який лежав на тротуарі в калюжі крові.

Потерпілого негайно було доставлено до медичного закладу для надання допомоги. Згідно довідки, медиків нейрохірургічного травмпункту обласної клінічної лікарні, чоловік отримав тілесне ушкодження у вигляді – рубаної рани м’яких тканин скроневої ділянки справа. На щастя, чоловік залишився живим. Зараз його життю загроз не має.

Зловмисника міліціонери затримали. Ним виявився 29-річний ніде непрацюючий мешканець міста. У вчиненні правопорушення зухвалець зізнався і розповіів деталі злочину. Тілесні ушкодження спричинив незнайомцю умисно за образу свого приятеля. Наздогнав його неподалік ринку, що на площі Корятовича в місті Ужгороді. При з’ясуванні стосунків між нами виникла словесна перепалка. Зрозумівши, що розмови з потерпілим не вийде, вийняв із-за поясу своїх штанів сокиру й наніс в його сторону два удари. Від першого удару потерпілий ухилився, але ухилитися від другого йому не вдалося – вцілив чоловіку прямісінько у голову. Хотів вдарити, ще й третій раз та сокиру вихопили міліціонери.

На місце події прибула слідчо-оперативна група міського відділу міліції. Міліціонери зафіксували протиправні діяння зловмисника, встановили свідків пригоди та вилучили знаряддя злочину – сокиру.

За даним фактом були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 15, ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України (закінчений замах на вбивство). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 7 до 15 років. Розслідування триває.

Зловмиснику обрано міру запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Зараз він перебуває в слідчому ізоляторі м.Ужгорода.

За інформацією Діани Дорогій, Ужгородський МВ УМВС

25 листопада 2014р.

Теги: сокира, ужгородець

НОВИНИ: Кримінал

16:49
/ 9
Нардеп від ОПЗЖ Шуфрич захопив понад 8 гектарів лісу на Закарпатті — ДБР Фото новина
14:37
В Ужгороді засудили чоловіка, який викрав авто й наїхав на 63-річного власника Фото новина
15:02
На Берегівщині засудили рецидивіста за крадіжку ювелірних виробів Фото новина
14:58
/ 10
СБУ та поліція нейтралізували схему ухилення від мобілізації на Тячівщині Фото новина
13:40
На Рахівщині викрили угруповання, яке переправляло чоловіків через кордон за $8 000 Фото новина
11:07
/ 1
Прикордонники ліквідували канал незаконного виїзду через Закарпаття за $13 тис. Фото новина
18:23
/ 2
У Виноградові затримали чоловіка, який кинув бойову гранату у двір поліцейського Фото новина
09:32
/ 7
У Мукачеві затримали іноземця, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
21:24
/ 6
У Рахові за відмову від повістки на 3 роки ув'язнили Свідка Єгови
13:30
/ 1
До 8 років ув’язнення загрожує фігурантам справи про незаконний видобуток на Тисі Фото новина
10:53
В Ужгороді виявили п'яного водія KIA Фото новина
17:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть керівника фірми за контрабанду хутра на понад 11 млн грн Фото новина
15:51
На вʼїзді в Закарпатську область зупинили «швидку» з боєприпасами Фото новина
14:14
У Берегові викрили 42-річного торговця автоматом і бойовими гранатами Фото новина
11:56
/ 2
На Закарпатті затримали киянина, що намагався ввезти в авто, маркованому під "швидку", гранати і набої Фото новина
17:45
/ 1
У Мукачеві через суперечку 44-річний чоловік напав на знайомого з ножем Фото новина
14:54
/ 1
До 8 років ув'язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі в Мукачеві
16:25
/ 2
На Закарпатті житель Вінничини переправляв "ухилянтів" до Румунії за 500 тис. грн Фото новина
15:14
У Рахові раніше судимого чоловіка підозрюють в умисному вбивстві Фото новина
13:27
/ 1
Двох братів із Закарпаття судитимуть за нелегальний вейп-бізнес Фото новина
16:07
/ 3
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 10
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
» Всі новини